Zobrazuji všech 9 výsledků

PuttOUT Pro Putting Gates tréninkové brány

1,349.00
Tři tréninkové golfové branky s různou šířkou pomohou, aby byl trénink všestranný a pestrý.

Tréninková golfová pomůcka PuttOut Alignment Stick

1,199.00 včetně DPH
Zařízení pro trénink tak důležité části golfové hry, jakou je puttování, od britské značky Puttout nabízí golfistům neuvěřitelné možnosti.

Puttovací koberec PuttOut Patriot Mat

2,349.00 včetně DPH
Puttovací koberec Základní část sady tvoří svinovací podložka, na které lze trénovat krátké švihy, pokud nemáte přístup na green. Perfektně

PuttOUT Platinum Pressure Putt Trainer

2,299.00 včetně DPH
Platinová verze jednoho z nejoblíbenějších golfových tréninkových doplňků je ideálním dárkem pro fanoušky tohoto sportu.
Vyprodáno
puttout premium pressure put trainer 1
Červená
Modrá
Šedá
Zelená

PuttOUT Premium Pressure Putt trénínková jamka vracející golfové míčky

899.00
Neskutečně jednoduché a zároveň promyšlené golfové zařízení, které pomůže každému golfistovi trénovat puttování. PuttOut není pouze jedna z jamek vracející golfové míčky na greenu. Jedná se o tréninkovou pomůcku, díky které se naučíte sílu švihu, natrénujete přesnost a získáte přístup k mnoha cvičením.

PuttOUT Putting Mirror zrcadlo k trénování puttování

1,599.00
Zrcadlo k trénování puttování představuje výbornou tréninkovou pomůcku golfistů. Nejdůležitější předností tréninkového zrcadla je to, že vidíte přesně, po jaké trase se pohybuje hlava putteru chvilku před úderem do golfového míčku a v momentě impactu. To umožňuje získat dobrý cit pro směr a nácvik správných návyků na skutečném greenu.

PuttOut puttovací koberec

2,349.00
Neskutečný puttovací koberec, který pomůže trénovat puttování jak doma, tak na golfovém hřišti. Důmyslný koncept nabízí nekonečné možnosti cvičení a postojů, díky kterým zlepšíte Vaši přesnost a opakovatelnost na greenu.

Tréninková golfová podložka PuttOut Large Mat 367x67cm

3,499.00 včetně DPH
Neskutečný puttovací koberec, který pomůže trénovat puttování jak doma, tak na golfovém hřišti. Důmyslný koncept nabízí nekonečné možnosti cvičení a postojů, díky kterým zlepšíte Vaši přesnost a opakovatelnost na greenu.

Trénínková jamka vracející golfové míčky PuttOUT Premium Pressure Putt Patriot

899.00 včetně DPH
Co je PuttOut Na trhu je k dispozici hodně tréninkových jamek – ale PuttOut je jen jeden. Promyšlený design, jehož