PXG je společnost, která navrhuje, vyrábí, uvádí na trh a prodává golfové vybavení a příslušenství. Značka se však zaměřuje především na hole, které se snaží být nejlepšími golfovými holemi na světě. Bob Parsons – americký miliardář a zakladatel společnosti PXG – zajistil, aby na proces výroby holí dohlížel tým talentovaných inženýrů. Díky tomu se společnosti PXG podařilo dostat na špičku v oblasti technologických řešení pro golfisty. Produkty PXG  jsou známé a uznávané hráči po celém světě a značce důvěřují zkušení hráči i profesionální sportovci.

Zobrazen 1. – 16. z 42 výsledků

-17%
turnajový golfový bag pxg tour staff bag
Černá
Černá/bílá
Černá/šedá

Turnajový golfový bag PXG Tour Staff Bag

12,499.00 včetně DPH
Golfový bag PXG Staff představuje vysoce kvalitní zpracování v kombinaci s optimální kapacitou pro přehledné uložení holí.

Golfová hůl PXG 0211 Driver

9,999.00 včetně DPH
Driver PXG 0211 je golfová hůl, která šokuje svým výkonem i neuvěřitelnou cenou - to vše v kombinaci s téměř neomezenými možnostmi přizpůsobení.

Golfová hůl PXG 0211 Fairway Wood

5,749.00 včetně DPH
Wood PXG 0211 je golfová hůl, která šokuje svým výkonem i neuvěřitelnou cenou - to vše v kombinaci s téměř neomezenými možnostmi přizpůsobení.

Golfová hůl PXG 0311 Black OPS Driver

14,999.00 včetně DPH
Driver PXG Black Ops je revoluční golfová hůl, která kombinuje nejmodernější, osvědčenou a zdokonalenou technologii s nejvyšší kvalitou zpracování a

Golfová hůl PXG 0311 Black OPS Fairway Wood

8,999.00 včetně DPH
Golfové hole PXG 0311 Black OPS jsou fairwayová dřeva navržená pro maximální výkon a zároveň kombinují odpouštění pro golfisty všech úrovní.

Golfová hůl PXG 0311 Black OPS Rescue

8,749.00 včetně DPH
Hybridy PXG 0311 Black OPS jsou golfové hole určené pro hráče, kteří chtějí maximalizovat výkon při dlouhé hře na hřišti.

Golfová hůl PXG 0311 Black OPS Tour Driver

16,499.00 včetně DPH
Driver PXG Black Ops Tour-1 je druhým z nejnovější řady golfových holí této americké značky. Je vybavena hlavou vytvořenou pro

Golfová hůl PXG 0311 GEN6 Driver

12,499.00 včetně DPH
Nový driver PXG 0311 GEN6 je golfová hůl navržená pro dosažení neuvěřitelných odpalových vzdáleností, nízkého rozptylu a perfektního pocitu.

Golfová hůl PXG 0311 GEN6 Fairway Wood

9,499.00 včetně DPH
Fairwayové dřevo PXG 0311 GEN6 je golfová hůl vybavená nejnovějšími technologiemi, které zajišťují dokonalý startovní úhel, spin a rychlost míčku.

Golfová hůl PXG 0311 GEN6 Hybrid

8,999.00 včetně DPH
Nové hybridy PXG 0311 GEN6 jsou navrženy tak, aby fungovaly při jakémkoli švihu, což z nich činí vysoce univerzální golfové hole.

Golfová hůl PXG 0311 Sugar Daddy II Black Wedge

9,249.00 včetně DPH
Golfové hole PXG 0311 Sugar Daddy Wedge jsou velmi univerzálním modelem s různými výbrusy, které jsou užitečné pro hru z různých povrchů na hřišti.

Golfová hůl PXG 0311 Sugar Daddy II Chrome Wedge

7,999.00 včetně DPH
Golfové hole PXG 0311 Sugar Daddy Wedge jsou velmi univerzálním modelem s různými výbrusy, které jsou užitečné pro hru z různých povrchů na hřišti.

Golfová hůl PXG 0311 X3 Forged Wedge

3,249.004,549.00 včetně DPH
Wedge PXG 0311 X3 Forged je golfová hůl navržená pro všestrannou hru a zachrání golfistu z různých pozic na hřišti.

Golfová hůl PXG 0311 XF GEN6 Driver

12,499.00 včetně DPH
Driver 0311 XF GEN6 je golfová hůl se středním spinem a mírně vyšším startem míčku, takže je ideální pro širokou škálu golfistů.

Golfová hůl PXG 0311 XF GEN6 Fairway Wood

9,499.00 včetně DPH
Fairway Woody 0311 XF GEN6 je nejšetrnější model, jaký kdy značka PXG v této kategorii golfových holí vyrobila.

Golfová hůl PXG 0311 XF GEN6 Hybrid

8,999.00 včetně DPH
Nové hybridy PXG 0311 GEN6 jsou navrženy tak, aby fungovaly při jakémkoli švihu, což z nich činí vysoce univerzální golfové hole.

Golfové hole PXG – hole na míru

Značka PXG Golf přistupuje k tématu kvality s velkou pečlivostí. Golfové hole, které společnost Boba Parsonse nabízí, jsou vytvářeny s využitím nejnovějších technologií a s důrazem na detail. Hráč golfu, který si plánuje koupit správnou hůl nebo kompletní sadu, si může být jistý, že výběrem produktů PXG Golf nebude zklamán. PXG Golf je navíc značka, která si uvědomuje, že výběr vybavení je velmi osobní a individuální záležitostí – každý golfista má svůj vlastní styl hry, vkus a preference. Pro jednoho hráče může být určitý klub ideální volbou a zcela splňovat jeho očekávání, zatímco jinému nemusí stačit. Proto se o značce PXG říká, že je fittingovou značkou – kromě kompletních holí se zabývá dodáváním komponentů, ze kterých si může každý golfista sestavit tu nejlepší variantu vybavení. Tím, že si zákazník může vybrat správnou hlavu, shaft a grip a sestavit hůl podle vlastních preferencí, získá výrobek, který maximálně splňuje jeho očekávání. Vše záleží na individuálních potřebách, ale také na rozpočtu – je možné si vybrat jak levné shafty, tak i ty z nejvyšší cenové a kvalitativní kategorie.

Široký výběr želez a driverů PXG

Golfové hole PXG se vyznačují velmi dobrými parametry, a proto jsou preferovanou volbou profesionálů i běžných hráčů golfu. Při procházení nabídky golfových holí uvedené značky stojí za to věnovat zvláštní pozornost ironii a driverům, které výrobce nabízí. Tyto typy holí jsou nesmírně důležité a každý golfista by se měl ujistit, že v jeho bagu nechybí. Drivery, nejdelší a zároveň nejlehčí hole, se používají k prvnímu úderu a posílají míček na velké vzdálenosti. Celý průběh hry a její konečný výsledek může záviset na tom, zda jamku dobře začnete, proto se vyplatí se na tuto příležitost co nejpečlivěji připravit. Při hledání vhodného driveru pro sebe můžete zvážit výběr například driveru PXG 0211. Výrobek kombinuje neuvěřitelný výkon s přijatelnou cenou, takže si takový nákup může dovolit téměř každý. Hlava reproduktoru má elegantní design a je vyrobena z uhlíkových vláken i kovové slitiny. Díky technologiím použitým při jeho výrobě dokáže míčku propůjčit obrovskou rychlost a zároveň se může pochlubit vysokou mírou odpustnosti. Při plánování golfového dobrodružství nesmíte zapomenout na správnou sadu želez, známou také jako irons. Tyto hole jsou v golfovém bagu nejpočetnější a používají se k různým úderům. Každé železo má hlavu s mírně odlišným sklonem, takže různá železa se používají ve specifických situacích – jinou hůl zvolíte, pokud chcete odpálit vysokou, ale krátkou ránu, a jinou, pokud chcete poslat míček do dlouhého, ale nízkého letu. Značka PXG Golf nabízí různé sady želez, například sadu PXG 0211 DC. Železa této řady se vyznačují optimální mírou odpustnosti, velkou vzdáleností a progresivním designem.