Zobrazen 1. – 16. z 63 výsledků

Držák na deštník Masters Umbrella Holder

649.00
Držák na deštník s montáží na vozík EZE Glide.
  • vhodný pro každý druh vozíku EZE Glide a další
  • jednoduché ovládání
  • jisté a stabilní upevnění k rámu vozíku
  • uchycení deštníku šroubem, které zabraňuje jeho posunutí
  • nastavení úhlu sklonu deštníku

Držák na tyčky Masters Tee Holder

99.00
Pomůcka, která umožňuje připevnit na jedno místo sadu týček, tužku a markovátko. Řetízek usnadňuje připevnění k bagu a hráč tak má po ruce vše nejnutnější. Milým a praktickým doplňkem je tabulka pro přepočet handicapu.

G-Rip GR20 Grip

199.00 včetně DPH
Jeden z nejoblíbenějších gripů posledních let. Speciálně navržený vzor na povrchu, tvořený hustou sítí drážek, zajišťuje vynikající přilnavost.

Gumová týčka Rubber Tee 3pack

109.00
Sada tří gumových týček s různou výškou. Jsou vhodné pro hru na golfové rohoži nebo libovolné rovné ploše. Sada obsahuje týčka s výškou: 38 mm, 48 mm, 54 mm.

Karabinky na příslušenství (3 ks)

109.00
Sada tří karabinek pro připnutí různého příslušenství k bagu nebo vozíku. Jsou vyrobené z lehké hliníkové slitiny a jsou dostatečně silné, aby vydržely značnou zátěž. Snadno se používají. Karabinku otevřete a zavřete lehkým zatlačením. Sada obsahuje 3 kusy zabalené do blistru.

Masters Classic Headcover Black kryty na hlavy

449.00 včetně DPH
Klasický kryt na driver vyrobený z ekokůže. Výborně ho ochrání před nepříznivým počasím a proti poškození během přepravy v bagu nebo autě. Bude sedět i na hlavu toho největšího driveru. Jeho rukáv také chrání shaft proti poškrábání.

Masters GX1 kompletní dámský set

8,999.00 včetně DPH
Originální souprava pro začátečníky a pokročilé. Obsahuje úplný set golfových holí navržených tak, aby Vám usnadnily hru a korigovaly chyby udělané začátečníky.

Masters GX1 pánský golfový set

8,799.008,999.00 včetně DPH
Golfový set výborný pro začátečníky, protože obsahuje vše, co je potřeba k tomu, abychom mohli začít hrát golf. Hole jsou navrženy tak, aby usnadnily výuku hry a omezily chyby při odpalech.
-17%
masters icart compact evo trolley golfovy wozik 1
Černá
Šedá

Masters iCart Compact Evo golfový vozík

4,299.004,949.00 včetně DPH
Golfový vozík značky iCart. Vzorem pro výrobce byl určitě jeden z nejlepších vozíků posledních sezon a ten se rozhodl, že nebude navrhovat ideální vozík od nuly, ale nechá a pokud možno i vylepší nejlepší elementy vozíků od soupeřů (což je parafráze známého hesla výrobce Clicgeara). Vozík je v plné velkosti  - pojme každý i největší bag.  Ve srovnání s druhým vozíkem iCart Go má a trochu větší a masívnější rám, což vytáří dojem statného a reprezentativního vozíku, který kromě nabízené funkčnosti přidává Vám i prestiž na golfovém hřišti. Díky patentovému způsobu skládání do minimální velkosti je možné strčení vozíku do doslov každého zavazadlového prostoru (57 x 41 x 35 cm při hmotnosti jenom 7,5kg).
Masters SL650 Standbag Golfové standbags (bagy s nožkami)
Černá/bílá
Černá/červená
Černá/šedá
Šedá

Masters SL650 Standbag

2,449.00 včetně DPH
Bag s nožičkami, ideální pro poloviční sadu nebo několik holí. Díky svým rozměrům vejde do každého zavazadlového prostoru a taky na vozík. Umožňuje dopravu menších setů, např. polovičné sady na cvičnou louku nebo relaxační kola.

Nástavec na putter pro zdvižení míčku Ball Pickup

69.00
Gumový nástavec na putter pro zdvižení míčku ze země bez ohýbání. Montuje se konec gripu a nasazuje se na míček.