Zobrazuji všech 7 výsledků

Big Max Travelcover

2,999.00
Velký cestovní golfový obal na dva 9,5 palcové bagy. Výborné řešení v případě skupinových výjezd
-15%Vyprodáno
Big Max Blade IP golfový vozík Tříkolové golfové vozíky
Bílá
Černá
Černá/červená

Big Max Blade IP golfový vozík

8,490.00 včetně DPH
Trojnásobný vítěz ceny Editor´s Choice v letech 2018, 2019 a 2020
-7%Vyprodáno
Big Max Blade Quattro golfový vozík Tříkolové golfové vozíky
Bílá
Bílá/červená
Černá
Černá/zelená

Big Max Blade Quattro golfový vozík

7,899.00 včetně DPH
Blade Quattro získalo cenu Golf Digest Editor's Choice Award! Vozík Blade Quattro jde po stopách předchůdce Autofold FF a vyhrává tak prestižní ocenění Golf Digest Editor’s Choice award.

Cestovní taška na vozíky Big Max Blade

1,699.00
Odolná cestovní taška, do které se vejde celý golfový vozík Big Max Blade. Chrání během přepravy a pomáhá udržet větší pořádek v zavazadlovém prostoru automobilu. Je vhodný pro vozík Big Max Blade a Blade Quattro.

Držák na nápoje Big Max Beverage Holder

419.00
Univerzální držák na nápoje. Upevňuje se na rám vozíku. Díky sadě různých manžet ho lze připevnit k většině vozíků na trhu. Sedí na rámy s oválným i čtvercovým profilem. Síťka použitá v držáku dovoluje vkládat láhve různého tvaru. Pohyblivá objímka držáku umožňuje umístit nápoj tak, aby byl vždy v rovině a nevylil se.

Obal na vozík Big Max Trolley Wheelcover

559.00
Obal na spodní část složeného golfového vozíku, včetně jeho kol. Výborně chrání vozík při převozu v zavazadlovém prostoru vašeho auta a především v něm umožňuje udržet pořádek. Stává se, že po hře nebývá dostatek času na důkladné očištění vozíku od trávy, listí nebo hlíny z golfového hřiště. V takové situaci je tento obal skvělé řešení. Je určený pro modely BigMax řady Ti, Autofold a Beta a také pro řadu tříkolových vozíků, které se skládají klasickým způsobem.