Zobrazuji všech 7 výsledků

Golfový grip pro putter Lamkin SINKFIT Pistol Rubber

899.00 včetně DPH
Vítejte v nabídce gripu pro golfové hole od známého a oblíbeného výrobce Lamkin. Podívejte se na vlastnosti gripu Sinkfit Pistol!

Lamkin Crossline Grip

171.00228.00 včetně DPH
Jeden z nejoblíbenějších gripů posledních let. Speciálně navržený vzor na povrchu, tvořený hustou sítí drážek, zajišťuje vynikající přilnavost.

Tréninkový grip Lamkin

389.00 včetně DPH
Speciálně tvarovaný tréninkový grip, který usnadňuje nácvik úchopu hole. Jeho konstrukce nutí hráče správně umístit každý prst ruky na hůl. Slouží k tomu několik anatomicky tvarovaných výčnělků. Je to originální grip předního výrobce, nikoliv levný čínský výrobek. Doporučujeme věnovat pozornost kvalitě tréninkových gripů, protože levnější modely, přestože jsou lákavé svou cenou, se kvalitou nemohou rovnat značkovým výrobkům.
-18%
golfový grip pro putter lamkin sinkfit skinny pistol rubber
Černá
Modrá

Golfový grip pro putter Lamkin SINKFIT Skinny Pistol Rubber

899.00 včetně DPH
Podívejte se na golfový grip pro putter od uznávané a oblíbené značky Lamkin. Ultratenký grip Sinkfit Skinny Pistol. Zveme vás k nahlédnutí do naší nabídky!

Golfový grip pro putter Lamkin SINKFIT Straight Rubber

899.00 včetně DPH
Grip pro putter přímo od značky Lamkin, řada Sinkfit. Rovný model je řešením pro většinu golfistů. Prohlédněte si naši nabídku a přesvědčte se sami!