Zobrazen 1. – 16. z 58 výsledků

Držák na deštník Masters Umbrella Holder

649.00
Držák na deštník s montáží na vozík EZE Glide.
  • vhodný pro každý druh vozíku EZE Glide a další
  • jednoduché ovládání
  • jisté a stabilní upevnění k rámu vozíku
  • uchycení deštníku šroubem, které zabraňuje jeho posunutí
  • nastavení úhlu sklonu deštníku

Držák na tyčky Masters Tee Holder

99.00
Pomůcka, která umožňuje připevnit na jedno místo sadu týček, tužku a markovátko. Řetízek usnadňuje připevnění k bagu a hráč tak má po ruce vše nejnutnější. Milým a praktickým doplňkem je tabulka pro přepočet handicapu.

G-Rip GR20 Grip

199.00 včetně DPH
Jeden z nejoblíbenějších gripů posledních let. Speciálně navržený vzor na povrchu, tvořený hustou sítí drážek, zajišťuje vynikající přilnavost.

Gumová tyčka Jumbo Rubber Tees 3pack

109.00
Gumová týčka v sadě se čtyřmi různými výškami. Výborně se osvědčí na tvrdém terénu, tréninkové rohoži nebo na sněhu. Jsou spolu spojená, a proto po odpalu neodlétávají. Sada obsahuje čtyři týčka s výškou: 17 mm, 22 mm,  44 mm.

Gumová týčka Rubber Tee 3pack

109.00
Sada tří gumových týček s různou výškou. Jsou vhodné pro hru na golfové rohoži nebo libovolné rovné ploše. Sada obsahuje týčka s výškou: 38 mm, 48 mm, 54 mm.

Karabinky na příslušenství (3 ks)

109.00
Sada tří karabinek pro připnutí různého příslušenství k bagu nebo vozíku. Jsou vyrobené z lehké hliníkové slitiny a jsou dostatečně silné, aby vydržely značnou zátěž. Snadno se používají. Karabinku otevřete a zavřete lehkým zatlačením. Sada obsahuje 3 kusy zabalené do blistru.

Masters Classic Headcover Black kryty na hlavy

449.00 včetně DPH
Klasický kryt na driver vyrobený z ekokůže. Výborně ho ochrání před nepříznivým počasím a proti poškození během přepravy v bagu nebo autě. Bude sedět i na hlavu toho největšího driveru. Jeho rukáv také chrání shaft proti poškrábání.

Masters GX1 pánský golfový set

8,799.008,999.00 včetně DPH
Golfový set výborný pro začátečníky, protože obsahuje vše, co je potřeba k tomu, abychom mohli začít hrát golf. Hole jsou navrženy tak, aby usnadnily výuku hry a omezily chyby při odpalech.
-17%
masters icart compact evo trolley golfovy wozik 1
Černá
Šedá

Masters iCart Compact Evo golfový vozík

4,299.004,949.00 včetně DPH
Golfový vozík značky iCart. Vzorem pro výrobce byl určitě jeden z nejlepších vozíků posledních sezon a ten se rozhodl, že nebude navrhovat ideální vozík od nuly, ale nechá a pokud možno i vylepší nejlepší elementy vozíků od soupeřů (což je parafráze známého hesla výrobce Clicgeara). Vozík je v plné velkosti  - pojme každý i největší bag.  Ve srovnání s druhým vozíkem iCart Go má a trochu větší a masívnější rám, což vytáří dojem statného a reprezentativního vozíku, který kromě nabízené funkčnosti přidává Vám i prestiž na golfovém hřišti. Díky patentovému způsobu skládání do minimální velkosti je možné strčení vozíku do doslov každého zavazadlového prostoru (57 x 41 x 35 cm při hmotnosti jenom 7,5kg).

Masters iCart GO golfový vozík

3,849.00
Golfový vozík Masters iCart Go je lehký golfový vozík se třemi nadrozměrnými koly, čemuž vděčí za jeho snadné ovládání a překonání jakéhokoliv terénu. Zcela multifunkční nastavitelná rukojeť poskytuje ergonomii a padne tak do ruky levákům i pravákům.

Masters MC-J 530 Junior dětské golfové hole

2,999.00 včetně DPH
Juniorský set golfových holí ve dvou věkových verzích. Obsahuje poloviční set holí, které se nejvíce hodí pro výuku a hru
masters sl500 standbag
Černá
Šedá/žlutá

Masters SL500 Velo Standbag

1,999.00
Malý bag určený pouze pro část setu, ideální pro přepravu holí.
-29%
masters sl650 standbag
Černá
Šedá/červená
Šedá/žlutá
Tmavě modrá/červena

Masters SL650 Standbag

1,749.00 včetně DPH
Bag s nožičkami, ideální pro poloviční sadu nebo několik holí. Díky svým rozměrům vejde do každého zavazadlového prostoru a taky na vozík. Umožňuje dopravu menších setů, např. polovičné sady na cvičnou louku nebo relaxační kola.