Zobrazen 1. – 16. z 172 výsledků

Brašna na laptop a doklady Mizuno Briefcase

1,649.00
Z greenu rovnou na jednání? Jasně, že to jde. Pro tyhle příležitosti má oblíbený výrobce golfových potřeb připravenou kvalitní tašku

Cestovní kufr Mizuno Onboarder

3,149.00
Odolný příruční kufr, vynikající pro víkendové cesty nebo jako příruční zavazadlo. Vyztužená konstrukce boků zajišťuje ochranu věcí uvnitř kufru. Praktické kovové madlo umožňuje snadné převážení zavazadla na kolečkách. Vlastnosti kufru:
 • největší komora se zapínací přepážkou pro vyztužení zavazadla uvnitř
 • střední komora s vnitřní síťovanou kapsou
 • dvě menší kapsy vepředu na dodatečné příslušenství
 • zpevněné boky pro ochranu zabalených věcí
 • vysouvací kovové madlo k převážení kufru
 • odolná kolečka
 • místo na kartičku s adresou pro označení zavazadla
 • velikost: 55x35x19 cm (výška x šířka x hloubka) – do většiny letadel lze vzít jako příruční zavazadlo
 • hmotnost: 3,5 kg

Golfová hůl Mizuno ST-X 220 Fairway Wood

4,999.00 včetně DPH
Golfové hole Mizuno ST-X 220 Fairway Wood disponuje složením z vysoce kvalitní ocelí, která má vícenásobnou tloušťku, což je samo o sobě zárukou mnohem větší počáteční rychlosti míčku po odpalu.

Golfová hůl Mizuno ST-X 220 Hybrid

3,899.00 včetně DPH
Hybrid ST-X 220 od japonské značky Mizuno je precizně provedenou golfovou holí vhodnou pro nižší až střední rychlost švihu. Je optimalizován tak, aby pomohl zvednout golfový míček vysoko a udržet požadovanou trajektorii.

Golfová hůl Mizuno ST-X 230 Driver

10,699.00 včetně DPH
Golfové hole Mizuno ST-X 230 Driver jsou optimalizovány pro draw trajektorii a lepší kontrolu, což jim dává velkou všestrannost.
-33%
golfový bag mizuno tour stand bag 2022
Bílá/modrá
Černá

Golfový bag Mizuno Tour Stand Bag 22/23

5,999.00 včetně DPH
Špičkový golfový bag s nožičkami, který vám umožní vzít si na hřiště velké množství vybavení a užívat si pohodlí při pohybu po hřišti.
-31%
mizuno twin canopy umbrella staff golfovy destnik
Černá
Šedá
Staff
Tmavěmodrá

Golfový deštník Mizuno Twin Canopy (4 barvy)

899.00
Velký turnajový deštník s logem kolekce Mizuno – totožný s těmi, které používají za deště profesionálové na Tour. Tento deštník odolá dokonce největšímu větru, protože využívá několika patentů, které nejsou k dispozici u levnějších modelů:
 • dvojitá konstrukce vyrobená z velmi odolného a pružného materiálu
 • silný skládací mechanismus, který dodatečně zajišťuje stabilitu celé konstrukce během nárazů větru
 • dvoudílný potah s větracími otvory, které při velkém větru umožňují proudění vzduchu pod deštníkem, a proto se nezlomí
Výrobek je určený pro golfisty, pro něž je důležitá nejvyšší kvalita zpracování.

Vlastnosti deštníku:

 • větrací otvory, které předcházejí zničení deštníku za větrného počasí
 • vyztužená konstrukce z karbonového vlákna
 • horní vrstva ze silnějšího materiálu, ošetřená přípravkem proti vyblednutí vlivem UV záření
 • dolní vrstva natažená pod větrací otvory ještě lépe předchází poškození deštníku
 • loga Mizuno
 • ochranný obal na uskladnění deštníku
 • velký průměr: až 55 palců čili 1,40 m
-35%
Golfový ručník Mizuno Microfibre Tri-Fold Towel do 500 Kč
Černá
Modrá

Golfový ručník Mizuno Microfibre Tri-Fold Towel

499.00 včetně DPH
Ručník z mikrovlákna z nejnovější kolekce Mizuno. Velice praktický, výborně saje vlhkost.
 • velikost: 40 x 60 cm
 • vysoce kvalitní druh látky z mikrovlákna
 • velmi dobrá savost
 • vyšívané logo Mizuno Runbird
-35%
auto draft
Černá
Modrá
Šedá
Tmavěmodrá

Golfový ručník Mizuno RB Tour Towel

499.00 včetně DPH
Turnajový golfový ručník od Mizuno vypadá skvěle přehozený přes bag a díky své velikosti a velmi dobré savosti splní očekávání každého hráče.
-34%
auto draft
Bílá
Černá
Modrá
Šedá
Tmavěmodrá

Golfový ručník Mizuno RB Tri-Fold Towel

339.00 včetně DPH
Golfový ručník Mizuno vám umožní postarat se o čistotu vašeho vybavení během kola.
-35%
mizuno br d4 cartbag golfova bag 1
Bíla/černá
Camo
Černá
Tmavěmodrá/šedá

Mizuno BR-D4C Cartbag

4,299.00 včetně DPH
Golfový bag s 14 komorami a velkým prostorem pro příslušenství rozděleným do 12 různých kapes. Vyrobený z odolných materiálů a navržený tak, aby byl mimořádně praktický. Řada vylepšení a drobných inovací se projeví v pohodlném používání bagu na golfovém vozíku i vozítku.
-32%
Mizuno BR-DRI Waterproof Stand voděodolný golfový bag Vánoční akce
Bílá/modrá
Černá
Šedá/červená
Tmavě modrá/modrá

Mizuno BR-DRI Waterproof Stand voděodolný golfový bag

4,999.00 včetně DPH
Kvalitní, drahé golfové hole a další pomůcky si zaslouží i prvotřídní ochranu za každého počasí. Ideální volbou bude bezpochyby golfový voděodolný bag BR-DRI Waterproof od výrobců značky Mizuno.

Mizuno BR-DX Stand golfový bag

4,299.00
Golfový bag Mizuno BR-DX Stand je vhodný pro každého milovníka golfu. BR-DX Stand golfový bag patří mezi golfové bagy, které vás příjemně překvapí svojí hmotností, která má jen něco málo přes dva kilogramy.

Produkty Mizuno Golf jsou nejvyšší kvality a GolfChampion.cz je jedním z největších Čechy prodejců sportovního vybavení Mizuno. Disponujeme rozsáhlou nabídkou golfového vybavení Mizuno a garantujeme, že naše ceny jsou bezkonkurenční! Prohlédněte si naši rozsáhlou nabídku a získejte pomoc od našeho specializovaného poradce PG Professional určeného právě pro Mizuna, který je vždy k dispozici pro radu.

Mizuno Golf

Od té doby se v neustále rozšiřované nabídce (např. o větroně v roce 1936) objevovalo rovněž potřeby a příslušenství pro golf. Rozhodnutí o výrobě golfových potřeb bylo správné. Podle zprávy za druhé čtvrtletí 2020 z důvodu pandemie značně poklesl prodej výrobků Mizuno Golf na celém světě, s výjimkou golfové výbavy. V obou Amerikách a v Evropě prodej rovněž zaznamenal úpadek, i když prodej golfové výbavy byl poměrně dobrý. Proč se v Mizuno golfu tolik dařilo?

Mizuno Golf v kategorii golfové výbavy nabízí:

 1. golfové hole Mizuno (železa, dřeva, hybridy, wedge, puttery a golfové hole pro golfistky),
 2. golfové míčky Mizuno (dvou-, tří- a čtyřvrstvové),
 3. oděv a obuv Mizuno a příslušenství Mizuno (trička, mikiny, bundy, obuv, čepice, rukavice, bagy, kufry apod.),
 4. výroby příslušenství a jeho úpravu podle preferencí golfistů.

Sortiment Mizuno Golf je podobný jako nabídka ostatních firem z golfového průmyslu. Marka Mizuno Golf, i když není tak široce známa v segmentu luxusního golfové výbavy jako Titleist nebo Callaway, je dlouhodobě známá jako výrobce vysoce kvalitní golfové výbavy a sportovního oblečení. Ve skutečnosti má Mizuno Golf zkušenost v sektoru sportovního oblečení od roku 1906, kdy byla založena. Dnes je považována za jednu z nejlepších značek pro začínající golfisty, kteří mají ambice stát se profesionály.

Golfové hole značky Mizuno Golf – japonská dokonalost

Golfové hole značky Mizuno Golf dostávají výborné známky, a zejména pak železa. Jsou příklad japonské dokonalosti. Jsou vyráběny v jediné továrně na světě nacházející se v japonské Hirošimě. Při hře dávají neuvěřitelný pocit měkkosti, který oceňují nejlepší golfisté na světě (dlouhá řada předních golfistů PGA Tour hraje železy Mizuno Golf, aniž by měli kontrakt, za který platí výrobce). Golfové hole Mizuno Golf jsou:

 1. nabízeny v několika modelech pro různě vyspělé golfisty,
 2. kompletovány v Evropě, konkrétně v jejich závodu ve Skotsku,
 3. vyráběny v téměř nekonečném množství variant díky individuálnímu přístupu ke každé zakázce,
 4. vybaveny nejlepšími komponenty (shafty a gripy) od předních výrobců, které jsou na trhu.

Díky japonské preciznosti a odpovědnému přístupu k práci golfové hole Mizuno prakticky nemají negativních recenze. Jedinou jejich vadou může být cena. S ohledem na náklady a cenu předmětu můžeme říct, že stojí za to.

Technické oblečení značky Mizuno Golf pro začátečníky i pokročilé golfisty

Golfista tráví na golfovém hřišti několik hodin a za tu dobu se může počasí hodně změnit. Aby rozmary počasí nezkazily zážitek ze hry, může golfista na svou ochranu používat funkční oblečení. Technické oblečení značky Mizuno Golf je vyráběno na základě stoletých zkušeností a v současnosti kombinuje nejnovější materiály, které tvoří ochrannou vrstvu kolem těla golfisty. Pro začátečníky i pokročilé hráče je důležité, aby je oděv chránil před deštěm, ale aby současně uvnitř nezadržoval vodní páru. Aby dobře přiléhal, ale nebránil pohybu. Takové požadavky splňuje např. bunda Mizuno Techfill. Zachovává objem a funkčnost a materiál Breath Thermo vytváří teplo a zahřívá tělo. Mezi technické oblečení značky Mizuno Golf patří rovněž bunda a golfové kalhoty Mizuno Nexlite. Při jejich navrhování bylo využity informace získané od uživatelů řady Nexlite. K výrobě byl použit jeden z nejlehčích voděodolných materiálů na trhu. Výrobce uděluje dvouletou záruku voděodolnosti, což znamená úplnou ochranu před promoknutím i v těch nejnepříznivějších povětrnostních podmínkách. Technické oblečení značky Mizuno Golf obsahuje řadu technologických novinek. Mnoho materiálů, které v oblečení jiných firem nenajdete, má v názvu slovo Mizuno Golf. Díky tomu mohla vzniknout bunda Move Warmer Hybrid. Poskytuje maximální teplo a současně umožňuje plný pohybový rozsah, k čemuž využívá materiál Move Tech firmy Mizuno roztažný ve 4 směrech. Z prodyšného materiálu Breath Thermo firmy Mizuno jsou vyrobeny rovněž polokošile. Pro začátečníky i zkušené golfisty máme dobrou zprávu – nezmoknete ani vám nebude zima. Materiál zachytává vodní páru a vytváří teplo.

Obuv Mizuno – ultramoderní design a nadčasové pohodlí

Vyrobit takovou obuv jako ostatní výrobci není žádné umění. Golfová obuv Mizuno Golf se vyznačuje řešeními používanými pouze firmou Mizuno. Díky nim má obuv ultramoderní design a poskytuje nadčasové pohodlí. Bezspiková obuv Wave Cadence byla vyrobena na platformě Wave Platform firmy Mizuno. Vznikla tak vysoce kvalitní běžecká obuv s boční stabilitou a přilnavostí požadovanou při golfovém švihu. Mají dvouletou záruku voděodolnosti. Při čtení katalogového listu se můžeme začít zajímat, zda jsou popisovány ještě boty Mizuno Golf nebo už vojenské či vesmírné technologie. Na podrážky je použita směs X10 CARBON GUMBER, která je mimořádně pevná a je použita v místech vystavených nárazu. Prodlužuje životnost obuvi. Nadčasové pohodlí zajišťuje jednodílná konstrukce obuvi – inovativní spojení jazyka se svrškem. Důležité je rovněž odpružení a stabilita chodidla. Vynikající výsledky byly dosaženy díky použité technologii wave running. Any to nebylo málo, vybrat si můžete jiný model, Mizuno Genem GTX BOA. Díky lícová kůži zaručují vynikající prodyšnost. Díky systému šněrování BOA, membráně GoreTEX, spikům Mizuno IG5, mimořádné měkkosti a pružnosti podrážky Mizuno Wave Platform vznikl ultramoderní design zajišťující nadčasové pohodlí, které s největší pravděpodobností u ostatních výrobců nenajdete.

Aerodynamické mistrovství golfových míčků Mizuno Golf

Co dělat, když se nedaří zlepšit trajektorii nebo spin? Lze použít golfové míčky, které nepřesnosti napraví. Tolik říká teorie. Mistrovství výroby golfových míčků Mizuno spočívá v kombinacích měkkosti, počtu vrstev, materiálu vnější vrstvy a počtu důlků, aby byly dosaženy očekávané aerodynamické parametry a odolnost na vítr. Hráč si může vybrat:

 1. Golfový míček RB566 – velmi měkký. Umožňuje zpomalit tempo klesání za vrcholem trajektorie letu. Stabilní střední trajektorie.
 2. Golfový míček RB566 V – měkký kompresní, 3-dílná konstrukce pro zvýšení rychlosti při startu. Umožňuje zpomalit tempo klesání za vrcholem letu. Umožňuje dosáhnout vyšší úhel vzletu.
 3. Golfový míček RB Tour – rychlejší tourový míček s vynikajícím výkonem ve větrném počasí díky důlkům Mizuno C-Dimple redukujícím odpor vzduchu. Nízká rotace pro úhly náběhu dolů.
 4. Golfový míček RB Tour X – rychlejší míček s vynikajícím výkonem ve větrném počasí díky důlkům Mizuno C-Dimple redukujícím odpor vzduchu. Střední / nízká rotace pro ploché a stoupající úhly náběhu.

Bag Mizuno na golfové hole – unikátní design a mimořádná funkčnost

Bag Mizuno poznáte na první pohled. Je to díky unikátnímu designu a mimořádné funkčnosti. Příjemné je uzavírání a otevírání zdrhovadel. Jsou přesné, a proto se pohybují velmi plynule a lehce. Bagy Mizuno jsou vyráběny ve verzích: tour a slim, stand a cart a v každé kategorii jsou voděodolné. Snížením hmotnosti bagu slim neutrpěla jeho funkčnost. Bag je mimo jiné vybaven:

 1. síťovou kapsou na nápoje,
 2. kapsou na oblečení,
 3. kovovým klipsem na příslušenství,
 4. kapsou na cenné předměty,
 5. voděodolným dnem,
 6. dvěma přepážkami plné délky,
 7. dvojitými pohodlnými popruhy na rameno.

Bag Mizuno Tour Staff má až 11 kapes z 6 plnohodnotnými přepážkami na golfové hole a navíc:

 1. dvě izolované kapsy na nápoje,
 2. dva držáky na deštníky,
 3. voděodolná kapsa podšitá flísem určená na cenné předměty,
 4. ochrana před deštěm.

Produkty firmy Mizuno jsou typicky japonské, vysoce technologicky vyspělé a mimořádně pečlivě navržené a vyrobené.