Callaway Golf Company je americká firma, která působí v odvětví sportovního vybavení a oděvů a jejíž akcie se obchodují na NYSE. Má globální dosah. Navrhuje, vyrábí a prodává golfové vybavení (zejména hole a míčky) a také příslušenství, například bagy, rukavice a čepice. Prostřednictvím své dceřiné společnosti „Callaway Apparel“ se věnuje také šití oděvů. V její nabídce se nacházejí polokošile, mikiny, kalhoty, svetry, kraťasy. Další dceřiná společnost Callaway „Cuater“ vyrábí golfovou obuv.

Zobrazen 1. – 16. z 106 výsledků

Callaway Epic Speed Driver golfová hůl

7,499.00 včetně DPH
Nová generace golfových holí Callaway navržená umělou inteligencí byla letos obohacena o novou průkopnickou technologii Speed Frame.

Callaway Halo Diamond Ladies grey/navy dámské golfové boty

1,899.00 včetně DPH
Krásně vypadající dámské golfové boty Halo Diamond Callaway jsou navrženy tak, aby inspirovaly svým vzhledem a poskytovaly vynikající vlastnosti a pohodlí během golfu.

Callaway JAWS RAW Wedge Chrome golfová hůl

3,999.004,499.00 včetně DPH
Golfové hole Callaway JAWS RAW Wedge představují nový rozměr krátké hry s agresivními drážkami a plochou, která používáním nerezaví.

Callaway Opti-Fit Glove One Size white golfové rukavice

319.00 včetně DPH
Nová generace golfových rukavic Callaway Opti-Fit One pro hru za každého počasí zajišťují pohodlí během používání.

Callaway Rogue ST MAX Driver golfová hůl (DEMO)

7,499.008,999.00 včetně DPH
Nový driver Rogue ST Max je golfová hůl vybavená speciálním závažím z wolframu. To umožnilo inženýrům společnosti Callaway dosáhnout vysokého MOI hlavy driveru a zvýšit jeho stabilitu.

Callaway Thermal Grip zimní golfové rukavice (pár)

449.00 včetně DPH
Zateplené golfové rukavice Callaway udrží vaše ruce v teple během chladných podzimních a zimních kol. Rukavice mají prodyšný povlak z mikrovlákna.

Callaway Warbird pánský golfový set

21,999.0022,999.00 včetně DPH
Kompletní sada pro začátečníky a amatéry, kteří od svého vybavení očekávají nejvyšší kvalitu. Výborně poskládaná sada Warbird obsahuje všechny hole potřebné pro každou herní úroveň. Všechny jsou uložené ve velmi kvalitním bagu na vozík a „třešničkou na dortu“ je originální patr Odyssey. Hole jsou navrženy tak, aby poskytovaly ideální kombinaci dalekých odpalů a zvýšeného promíjení nepřesností. Velký objem hlav podporuje odpouštění chyb. Použité technologie a výborné komponenty zajišťují výkony nejvyšší třídy.

Callaway XR Package pánský golfový set (ocel/grafit)

32,499.00 včetně DPH
Objevte kompletní golfový set Callaway XR určený pro golfisty všech úrovní dovedností a zlepšete svůj výkon ještě dnes.

Dámské golfová rukavice Callaway Apex Tour Ladies Glove white

399.00 včetně DPH
Golfová rukavice Callaway Apex Tour je dokonalou kombinací přilnavosti a prodyšnosti. Vyrobeno z prvotřídní kůže Cabretta

Dámské golfové rukavice Callaway Dawn Patrol white

299.00 včetně DPH
Profesionální, skvěle tvarované šité golfové rukavice z velmi tenké, měkké kůže. Díky použitým materiálům v té nejvyšší kvalitě je rukavice kvalitní a odolná.
-57%
damsky golfova ksilt callaway visor black camo 1
Bílá/modrá
Bílá/růžová
Černá
Černá/bílá
Zelená

Dámský golfový kšilt Callaway Ladies Visor

299.00 včetně DPH
Díky nízkému profilu a elastickému pásku tento dámský golfový kšilt dokonale sedí na hlavě a při pohybu nebo ohýbání nepadá.

Kryty na hlavy golfových holí Callaway Pom Pom Headcover

419.00559.00 včetně DPH
Kryty n a hlavy Callaway PomPom se dokonale hodí k moderním golfovým holím. Svým retro designem a barvami vynikají na golfovém hřišti.

Pánská golfová rukavice Callaway Opti-Color Glove brown

399.00 včetně DPH
Zvýrazněte svou přítomnost na hřišti s golfovými rukavicemi Callaway Opti-Color. Jsou vyrobeny z kůže a mají zajímavé barvy, které zpestří váš outfit.

Pánská golfová rukavice Callaway Opti-Color Glove charcoal

399.00 včetně DPH
Zvýrazněte svou přítomnost na hřišti s golfovými rukavicemi Callaway Opti-Color. Jsou vyrobeny z kůže a mají zajímavé barvy, které zpestří váš outfit.

Profesionální golfové hole americké značky Callaway – železa, hybridy a hole pro praváky

Firma Coca-Cola se stala úspěšnou, protože usilovala o to, aby si ji lidé mohli koupit kdekoliv. Podobné je to s profesionálními golfovými holemi Callaway, které se vyrábějí ve všech variantách, které si jen dokážete představit: drivery Callaway, fairway woody Callaway, železa Callaway, combo sety, hybridy, wedge Callaway, patry Callaway, jednotlivé juniorské hole i celé sety, dámské sety, sety pro praváky i leváky a v každé kategorii existuje ještě několik podkategorií. Značka Callaway nekonkuruje svou cenou nebo kompromisy v užitých materiálech. Golfové hole Callaway jsou nejpokročilejší hole, které lze na golfovém hřišti používat. Všechny profesionální hole americké značky Callaway jsou vyrobeny s obrovskou precizností a na základě pokročilých vědeckých poznatků.

Golfová hůl Wedge Macdaddy 5 pro praváky – hrstka dojmů

Za firmu nejlépe hovoří její výrobky. Podívejme se na jeden z nich. Zaprvé: vzhled přitahuje pozornost. Golfová hůl wedge Macdaddy 5 pro praváky není v tomto směru výjimkou. Firma Callaway vždy vyráběla krásné hole. O gustu žádný dišputát, hráči dosud zvyklí na červenou barvu MD4 však mohou zůstat klidní. Modré, studené detaily výborně ladí s kovem. Navrhl ji guru wedge holí Roger Cleveland se svým týmem. Tento fakt láká uchopit hůl do ruky a vyzkoušet ji. Zajímavé je také studium detailů. Konstrukce drážek prošla ve srovnání s modelem Macdaddy 4 výraznou změnou. Nové drážkování bylo navrženo pod úhlem stěny 37 stupňů (na rozdíl od 5 stupňů u staršího modelu). V důsledku toho je hrana drážek významně ostřejší a zajišťuje maximální přilnavost a rotaci v širokém spektru chyb při úderu. Hůl samozřejmě není jen k dívání. Na počátku užívání hráče zaujme fantastická rotace, i při nejkratších úderech. Už jen skutečnost, že člověk drží v rukou wedge se zcela novými drážkami, se sama o sobě projeví větší přilnavostí. Hůl se chová tak, že rotace je plynulá a předvídatelná. MD5 je k dispozici v těchto variantách: 46°, 48°, 50°, 52°, 54°, 56°, 58° a 60°. Hráči zdůrazňují, že největší dojem na ně udělaly údery z tříčtvrtečního nápřahu. Měkká uhlíková ocel 8620 je fantastická, protože zajišťuje odezvu s velkou rotací, i když nemá úplnou rychlost. To poskytuje kontrolu nad vzdáleností.

Shrnutí:

Plusy 

  • Dobrá, kontrolovatelná rotace.
  • Fantastický vzhled.
  • Překvapivé odpouštění chyb.

Mínusy

  • Světle modrá rukojeť může některé golfisty odradit.
  • Jak to u novinek bývá, vysoká cena. Pokud si chce hráč koupit více než jednu hůl, může to být problém.

Prvotřídní míčky a také golfové příslušenství značky Callaway

Míče Callaway patří dlouhodobě k jedněm z nejlepších vůbec. O golfových míčcích Callaway se říká, že přinesly změnu v konstrukci míčků. Zasloužil se o to technický výzkum, o který postaral špičkový firemní tým inženýrů. Tyto míčky jsou určené hráčům, kteří záleží na výborném pocitu, velké vzdálenosti, extrémní kontrole, zlepšené aerodynamice a dlouhé životnosti. Míčky Callaway jsou zásluhou matného barevného provedení, pokročilé konstrukce vnitřku, zlepšeného profilu důlků a dalších vlastností lepší než jejich konkurence. Kupte si míčky Callaway už dnes. Pobyt na golfovém hřišti to nejsou pouze výsledky a čas strávený ve vybrané společnosti. Je to také příslušenství a jeho pohodlná doprava na hřiště. Co udělat s golfovou obuví? Boty se spajky se nehodí k chození nikde jinde než po golfovém hřišti. Golfové boty s měkkými hřeby (softspikes) jsou univerzálnější, ale jak s nimi naložit po hře? Místo toho, abyste vstupovali do klubu s kousky trávy na botách, se můžete přezout. Bude to snadné, pokud si náhradní boty vezmete do tašky na obuv Callaway. Má promyšlenou konstrukci a otvory, které odvádějí nadměrnou vlhkost. Zbytek vybavení a příslušenství si můžete zabalit do golfového bagu.

Prohlédněte si nabídku bagů značky Callaway v obchodě Golfchampion.cz

Proč je nabídka bagů značky Callaway v obchodě Golfchampion tak široká? Cílem je vyhovět potřebám každého golfisty. Praxe ukazuje, že hráči mají různé preference, proto se golfové bagy Callaway snaží přizpůsobit aktuálním trendům. Potřeby vyplývají především z hráčských zkušeností, očekávání hráčů a jejich vkusu. Z tohoto hlediska neexistují dva identičtí hráči. Nabídka bagů značky Callaway v obchodě Golfchampion uspokojí zákazníky, kteří hledají bagy mimořádně lehké a prostorné, do příslovečného anglického počasí, pro ochranu vybavení při cestování na velké vzdálenosti. Ultra lehké bagy by mohly zajímat golfistky a juniory. Za pozornost stojí fakt, že výrobce při snižování hmotnosti bagů nezapomněl na pohodlí jejich uživatelů. V místech kontaktu s tělem se nachází polstrování, které je pohodlné a optimálně odvádí vlhkost. Když shodíte bag ze zad, můžete ho opřít o rozkládací nohy. Callaway nabízí golfové bagy ve variantách stand bag i cart bag. Jsou ušité z nepromokavého materiálu a mají utěsněné švy. Proti vodě jsou zabezpečené také zipy a všechny kapsy. Snaha Elyho Callawaye vyrábět to nejlepší zboží je stále aktuální. Jeho golfové bagy Hyper Dry Cart Bag váží pouhých 1,9 kg a jde o jedny z nejlehčích bagů na vozík na trhu!

Rukavice od Callaway zajišťují vynikající cit za každých povětrnostních podmínek

Golfista od rukavic očekává, že mu zajistí skvělý herní pocit za každého počasí. Musejí chránit dlaně zvenku proti slunci, větru, dešti a uvnitř odvádět vlhkost, být prodyšné a pružné a zároveň za žádných okolností neomezovat pohyb. Jedním slovem musejí přiléhat k ruce jako druhá kůže. Aby rukavice Callaway splnily tyto podmínky, využívají vlastnosti různých materiálů. Na zápěstí jsou pružné ve čtyřech směrech. Můžete si na nich všimnout zesílených nášivek na dlaních, které zlepšují přilnavost a pevnost za každého počasí. Sportovní vybavení pro danou disciplínu má svá specifika. Golfové rukavice značky Callaway mají například pružnou stahovací manžetu, která dává pocit zakrytí dlaně a zároveň zajišťuje odvod vlhkosti. Celek doplňují tenké, lehké a nastavitelné zipy Opti Fit ™. Golfisté oceňují čepice značky Callaway, protože se v nich cítí výborně za každého počasí. Střih čepic je vždy elegantní. Modely na léto mají nízký tvar a výstřih. Chrání proti slunci a zároveň jsou prodyšné. Zajišťují ochranu proti ultrafialovému záření 30+. V nabídce je samozřejmě také stylový lehký slaměný klobouk pro dámy. Zajišťuje ochranu proti ultrafialovému záření v hodnotě 50+. Celek klobouku doplňuje nastavitelný kožený pásek.

Golfové vybavení značky Callaway pro pokročilé hráče.

Callaway Mavrik/Epic Advanced Opti-Force Shaft Adaptor je příklad golfového vybavení značky Callaway pro pokročilé hráče. S jeho pomocí lze hůl přizpůsobit vlastnímu hernímu stylu podobně jako se ladí hudební nástroj. Zařízení se montuje těsně nad hlavou hole. Skládá se ze dvou ozubených koleček, které se otáčejí nezávisle na sobě a umožňují 8 různých kombinací loftu, lie a angle (draw nebo neutral). Už jste si někde vyzkoušeli, jak se s ním hraje?