Zobrazen 1. – 16. z 55 výsledků

Show sidebar
Počet produktů 8 16 24 32

Cestovní ochranná pomůcka Strong Arm Club Protector

749.00
Pevná a stabilní ochranná pomůcka pro Vaše hole během cestování. Chránič má odolnou, teleskopickou konstrukci, rozkládá se v bagu a zabraňuje poškození holí (například během cestování letadlem). S touto pomůckou se vám už nestane, že byste během cestování zlomili driver, dřevo nebo hybrid. Velikost:
  • zcela složená: 67 cm
  • maximálně rozložená: 133 cm

Držák na tyčky Masters Tee Holder

139.00
Pomůcka, která umožňuje připevnit na jedno místo sadu týček, tužku a markovátko. Řetízek usnadňuje připevnění k bagu a hráč tak má po ruce vše nejnutnější. Milým a praktickým doplňkem je tabulka pro přepočet handicapu.

Gumová tyčka Jumbo Rubber Tees 3pack

109.00
Gumová týčka v sadě se čtyřmi různými výškami. Výborně se osvědčí na tvrdém terénu, tréninkové rohoži nebo na sněhu. Jsou spolu spojená, a proto po odpalu neodlétávají. Sada obsahuje čtyři týčka s výškou: 17 mm, 22 mm,  44 mm.

Gumová týčka Rubber Tee 3pack

109.00
Sada tří gumových týček s různou výškou. Jsou vhodné pro hru na golfové rohoži nebo libovolné rovné ploše. Sada obsahuje týčka s výškou: 38 mm, 48 mm, 54 mm.

Karabinky na příslušenství (3 ks)

69.00
Sada tří karabinek pro připnutí různého příslušenství k bagu nebo vozíku. Jsou vyrobené z lehké hliníkové slitiny a jsou dostatečně silné, aby vydržely značnou zátěž. Snadno se používají. Karabinku otevřete a zavřete lehkým zatlačením. Sada obsahuje 3 kusy zabalené do blistru.

Masters 3 Series 3-Wheel golfový vozík

1,999.00 včetně DPH
Velmi stabilní golfový vozík, který po složení zabere málo místa. Mechanizmus umožňující nastavení výšky rukojeti.

Masters 3 Series Alu

1,399.00
Lehký vozík s malými rozměry vhodný pro ženy a juniory.  
Masters 5 Series 3-Wheel golfový vozík Tříkolové golfové vozíky
Bílá
Černá
Blízko

Masters 5 Series 3-Wheel golfový vozík

2,999.00 včetně DPH
skládá se rychle a lehce (společně s předním kolem) – vejde se do každého zavazadlového prostoru vyrobený z lehkých materiálů

Masters 5 Series Compact golfový vozík

1,299.00
Lehký, třikrát skládací golfový vozík s nastavitelnou výškou rukojeti. Díky tomu je vhodný taky pro ženy a juniory, protože je možné nastavení výšky rukojeti podle vzrůstu. Bude se určitě vyjímat během každé golfové partie a nikdo si nenechá ujít příležitost si ho prohlédnout. Je vhodný také pro dámy, protože má nastavitelnou rukojeť a malou hmotnost.
Masters barevné míčky 12pack Nové golfové míčky
Oranžová
Žlutá
Blízko

Masters barevné míčky 12pack

429.00 včetně DPH
Golfové míčky Masters najdete díky jejich zářivé barvě na hřišti snadno a rychle. Tvrdší titanové jádro zajistí maximálně dlouhý let

Masters barevné míčky 12pack růžové

429.00
Golfové míčky Masters najdete díky jejich zářivé barvě na hřišti snadno a rychle. Tvrdší titanové jádro zajistí maximálně dlouhý let