Zobrazuji všech 7 výsledků

Spalding Spin 3-vrstvé golfové míčky

739.00 včetně DPH
Golfové míčky Spalding Spin mají třívrstvou konstrukci, která zaručuje velmi dobrý výkon a měkký pocit v kombinaci s kontrolou nad krátkou hrou na golfovém hřišti.

Spalding Executive kompletní sada golfových holí

7,999.00 včetně DPH
Set vysoké kvality s kompletem holí, který je určen pro amatéry a středně pokročilé hráče. Hole v setu jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby byly maximálním přínosem pro hráče se středním handicapem.

Spalding Tour golfový set pánský a dámský

7,499.007,799.00 včetně DPH
Originální souprava pro začátečníky a mírně pokročilé. Obsahuje úplný set holí navržených tak, aby Vám usnadnily hru a korigovaly chyby udělané začátečníky, a bag s nohami (stand bag). Tenhle set je výjimečný taky vzhledem k obsahu setu holí, který je příznivý pro začátečníky, protože se vynechala dlouhá železa, která byla nahrazena dřevem č. 3 a hybridem, což jsou hole značně snazší k použití. Je to kvalitní souprava, novinka v letošní nabídce značky Spalding.

Spalding Distance&Control 3-vrstvé golfové míčky

439.00 včetně DPH
Golfové míčky Spalding Distance&Control mají třívrstvou konstrukci, která zaručuje velmi dobrý výkon a měkký pocit v kombinaci s kontrolou nad krátkou hrou na golfovém hřišti.