Zobrazuji všech 7 výsledků

-15%
Big Max Blade IP golfový vozík Tříkolové golfové vozíky
Bílá
Černá
Černá/červená

Big Max Blade IP golfový vozík

8,490.00 včetně DPH
Trojnásobný vítěz ceny Editor´s Choice v letech 2018, 2019 a 2020
-7%Vyprodáno
Big Max Blade Quattro golfový vozík Tříkolové golfové vozíky
Bílá
Bílá/červená
Černá
Černá/zelená

Big Max Blade Quattro golfový vozík

7,899.00 včetně DPH
Blade Quattro získalo cenu Golf Digest Editor's Choice Award! Vozík Blade Quattro jde po stopách předchůdce Autofold FF a vyhrává tak prestižní ocenění Golf Digest Editor’s Choice award.

Big Max Travelcover

2,849.00
Velký cestovní golfový obal na dva 9,5 palcové bagy. Výborné řešení v případě skupinových výjezd

Cestovní taška na vozíky Big Max Blade

1,699.00
Odolná cestovní taška, do které se vejde celý golfový vozík Big Max Blade. Chrání během přepravy a pomáhá udržet větší pořádek v zavazadlovém prostoru automobilu. Je vhodný pro vozík Big Max Blade a Blade Quattro.

Držák na nápoje Big Max Beverage Holder

419.00
Univerzální držák na nápoje. Upevňuje se na rám vozíku. Díky sadě různých manžet ho lze připevnit k většině vozíků na trhu. Sedí na rámy s oválným i čtvercovým profilem. Síťka použitá v držáku dovoluje vkládat láhve různého tvaru. Pohyblivá objímka držáku umožňuje umístit nápoj tak, aby byl vždy v rovině a nevylil se.

Obal na vozík Big Max Trolley Wheelcover

559.00
Obal na spodní část složeného golfového vozíku, včetně jeho kol. Výborně chrání vozík při převozu v zavazadlovém prostoru vašeho auta a především v něm umožňuje udržet pořádek. Stává se, že po hře nebývá dostatek času na důkladné očištění vozíku od trávy, listí nebo hlíny z golfového hřiště. V takové situaci je tento obal skvělé řešení. Je určený pro modely BigMax řady Ti, Autofold a Beta a také pro řadu tříkolových vozíků, které se skládají klasickým způsobem.