Callaway Golf Company je americká firma, která působí v odvětví sportovního vybavení a oděvů a jejíž akcie se obchodují na NYSE. Má globální dosah. Navrhuje, vyrábí a prodává golfové vybavení (zejména hole a míčky) a také příslušenství, například bagy, rukavice a čepice. Prostřednictvím své dceřiné společnosti „Callaway Apparel“ se věnuje také šití oděvů. V její nabídce se nacházejí polokošile, mikiny, kalhoty, svetry, kraťasy. Další dceřiná společnost Callaway „Cuater“ vyrábí golfovou obuv.

Zobrazen 1. – 16. z 151 výsledků

Callaway Apex Lite grey/white pánské golfové boty

1,999.00 včetně DPH
Golfové boty Callaway Apex Lite to je velmi dobré řešení na teplé, letní dny, protože zaručují pohodlí a skvělou přilnavost.

Callaway Big Bertha REVA Fairway Wood golfová hůl

5,125.006,899.00 včetně DPH
Někteří golfisté se snaží dřevům vyhýbat a v bagu ho dobrovolně nemají. Nemohou se sžít s jeho specifiky a dřevem

Callaway Big Bertha REVA Rescue golfová hůl

4,599.005,899.00 včetně DPH
Callaway Big Bertha je vůbec prvním hybridem využívající vlajkovou technologii známou ze dřeva Callaway - Jailbreak, jež výrazně zvyšuje rychlost míče i míru odpuštění.
-19%
callaway chev dry standbag golfovy bag 1
Bílá/červená
Bílá/tmavěmodrá
Černá
Černá/modrá
Černá/oranžova
Šedá/oranžová
Tmavěmodrá

Callaway Chev Dry Standbag golfový bag

4,299.00 včetně DPH
Nový bag Callaway Chev Dry Stand Bag je ideální pro golfisty, kteří hledají bag se skládacími nohami. Tento nepromokavý bag je v nových výrazných barvách a má moderní design.

Callaway Epic Speed Fairway Wood golfová hůl

5,149.00 včetně DPH
Nové dřeva Callaway to jsou golfové hole navržené na základě dat z umělé inteligence - počítačového programu, který se doslova „naučil“ analyzovat švih a naznačil nejoptimálnější tvar úderové plochy.
-26%
Callaway ERC Soft12-pack golfové míčky 500-1500 Kč
Bílá
Žlutá

Callaway ERC Soft12-pack golfové míčky

849.00 včetně DPH
ERC Soft je podle Callawaye golfový míček s nejdelším doletem, který zároveň nabízí měkký vjem, jež nabízejí.
-34%
callaway fairway14 standbag golfovy bag 1
Bílá
Černá
Černá/červená
Černá/modrá
Červená
Olivový
Růžová
Šedá/modrá
Tmavěmodrá

Callaway Fairway 14 Standbag golfový bag

4,849.00 včetně DPH
Golfový bag Fairway 14 od značky Callaway pojme do svého vnitřního organizéru až 14 holí. Ty budou díky rozdělení po plné délce v bezpečí a nehrozí, že se vám o sebe otlučou.
-10%
callaway fairway c hyper dry standbag golfova bag 1
Bílá/červená
Bílá/oranžová
Černá
Černá/modrá
Oranžová
Šedá/Černá
Šeda/růžová
Tmavěmodrá

Callaway Fairway C Hyper Dry Standbag golfový bag

5,499.00 včetně DPH
Callaway Fairway C Hyper Dry je robustní a všestranný golfový bag. Díky nepromokavé konstrukci zůstane vaše vybavení v suchu i za deště.
-23%
callaway fairway c standbag golfovy bag 1
Bílá
Bílá/oranžová
Černá
Černá/červená
Červená
Olivový
Růžová
Tmavěmodrá

Callaway Fairway C Standbag golfový bag

3,599.00 včetně DPH
Nový golfový bag Callaway Fairway C standbag je ideální pro ty, kteří hledají kompaktní, štíhlý a stylový bag, do kterého se toho hodně vejde.

Callaway Halo Diamond Ladies grey/navy dámské golfové boty

2,099.00 včetně DPH
Krásně vypadající dámské golfové boty Halo Diamond Callaway jsou navrženy tak, aby inspirovaly svým vzhledem a poskytovaly vynikající vlastnosti a pohodlí během golfu.

Callaway Halo Diamond Ladies white/pink dámské golfové boty

2,099.00 včetně DPH
Krásně vypadající dámské golfové boty Halo Diamond Callaway jsou navrženy tak, aby inspirovaly svým vzhledem a poskytovaly vynikající vlastnosti a pohodlí během golfu.

Callaway JAWS Full Toe Raw Wedge Black golfová hůl

4,299.00 včetně DPH
Známé golfové hole Callaway JAWS Wedge jsou nyní k dispozici v populární verzi Full Toe se zvýšenou přední částí hlavy.

Callaway JAWS Full Toe Raw Wedge Chrome golfová hůl

2,999.004,299.00 včetně DPH
Známé golfové hole Callaway JAWS Wedge jsou nyní k dispozici v populární verzi Full Toe se zvýšenou přední částí hlavy.

Callaway JAWS MD5 Wedge golfová hůl

3,349.003,899.00 včetně DPH
Prvotřídní tvary, kvalitní povrchy, všestrannost a extrémní rotace. Takovými slovy by každý golfový nadšenec popsal hůl Callaway JAWS MD5 Wedge.

Callaway JAWS RAW Wedge Chrome golfová hůl

3,999.004,499.00 včetně DPH
Golfové hole Callaway JAWS RAW Wedge představují nový rozměr krátké hry s agresivními drážkami a plochou, která používáním nerezaví.

Callaway Opti-Fit Glove One Size white golfové rukavice

319.00 včetně DPH
Nová generace golfových rukavic Callaway Opti-Fit One pro hru za každého počasí zajišťují pohodlí během používání.

Profesionální golfové hole americké značky Callaway – železa, hybridy a hole pro praváky

Firma Coca-Cola se stala úspěšnou, protože usilovala o to, aby si ji lidé mohli koupit kdekoliv. Podobné je to s profesionálními golfovými holemi Callaway, které se vyrábějí ve všech variantách, které si jen dokážete představit: drivery Callaway, fairway woody Callaway, železa Callaway, combo sety, hybridy, wedge Callaway, patry Callaway, jednotlivé juniorské hole i celé sety, dámské sety, sety pro praváky i leváky a v každé kategorii existuje ještě několik podkategorií. Značka Callaway nekonkuruje svou cenou nebo kompromisy v užitých materiálech. Golfové hole Callaway jsou nejpokročilejší hole, které lze na golfovém hřišti používat. Všechny profesionální hole americké značky Callaway jsou vyrobeny s obrovskou precizností a na základě pokročilých vědeckých poznatků.

Golfová hůl Wedge Macdaddy 5 pro praváky – hrstka dojmů

Za firmu nejlépe hovoří její výrobky. Podívejme se na jeden z nich. Zaprvé: vzhled přitahuje pozornost. Golfová hůl wedge Macdaddy 5 pro praváky není v tomto směru výjimkou. Firma Callaway vždy vyráběla krásné hole. O gustu žádný dišputát, hráči dosud zvyklí na červenou barvu MD4 však mohou zůstat klidní. Modré, studené detaily výborně ladí s kovem. Navrhl ji guru wedge holí Roger Cleveland se svým týmem. Tento fakt láká uchopit hůl do ruky a vyzkoušet ji. Zajímavé je také studium detailů. Konstrukce drážek prošla ve srovnání s modelem Macdaddy 4 výraznou změnou. Nové drážkování bylo navrženo pod úhlem stěny 37 stupňů (na rozdíl od 5 stupňů u staršího modelu). V důsledku toho je hrana drážek významně ostřejší a zajišťuje maximální přilnavost a rotaci v širokém spektru chyb při úderu. Hůl samozřejmě není jen k dívání. Na počátku užívání hráče zaujme fantastická rotace, i při nejkratších úderech. Už jen skutečnost, že člověk drží v rukou wedge se zcela novými drážkami, se sama o sobě projeví větší přilnavostí. Hůl se chová tak, že rotace je plynulá a předvídatelná. MD5 je k dispozici v těchto variantách: 46°, 48°, 50°, 52°, 54°, 56°, 58° a 60°. Hráči zdůrazňují, že největší dojem na ně udělaly údery z tříčtvrtečního nápřahu. Měkká uhlíková ocel 8620 je fantastická, protože zajišťuje odezvu s velkou rotací, i když nemá úplnou rychlost. To poskytuje kontrolu nad vzdáleností.

Shrnutí:

Plusy 

  • Dobrá, kontrolovatelná rotace.
  • Fantastický vzhled.
  • Překvapivé odpouštění chyb.

Mínusy

  • Světle modrá rukojeť může některé golfisty odradit.
  • Jak to u novinek bývá, vysoká cena. Pokud si chce hráč koupit více než jednu hůl, může to být problém.

Prvotřídní míčky a také golfové příslušenství značky Callaway

Míče Callaway patří dlouhodobě k jedněm z nejlepších vůbec. O golfových míčcích Callaway se říká, že přinesly změnu v konstrukci míčků. Zasloužil se o to technický výzkum, o který postaral špičkový firemní tým inženýrů. Tyto míčky jsou určené hráčům, kteří záleží na výborném pocitu, velké vzdálenosti, extrémní kontrole, zlepšené aerodynamice a dlouhé životnosti. Míčky Callaway jsou zásluhou matného barevného provedení, pokročilé konstrukce vnitřku, zlepšeného profilu důlků a dalších vlastností lepší než jejich konkurence. Kupte si míčky Callaway už dnes. Pobyt na golfovém hřišti to nejsou pouze výsledky a čas strávený ve vybrané společnosti. Je to také příslušenství a jeho pohodlná doprava na hřiště. Co udělat s golfovou obuví? Boty se spajky se nehodí k chození nikde jinde než po golfovém hřišti. Golfové boty s měkkými hřeby (softspikes) jsou univerzálnější, ale jak s nimi naložit po hře? Místo toho, abyste vstupovali do klubu s kousky trávy na botách, se můžete přezout. Bude to snadné, pokud si náhradní boty vezmete do tašky na obuv Callaway. Má promyšlenou konstrukci a otvory, které odvádějí nadměrnou vlhkost. Zbytek vybavení a příslušenství si můžete zabalit do golfového bagu.

Prohlédněte si nabídku bagů značky Callaway v obchodě Golfchampion.cz

Proč je nabídka bagů značky Callaway v obchodě Golfchampion tak široká? Cílem je vyhovět potřebám každého golfisty. Praxe ukazuje, že hráči mají různé preference, proto se golfové bagy Callaway snaží přizpůsobit aktuálním trendům. Potřeby vyplývají především z hráčských zkušeností, očekávání hráčů a jejich vkusu. Z tohoto hlediska neexistují dva identičtí hráči. Nabídka bagů značky Callaway v obchodě Golfchampion uspokojí zákazníky, kteří hledají bagy mimořádně lehké a prostorné, do příslovečného anglického počasí, pro ochranu vybavení při cestování na velké vzdálenosti. Ultra lehké bagy by mohly zajímat golfistky a juniory. Za pozornost stojí fakt, že výrobce při snižování hmotnosti bagů nezapomněl na pohodlí jejich uživatelů. V místech kontaktu s tělem se nachází polstrování, které je pohodlné a optimálně odvádí vlhkost. Když shodíte bag ze zad, můžete ho opřít o rozkládací nohy. Callaway nabízí golfové bagy ve variantách stand bag i cart bag. Jsou ušité z nepromokavého materiálu a mají utěsněné švy. Proti vodě jsou zabezpečené také zipy a všechny kapsy. Snaha Elyho Callawaye vyrábět to nejlepší zboží je stále aktuální. Jeho golfové bagy Hyper Dry Cart Bag váží pouhých 1,9 kg a jde o jedny z nejlehčích bagů na vozík na trhu!

Rukavice od Callaway zajišťují vynikající cit za každých povětrnostních podmínek

Golfista od rukavic očekává, že mu zajistí skvělý herní pocit za každého počasí. Musejí chránit dlaně zvenku proti slunci, větru, dešti a uvnitř odvádět vlhkost, být prodyšné a pružné a zároveň za žádných okolností neomezovat pohyb. Jedním slovem musejí přiléhat k ruce jako druhá kůže. Aby rukavice Callaway splnily tyto podmínky, využívají vlastnosti různých materiálů. Na zápěstí jsou pružné ve čtyřech směrech. Můžete si na nich všimnout zesílených nášivek na dlaních, které zlepšují přilnavost a pevnost za každého počasí. Sportovní vybavení pro danou disciplínu má svá specifika. Golfové rukavice značky Callaway mají například pružnou stahovací manžetu, která dává pocit zakrytí dlaně a zároveň zajišťuje odvod vlhkosti. Celek doplňují tenké, lehké a nastavitelné zipy Opti Fit ™. Golfisté oceňují čepice značky Callaway, protože se v nich cítí výborně za každého počasí. Střih čepic je vždy elegantní. Modely na léto mají nízký tvar a výstřih. Chrání proti slunci a zároveň jsou prodyšné. Zajišťují ochranu proti ultrafialovému záření 30+. V nabídce je samozřejmě také stylový lehký slaměný klobouk pro dámy. Zajišťuje ochranu proti ultrafialovému záření v hodnotě 50+. Celek klobouku doplňuje nastavitelný kožený pásek.

Golfové vybavení značky Callaway pro pokročilé hráče.

Callaway Mavrik/Epic Advanced Opti-Force Shaft Adaptor je příklad golfového vybavení značky Callaway pro pokročilé hráče. S jeho pomocí lze hůl přizpůsobit vlastnímu hernímu stylu podobně jako se ladí hudební nástroj. Zařízení se montuje těsně nad hlavou hole. Skládá se ze dvou ozubených koleček, které se otáčejí nezávisle na sobě a umožňují 8 různých kombinací loftu, lie a angle (draw nebo neutral). Už jste si někde vyzkoušeli, jak se s ním hraje?