Golfové trendy

Golfový dárek, nebo co je nejlepší volbou pro nadcházející Vánoce?

golfove trendy golfovy darek nebo co je nejlepsi volbou pro nadchazejici vanoce

Téměř každý ví, že golf je sportem fajnšmekrů. Golfové vybavení, tj. golfové hole a míčky, je pouze špičkou ledovce vybavení hráče golfu. Tréninkové příslušenství, stejně jako příslušenství a pomůcky, které jsou již na golfovém hřišti užitečné, zahrnuje množství různých zařízení, od velmi malých zařízení až po celé sady výrobků. Taková specifikace této sportovní disciplíny Tato situace znamená, že příležitosti jsou obrovské v situaci, kdy chceme obdarovat člověka, který hraje golf.

Při výběru dárků je samozřejmě klíčovou otázkou rozpočet, který máte k dispozici. Rozmanitost sortimentu pro golfisty způsobuje, že velmi cool dárek lze nalézt v částce až 300 Kč, což může být samostatný dárek nebo jen vášnivý doplněk k většímu dárku. Na druhou stranu, co když máme zájem o dárek pro golfistu nad 2500 Kč? Pak jsou možnosti nekonečné.

golfovy darek

Dálkoměr – skvělý nápad na dárek pro hráče golfu

Co je to dálkoměr, ví každý golfový nadšenec. Dálkoměr, jinak známý jako měřič vzdálenosti, je přístroj pro měření vzdálenosti, aniž byste se u něj museli nacházet. Toto zařízení je ideální pro golf, protože můžeme okamžitě změřit vzdálenost k další jamce z místa, kde se nacházíme, a tím vhodně zvolit golfovou hůl a sílu úderu. Dálkoměr je velmi praktický dárek pro golfisty nad 2500 Kč. Cenové rozpětí je zde poměrně široké. Laserový dálkoměr si můžete pořídit za cenu kolem 3000 Kč, například model Longridge Pin Point, přes 5000 Kč, například Nikon COOLSHOT 40 nebo Bushnell Tour V5, a můžeme sáhnout i po nejvyšší polici, kde si za 12000 Kč můžete pořídit špičkový laserový dálkoměr Bushnell PRO XE, který je nejpokročilejším laserovým modelem v historii této vynikající značky. Bude to velmi užitečný, praktický, funkční a inovativní dárek pro golfistu.

bushnell pro xe golfovy dalkometr

Dárek za 2500 Kč a více nebo dárkové sady pro golfistu

Nad částku 2500 Kč můžeme golfistovi koupit vynikající dárkové sady, které obsahují např. tréninkové příslušenství (jamky a tréninkové sítě), turnajové golfové míčky uznávaných značek (např. Mizuno RB Tour) nebo rukavici, která je nezbytnou výbavou golfisty. Hotové dárkové sady jsou skvělým řešením pro ty, kteří hledají golfový dárek.

Nad 2500 Kč koupíme také golfový vozík od známé a uznávané značky vozíků – Clicgear. Mnoho golfových doplňků je kompatibilních s golfovými vozíky právě této značky, a proto se jedná o vynikající a “bezpečný” nápad na dárek.

darek za 2500 kc a vice nebo darkove sady pro golfistu

Univerzální dárky pro každého golfistu

Pokud si nevíme rady s výběrem užitečného golfového dárku nad 2500 Kč, vždy můžeme sáhnout po bezpečných univerzálních řešeních.

Golfový dárek může být levný a neformální. Milovníky golfu potěší drobnost spojená s jejich oblíbeným sportem. Dárce nemusí vědět, s jakými holemi nebo míčky hráč hraje. Blížící se Vánoce lze využít i ke splnění snů o vlastnění konkrétního vybavení.

Golfové dárkové sady

Nákup dárku pro golfistu je snadný, protože obchody nabízejí golfové dárkové sady. Obsahují kompletní příslušenství, které je při hraní golfu užitečné.

Pitchfork neboli vypichovátko na úpravu trávníku jsou nezbytnou součástí výbavy golfisty.

Počítadlo úderů usnadňuje zaznamenávání výsledků během kola.

Elegantní pouzdro na scorekartu ji chrání před poškozením nebo ztrátou.

Kartáč se vám bude hodit vždy, když budete potřebovat vyčistit vybavení v terénu.

golfove darkove sady

Golfový dárek, kterému předchází rozhovor

Pokud máme možnost mluvit s golfistou, je to příležitost dozvědět se více o požadovaném příslušenství.  Zajímavým zařízením, kterému nevadí sníh ležící na greenu, je golfový simulátor. S možností Live můžete soutěžit s ostatními hráči golfu ve virtuálních soutěžích přes internet!

Pro všechny, kteří hledají vánoční dárek pro golfisty, stojí za to podívat se na připravenou nabídku:

  • Dárky pro golfisty
  • Dárky pro golfistu
  • Dárky pro juniory

Praktické dárky pro golfisty

Dárky, které vynikají svou praktičností, jsou milým překvapením. Jedním z takových dárků je ručník s kapsou. Kromě čištění zařízení umožňuje mít drobné příslušenství po ruce.

Skvělým dárkem, dekorací a také užitečným předmětem na stůl golfisty je sada skládající se z miniaturní tašky se sadou holí, per a hodin.

Pokud si golfista myslí, že každý okamžik bez golfu je ztracený okamžik, můžete mu dát cvičnou síť. Materiál je opatřen otvory, do kterých můžete mířit, a trénovat tak opakovatelnost a přesnost úderů. Síť lze snadno postavit na zahradě nebo v interiéru.

prezent dla golfisty na święta
Zpět na seznam

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.