Proč má golfový obchod GolfChampion v nabídce vybavení firmy Titleist? Víte, kolik existuje firem, které vyrábějí golfové vybavení? Ten, kdo by chtěl ve svém životě vyzkoušet golfové hole všech značek, by k tomu potřeboval několik životů. Proto se vyplatí vybrat si vybavení od těch nejlepších výrobců. Přední firmy, k nimž se řadí i Titleist, mají týmy návrhářů, kteří určují trendy

Zobrazen 1. – 16. z 97 výsledků

Chladicí nákrčník Titleist Cooling Neck Gaiter grey

399.00 včetně DPH
Chladicí nákrčník Titleist. Ultralehká, pružná tkanina se natahuje ve všech čtyřech směrech a je extrémně prodyšná.

Dámská golfová čepice Titleist Players Performance Ball Marker white camo

749.00 včetně DPH
Originální nastavitelná golfová čepice se zapínáním na suchý zip a patentovanou magnetickou značkou polohy golfového míčku Titleist.

Dámské golfové rukavice Titleist Players Ladies Glove

599.00 včetně DPH
Golfové rukavice, které si profesionálové vybírají pro jejich mimořádnou měkkost, vynikající pocit a dokonalé šití. velmi tenká kůže pro maximální

Golfová čepice na ochranu krku a zátylku před sluncem Titleist Sunbreaker Cap

665.00 včetně DPH
Golfová čepice Titleist Sunbreaker chrání váš krk a zátylek před sluncem. Díky lehkým a prodyšným materiálům je ideální pro letní kola goifu.
-12%
golfova cepice titleist players performance ball marker 1
Bílá
Červená
Modrá
Šedá
Tmavěmodrá

Golfová čepice Titleist Players Performance Ball Marker

659.00 včetně DPH
Originální nastavitelná golfová čepice se zapínáním na suchý zip a patentovanou magnetickou značkou polohy golfového míčku Titleist.

Golfová hůl Titleist TSR2 Driver

14,499.0018,499.00 včetně DPH
Golfové hole Titleist TSR jsou novou řadou, která nabízí lepší výkon a vyšší míru odpouštění pro golfisty na všech úrovních hry.

Golfová hůl Titleist TSR2 Fairway Wood

7,899.0012,399.00 včetně DPH
Golfové hole Titleist TSR2 Fairway Wood jsou novým modelem, který nabízí vyšší start míčku a stabilní, přímý let se sníženou rotací.

Golfová hůl Titleist TSR3 Driver

14,499.0018,499.00 včetně DPH
Golfové hole Titleist TSR3 jsou dřevěné s odlišným designem líce než ostatní, takže jsou ideální pro zkušené golfisty.

Golfová hůl Titleist TSR3 Fairway Wood

7,899.0012,399.00 včetně DPH
Golfové hole Titleist TSR3 jsou modelem dřeva, kterému dávají přednost spíše zkušení hráči, kteří očekávají, že budou moci formovat svou hru z fairwaye.

Golfové míčky Titleist pro Vánoce

1,099.001,375.00 včetně DPH
Jako partner značky Titleist je nám ctí, že Vám opět můžeme představit další vánoční akci. Vánoce to je období dárků

Golfový bag Titleist Players 4 Standbag – 150th The Open

6,799.00 včetně DPH
Limitovaná edice golfového bagu Titleist Players 4 vytvořená u příležitosti 150. výročí turnaje The Open. Obsahuje oficiální logo a barvy turnaje.

Golfový batoh Titleist Players Backpack

2,499.00 včetně DPH
Prostorný a odolný golfový batoh, do něhož se vejde různé příslušenství, nejen na golfové hřiště. Obsahuje místo na notebook, a tak si ho můžeme vzít se sebou i mimo golfové hřiště. Vlastnosti batohu:
 • 4 různé druhy kapes a kapsiček
 • otevírání směrem nahoru, snadný přístup k obsahu v hlavní komoře
 • měkce polstrovaná kapsa na cennosti
 • nastavitelné popruhy polstrované měkkým materiálem směrem k ramenům
 • ucho na zvedání batohu
 • velikost: 42x33x20 cm (výška x šířka x hloubka)

Golfový deštník Titleist Double Canopy Umbrella 68″

1,549.00
Golfový deštník Double Canopy 68" má velmi jednoduchý design, nechybí ani logo značky Titleist. Užijte si dokonalou hru za každého počasí.

Golfový deštník Titleist Players Folding Umbrella

839.00
Originální deštník o průměru 58 palců (asi 150 cm)
 • lehká, grafitová, skládací tyč, kterou lze složit na velmi malé rozměry
 • ergonomická gumová rukojeť, kterou lze zasunout do všech držáků na golfových vozících

Golfový deštník Titleist Single Canopy Umbrella

1,059.00
Originální deštník o průměru 68 palců (asi 175 cm) Vlastnosti deštníku:
 • originální, klasický design v barvách Titleist
 • ochrana proti UV paprskům
 • rukojeť z měkké pěny
 • velký průměr: až 68 palců čili 1,75 m

Golfový ručník Titleist Players Microfiber

599.00
Originální ručník značky Titleist.
 • rozměry: 40 x 80 cm
 • zásluhou praktické velikosti se snadno používá a přenáší
 • patentovaný materiál z mikrovlákna s pruhovaným vzorem
 • decentní logo

Nejlepší pochvalou, které může golfové vybavení dostat, je doporučení profesionálních a začínajících hráčů. Vyplatí se je sledovat. Stejně jako se vyplatí věnovat pozornost tomu, jak často portály, které se věnují testování golfových míčků a holí, zmiňují některou ze značek. Titleist je z tohoto hlediska lídrem už mnoho let. Historie firmy sahá do roku 1930. Tehdy Phil Young, v soukromí nadšený amatérský golfista a profesionálně majitel firmy na gumové výrobky, stál při partii se svým přítelem, vedoucím rentgenového oddělení v místní nemocnici v jamkovišti před téměř jistým patem. Ke zděšení obou hráčů Young minul, a proto se rozhodli podívat se míčku na zoubek. V nemocnicí ho nasvítili a zjistili, že jeho jádro leží mimo střed. Titleist Golf Ball tým se dnes skládá z chemiků, fyziků, matematiků, informatiků, inženýrů a techniků a také odborníků PGA Professionals a odborníků na údržbu trávníků. Titleist je s více než 1 600 patenty majitelem největšího portfolia duševního vlastnictví v oblasti konstrukce golfových míčků na trhu. Pokud by byl jeden patent popsán na jednom listu A4, který by měl tloušťku 0,1 mm, pak všechny na sobě by tvořili hromádku vysokou 16 cm. Byl by to jeden díl encyklopedie o golfových míčcích. Titleist je golfová značka, kterou znají všichni. Založil ji v roce 1932 Philip E. Young ve Fairhaven, stát Massachusetts, USA. Právě od ní pocházejí reklamní slogany „The #1 ball in golf“ a „Serious clubs for serious golfers“. Nejproslulejším míčkem pro profesionální hráče je samozřejmě Titleist ProV1. V nabídce výrobce můžeme najít řadu patrů označených logem Scotty Camerona a také golfové hole TSx, nejnovější železa T100, T200, T300, wedge Vokey’s, golfové bagy z kolekcí Players a Club, míčky Prov1, Toursoft, Velocity. Nesmíme zapomenout na to, že společnost je výrobcem míčků Pinnacle. Titleist nabízí rovněž celý segment golfového oblečení a golfového příslušenství. Nákupem výrobků značky Titleist dostává zákazník záruku kvality, pro kterou se rozhodli takoví golfisté jako například: Justin Thomas, Tim Clark, Luke Donald nebo Scott Piercy. Technologie, které společnost využívá (Active Recoil Channel, Loading Zone), přispívají k dosažení větší přesnosti a vzdálenosti. Titleist je především synonymem pro herní pocit a maximální kontrolu míčku.

Golfové hole značky Titleist pro začátečníky a profesionální hráče.

Čím se hole značky Titleist odlišují od ostatních holí? Je to péčí o detaily, bojem o mikrony a miligramy a důrazem na elegantní vzhled. Jestliže výsledek hry u začátečníků bývá otázkou náhody, pak hráči s opakovatelným úderem potřebují ke hře hole, které jsou přizpůsobené jejich technice a švihu. Stačí si představit dva hráče s identickým hendikepem, herním stylem, z nichž jeden bude používat lepší vybavení. Proto jsou golfové hole značky Titleist určené profesionálním hráčům. Filozofií firmy je mít převahu nad ostatními výrobci díky technickým inovacím. Hole Titleist TSi2 mají líc vyrobený z ATI 425 Titanium. Tento materiál je velmi tvrdý a jeho obrábění je velmi náročné.

Značka Titleist ho použila jako první a to jí umožnilo:

 • vyrobit líc s menší tloušťkou a hmotností,
 • dosáhnout větší počáteční rychlosti golfového míčku dokonce i po úderu mimo střed líce.

Hodí se takto pokročilé golfové hole jako Titleist pro začínající hráče? Důvodem výběru vybavení by mělo být zlepšení výsledků. Jestliže bude mít hráč golfové hole, které:

 • umí úžasně odpouštět nepřesnosti,
 • kloužou po zemi jako železa profesionálních hráčů,
 • mají těžší shafty u kratších holí (pro zlepšení stability při krátké hře), lehčí shafty u delších holí (zvýšení letové trajektorie míčku),

může dosáhnout lepších výsledků bez ohledu na svou pokročilost?

Golfová čepice Titleist, golfové příslušenství, nejlepší značkové vybavení

Člověk, který užívá značkové golfové příslušenství od nejlepších výrobců, získá:

 • možnost užívat funkce, které mu usnadní hru,
 • image profesionála, který si z nadmíru bohaté nabídky na trhu umí vybrat to nejlepší zboží.

Co výjimečného může být na golfové čepici? Můžete například zjistit, že golfová čepice Titleist má patentovaný magnet na kšiltu, ke kterému můžete připnout markovátko. Nesmírně pohodlný zlepšovák, který při stresující oficiální hře na golfovém hřišti usnadňuje označení míčku. Nošení rukavic několik hodin v horkém počasí nemusí být zrovna příjemné. To však neplatí o rukavicích značky Titleist. Mají totiž vložky CoolMax a výřezy a otvory, které:

 • zvyšují prodyšnost pokožky,
 • zlepšují přiléhavost rukavic k dlaním,
 • poskytují vynikající pohodlí během hry za horkých dnů.

Profesionální golfové míčky značky Titleist – PROV1 v obchodu Golfchampion.cz

Historie značky Titleist začala vadným golfovým míčkem. V současnosti vyráběné golfové míčky Titleist jsou navržené tak, že každý z modelů má specifické vlastnosti. Vezměme si jako příklad míčky Titleist Pro V1. Odlišují se:

 • velkou vzdáleností spojenou s opakovatelným letem míčku,
 • nepatrným spinem při dlouhé hře,
 • ostrou trajektorií letu,
 • dobrou kontrolou při krátké hře,
 • velmi měkkým pocitem.

Pokud nám záleží na tom, aby se model lišil od Titleist Pro V1 vysokou trajektorií, měli bychom zvolit míček Pro V1X. Úžasné je to, že „boj o mikrony a miligramy“ není jen dobře znějící reklamní slogan. Je to skutečnost. Správný výběr míčku vám pomůže zlepšit výsledky hry.

Golfový bag Titleist Premium – nejlepší volba pro každého golfového hráče

Titleist si klade za cíl vybavit golfové hráče „od A do Z“ a nabízí jim kvalitní golfové bagy Titleist, například bagy Premium ve variantě Stand Bag a také midsize Staff Cart Bag. Golfový bag Stand Bag, jak se sluší na příslušenství, které se nosí na zádech, váží pouhých 2,9 kg. Neexistuje důvod, proč byste ho nemohli vozit na vozíku. Snížení hmotnosti nemělo vliv na praktičnost a kvalitu výrobku. Golfový bag Titleist Premium Stand Bag:

 • má sedm přepážek na hole,
 • všechny kapsy, které obsahuje, mají optimální velikost, zejména kapsu na míčky,
 • technologie StaDry zajišťuje nepromokavost kapes,
 • konstrukce je kompatibilní s nejnovějšími elektrickými vozíky,
 • má pevné, do široka rozložitelné nohy,
 • a hlavně – vypadá skvěle.

Titleist Premium Midsize Staff Cart Bag je o něco větší a určený k převážení na vozíku. Má široký popruh k přenášení na rameni a výborně vyvážené rukojeti, které usnadňují vkládání a vytahování bagu ze zavazadlového prostoru v autě. Titleist Premium Stand Bag:

 • má šest přepážek na hole,
 • obsahuje 11 kapes ideální velikosti,
 • umožňuje uzamčení cenných věcí v kapse s magnetickým zámkem,
 • vnitřní polstrování z měkké látky je velmi odolné a výborně chrání hole během převážení,
 • konstrukce je kompatibilní s nejnovějšími elektrickými vozíky,
 • má tuhé rukojeti, které usnadňují manipulaci s bagem,
 • má perfektně zvolené barvy Titleist.

Proč je golfový bag Titleist Premium tou nejlepší volbou pro každého golfistu? Protože je praktický, vyrobený z kvalitních materiálů a kvalitně zpracovaný. Vkus je samozřejmě subjektivní věc. Prohlédněte si ho v golfovém obchodu Golfchampion.cz a okouzlí vás všudypřítomná pečlivost, kvalita a důraz na nejmenší detail.