PXG je společnost, která navrhuje, vyrábí, uvádí na trh a prodává golfové vybavení a příslušenství. Značka se však zaměřuje především na hole, které se snaží být nejlepšími golfovými holemi na světě. Bob Parsons – americký miliardář a zakladatel společnosti PXG – zajistil, aby na proces výroby holí dohlížel tým talentovaných inženýrů. Díky tomu se společnosti PXG podařilo dostat na špičku v oblasti technologických řešení pro golfisty. Produkty PXG  jsou známé a uznávané hráči po celém světě a značce důvěřují zkušení hráči i profesionální sportovci.

Zobrazen 1. – 16. z 22 výsledků

PXG Xtreme Premium white 12-pack golfové míčky

1,249.00 včetně DPH
Nové golfové míčky PXG Xtreme Premium jsou navrženy pro vzdálenost, lepší kontrolu a přesnější údery pro zlepšení výkonu vaší hry.

Golfová hůl PXG 0211 Driver

9,999.00 včetně DPH
Driver PXG 0211 je golfová hůl, která šokuje svým výkonem i neuvěřitelnou cenou - to vše v kombinaci s téměř neomezenými možnostmi přizpůsobení.

Golfová hůl PXG 0211 Fairway Wood

5,749.00 včetně DPH
Wood PXG 0211 je golfová hůl, která šokuje svým výkonem i neuvěřitelnou cenou - to vše v kombinaci s téměř neomezenými možnostmi přizpůsobení.

Golfová hůl PXG 0311 GEN6 Driver

12,499.00 včetně DPH
Nový driver PXG 0311 GEN6 je golfová hůl navržená pro dosažení neuvěřitelných odpalových vzdáleností, nízkého rozptylu a perfektního pocitu.

Golfová hůl PXG 0311 GEN6 Fairway Wood

9,499.00 včetně DPH
Fairwayové dřevo PXG 0311 GEN6 je golfová hůl vybavená nejnovějšími technologiemi, které zajišťují dokonalý startovní úhel, spin a rychlost míčku.

Golfová hůl PXG 0311 GEN6 Hybrid

8,999.00 včetně DPH
Nové hybridy PXG 0311 GEN6 jsou navrženy tak, aby fungovaly při jakémkoli švihu, což z nich činí vysoce univerzální golfové hole.

Golfová hůl PXG 0311 X3 Forged Wedge

3,249.004,549.00 včetně DPH
Wedge PXG 0311 X3 Forged je golfová hůl navržená pro všestrannou hru a zachrání golfistu z různých pozic na hřišti.

Golfová hůl PXG 0311 XF GEN6 Driver

12,499.00 včetně DPH
Driver 0311 XF GEN6 je golfová hůl se středním spinem a mírně vyšším startem míčku, takže je ideální pro širokou škálu golfistů.

Golfová hůl PXG 0311 XF GEN6 Fairway Wood

9,499.00 včetně DPH
Fairway Woody 0311 XF GEN6 je nejšetrnější model, jaký kdy značka PXG v této kategorii golfových holí vyrobila.

Golfová hůl PXG 0311 XF GEN6 Hybrid

8,999.00 včetně DPH
Nové hybridy PXG 0311 GEN6 jsou navrženy tak, aby fungovaly při jakémkoli švihu, což z nich činí vysoce univerzální golfové hole.

Golfový bag PXG Darkness Skull Hybrid Camo Standbag

13,399.00 včetně DPH
Hybridní golfový bag PXG s 12 kapsami z odolného materiálu má úžasnou grafiku, která dodá vaší hře styl.
auto draft
Bílá
Černá
Hnědá
Modrá
Šedá
Tmavěmodrá
Zelená

Golfový bag PXG Fairway Camo Carry Standbag

8,799.00 včetně DPH
PXG Fairway Camo Standbag je golfový bag z odolných a lehkých materiálů se 4 přihrádkami na hole s rozdělovačem po celé délce.
golfový bag pxg hybrid standbag
Bíla/černá
Camo
Černá

Golfový bag PXG Hybrid Standbag

9,999.00 včetně DPH
Prostornost bagu na golfový vozík a funkčnost bagu na nohy - to vše najdete v bagu PXG Hybrid Stand Bag, který má až 12 kapes.

Golfový bag PXG Lightweight Carry Standbag

6,399.00 včetně DPH
Lehký golfový bag PXG Carry Stand je ideální pro hráče, kteří preferují chůzi po hřišti, ale kvůli pohodlí potřebují co nejmenší hmotnost.

PXG 0211 XCOR2 Black golfová železa, ocel

29,999.00 včetně DPH
Golfové hole PXG 0211 XCOR2 jsou sadou želez určenou pro golfisty, kteří hledají optimální kombinaci vzdálenosti výkonu a vynikajícího designu hlavy

PXG 0211 XCOR2 Chrome golfová železa, ocel

23,999.00 včetně DPH
Golfové hole PXG 0211 XCOR2 jsou sadou želez určenou pro golfisty, kteří hledají optimální kombinaci vzdálenosti, výkonu a vynikajícího designu hlavy.

Golfové hole PXG – hole na míru

Značka PXG Golf přistupuje k tématu kvality s velkou pečlivostí. Golfové hole, které společnost Boba Parsonse nabízí, jsou vytvářeny s využitím nejnovějších technologií a s důrazem na detail. Hráč golfu, který si plánuje koupit správnou hůl nebo kompletní sadu, si může být jistý, že výběrem produktů PXG Golf nebude zklamán. PXG Golf je navíc značka, která si uvědomuje, že výběr vybavení je velmi osobní a individuální záležitostí – každý golfista má svůj vlastní styl hry, vkus a preference. Pro jednoho hráče může být určitý klub ideální volbou a zcela splňovat jeho očekávání, zatímco jinému nemusí stačit. Proto se o značce PXG říká, že je fittingovou značkou – kromě kompletních holí se zabývá dodáváním komponentů, ze kterých si může každý golfista sestavit tu nejlepší variantu vybavení. Tím, že si zákazník může vybrat správnou hlavu, shaft a grip a sestavit hůl podle vlastních preferencí, získá výrobek, který maximálně splňuje jeho očekávání. Vše záleží na individuálních potřebách, ale také na rozpočtu – je možné si vybrat jak levné shafty, tak i ty z nejvyšší cenové a kvalitativní kategorie.

Široký výběr želez a driverů PXG

Golfové hole PXG se vyznačují velmi dobrými parametry, a proto jsou preferovanou volbou profesionálů i běžných hráčů golfu. Při procházení nabídky golfových holí uvedené značky stojí za to věnovat zvláštní pozornost ironii a driverům, které výrobce nabízí. Tyto typy holí jsou nesmírně důležité a každý golfista by se měl ujistit, že v jeho bagu nechybí. Drivery, nejdelší a zároveň nejlehčí hole, se používají k prvnímu úderu a posílají míček na velké vzdálenosti. Celý průběh hry a její konečný výsledek může záviset na tom, zda jamku dobře začnete, proto se vyplatí se na tuto příležitost co nejpečlivěji připravit. Při hledání vhodného driveru pro sebe můžete zvážit výběr například driveru PXG 0211. Výrobek kombinuje neuvěřitelný výkon s přijatelnou cenou, takže si takový nákup může dovolit téměř každý. Hlava reproduktoru má elegantní design a je vyrobena z uhlíkových vláken i kovové slitiny. Díky technologiím použitým při jeho výrobě dokáže míčku propůjčit obrovskou rychlost a zároveň se může pochlubit vysokou mírou odpustnosti. Při plánování golfového dobrodružství nesmíte zapomenout na správnou sadu želez, známou také jako irons. Tyto hole jsou v golfovém bagu nejpočetnější a používají se k různým úderům. Každé železo má hlavu s mírně odlišným sklonem, takže různá železa se používají ve specifických situacích – jinou hůl zvolíte, pokud chcete odpálit vysokou, ale krátkou ránu, a jinou, pokud chcete poslat míček do dlouhého, ale nízkého letu. Značka PXG Golf nabízí různé sady želez, například sadu PXG 0211 DC. Železa této řady se vyznačují optimální mírou odpustnosti, velkou vzdáleností a progresivním designem.