Golfové trendy

Golfový dárek neboli co je nejlepší volbou pro nadcházející Vánoce?

golfový dárek aneb co je nejlepší volbou pro nadcházející vánoce

Téměř každý ví, že golf je sport pro milovníky gadgetů. Základní golfové vybavení, tj. hole a míčky, je pouze špičkou ledovce vybavení hráče. Tréninkové příslušenství, stejně jako pomůcky, které jsou užitečné již na golfovém hřišti, zahrnuje množství různého vybavení (od velmi małych zařízení typu vidlí až po celé sady výrobků). To je velmi dobrá zpráva pro ty, kteří chtějí obdarovat golfového nadšence nebo milovníka golfu – výběr možných dárků je totiž obrovský. Zjistěte, jaký golfový dárek bude ideální k Vánocům! Při výběru dárků je klíčový rozpočet. Rozmanitost sortimentu pro golfisty je naštěstí tak velká, že stylový dárek najdeme i za 500 Kč. Tento typ dárku může být skvělým doplňkem většího dárku nebo sám o sobě ukázat obdarovanému, že si jeho vášně váží a že dárek byl vybrán s
ohledem na něj. Pokud vás naopak zajímá něco víc a hledáte dárek pro golfistu nad 3500 Kc, pak je výběr téměř neomezený. Horní cenová hranice v podstatě neexistuje a každou chvíli se objevují nová a inovativní zařízení – nápady vám rozhodně nedojdou.

prakticky darek pro golfistu miniaturni golfovy bag mizuno bag na golfove micky mizuno golfove micky titleist velocity blue

Dálkoměr – skvělý nápad na dárek pro hráče golfu

Každý golfový nadšenec ví, co je to dálkoměr. Jedná se o přístroj, který slouží k měření vzdáleností, aniž byste u toho museli být. Tento typ přístroje je senzační pro golf, protože dokáže okamžitě změřit
vzdálenost k další jamce z místa, kde se hráč nachází. Proč je to tak důležité? Protože vám poskytne dobrou informaci o správné golfové holi a optimální síle úderu. Dálkoměr je velmi praktický dárek pro golfistu nad 3500 Kc, ačkoli cenové rozpětí je poměrně široké. Laserový dálkoměr, například model
Longridge Pin Point, lze pořídit za přibližně 4000 Kč. Při ceně nad 5000 Kč se dobře uplatní například fotoaparát Nikon COOLSHOT 50i nebo Bushnell Tour V5. Můžete také sáhnout po nejvyšší ceně – za 12500 Kč můžete darovat špičkový laserový dálkoměr Bushnell PRO XE. Jedná se o nejpokročilejší laserový model, který tato vynikající značka kdy ve své historii vyrobila. Pro golfistu to bude imořádně užitečný, praktický, funkční a inovativní dárek.

golfový dárek dálkoměr k měření vzdáleností

Dárek za 3500 Kč a více nebo dárkové sady pro hráče golfu

Pokud chcete za dárek utratit nemalou částku, nad 3500 Kč můžete koupit také dárkové sady pro hráče golfu. Patří mezi ně například tréninkové příslušenství (jamky a cvičné sítě), turnajové golfové míčky uznávaných značek (např. Mizuno RB Tour) nebo rukavice, které jsou pro golfistu nezbytným vybavením. Co jiného můžete darovat milovníkovi nebo nadšenci golfu s rozpočtem vyšším než 3500 Kč? Může to být například golfový vozík od známé a uznávané značky Motocaddy. S jeho vozíky je kompatibilní mnoho golfového příslušenství, takže je to vynikající nápad na dárek. Nepochybně luxusní, ale zároveň velmi praktické!

darkova sada pro golfistu dalkomer nikon coolshot micky taylormade tp5x rukavice taylormade tp

Luxusní dárky pro golfisty

Pokud hledáte dárek, který bude ohromující – obdarovaný bude v úžasu a určitě se mu splní jeho sny – vyberte si golfový simulátor. Po spuštění hry se můžete plně přenést do světa golfu. Můžete přistát na nejznámějších golfových hřištích světa a přizpůsobit úroveň tréninku svým schopnostem nebo přáním. Jedná se o vynikající způsob, jak zlepšit svou hru, protože některé modely provádějí analýzu přesnosti letu míče a provádějí přesná měření vašich úderů (včetně rychlosti hlavy hole a odchylky od osy úderu). Simulátorům navíc nevadí ani sníh ležící na greenu a díky možnosti Live se na nich můžete utkat s ostatními golfisty ve virtuálních soutěžích. Je to také skvělý dárek pro lidi, kteří hodně pracují a těžko hledají čas na golfové hřiště – simulátor jim umožní absolvovat i ten nejsložitější trénink každý večer!Jaký další luxusní dárek pro golfistu stojí za zvážení? Na seznamu rozhodně nemůže chybět golfová hůl. GolfChampion.cz nabízí špičkové modely – vše, co obdarovaný potřebuje. Pokud si však nejste jisti, co je nejlepší, kontaktujte nás – rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat prémiové dárky pro vašeho golfistu nebo golfistku!

golfovy simulator pro nacvik puttovani exputt rg putting simulator napad na darek pro golfistu

Golfový dárek může být levný a neformální. Milovníka golfu potěší drobnost spojená s jeho oblíbeným sportem. Dárce nemusí vědět, s jakými holemi nebo míčky hráč hraje. Blížící se Vánoce lze využít i ke splnění snů o vlastnictví určitého vybavení.

Golfové dárkové sady

Je však třeba mít na paměti, že dárkových sad pro golfisty je velké množství a ty nad 3500 Kč představují vyšší cenové spektrum. Pod touto částkou najdete také širokou nabídku produktů. Tyto sady zahrnují různé  doplňky a například i oděv v souladu s golfovou etiketou. Jaké osvědčené dárky pro golfisty lze tedy zahrnout do připravených balíčků? – Vypichovátko – vidle na opravu trávníku po nárazu. Jedná se o nezbytnou výbavu, která by neměla chybět ve výbavě golfisty.

Počítadlo úderů – umožňuje snadno zaznamenávat výsledky během
kola.
Elegantní pouzdro na score kartu – skvěle chrání score kartu před poškozením nebo ztrátou a zároveň podtrhuje styl a úroveň hráče.
Golfové rukavice – u GolfChampionu najdete špičkové modely vyrobené především z kůže (syntetické i přírodní), což je materiál, který poskytuje velké pohodlí při hře. Tyto typy rukavic jsou také velmi elegantní a u modelů renomovaných golfových značek, jako je Mizuno, je dbáno na každý, i ten nejmenší detail.
– Taška na boty – velmi užitečný doplněk, který se hodí nejen na golfové hřiště. Skvělým příkladem jsou tašky na boty Adidas, které jsou prostorné a stylové (sportovní nádech nijak neubírá na golfové
eleganci).
– Oblečení od známých golfových značek – zimní zahřívací souprava od Callaway, dámský kšilt od americké společnosti Nivo nebo zateplená čepice od Taylor Made.

dobry napad na darek pro golfistu micky titleist velocity 3x rukavice titleist trident align

Luxusní golfové dárkové sady obsahují mimo jiné také dříve popsaný  dálkoměr, cvičné jamky Putt Out nebo sítě Chip Pure. Ve většině z nich najdete také golfové míčky nebo odpaliště – golfové týčka. Za zmínku zároveň stojí, že široký výběr umožňuje přizpůsobit sadu jak potřebám začátečníků (pak se vyplatí zvolit takovou, která obsahuje například knihu popisující všechna pravidla golfu), tak potřebám pokročilejších hráčů. Dárky pro golfisty k Vánocům se navíc mohou trochu lišit od dárků pro… golfistky! Naštěstí najdete dámské návrhy, pánské návrhy a také univerzální sady, které mohou být snadno dárkem i pro pár, například pro rodiče nebo přátele, kteří se potkali na golfovém hřišti.

Multipack – nižší cena a stejně vysoká úroveň

Multipacky lze také považovat za dárkovou golfovou sadu. Golfových míčků nebo odpališť není nikdy dost – hráči je určitě všechny využijí a budou rádi, že jich pod vánoční stromeček dostali velké množství. Navíc jsou multibalení často levnější variantou než nákup stejných produktu samostatně. Takže ušetříte a obdarovaný dostane stejně kvalitní dárek!

darkova sada pro golfistu tucet micku callaway chrome rukavice callaway dawn patrol rukavice trident align

Nejste si jisti? Zeptejte se! Golfový dárek, kterému předchází rozhovor

Pokud máte možnost promluvit si s obdarovávanou osobou před konečným rozhodnutím o dárku, pokuste se zjistit co nejvíce informací o golfovém příslušenství, které si přeje. Nadšenci obvykle rádi mluví o svém
milovaném sportu, takže to pravděpodobně uděláte zcela nepozorovaně – milovník nebo nadšenec golfu si ani nevšimne, že děláte malý průzkum! Stále si nejste jisti, co si vybrat? Pro všechny, kdo hledají vánoční inspiraci, je zde připraven výběr dárků, které jsou ideální pro všechny golfové fanoušky a fanynky:
1. dárky pro golfisty
2. dárky pro golfisty
3. dárky pro juniory

Praktické dárky pro golfisty

Míčky a trička nepochybně patří do kategorie: “Praktické dárky pro golfisty”. Co dalšího lze do této kategorie zařadit? Určitě golfový bag! Koneckonců, co můžete dělat se svým vybavením, když ho nemůžete pohodlně a stylově uložit? Vodotěsné vaky na míče Taylor Made (např. Model FlexTech Waterproof Standbag) se v tomto ohledu osvědčily – nezastraší je ani déšť nebo bouřka. Dalším skvělým dárkem – dekorací a zároveň užitečným předmětem – je sada skládající se z miniaturního bagu spolu se sadou propisek a hodin. Jedná se o stolní sadu, kterou ocení milovníci golfu a nadšenci všech věkových kategorií. Bude praktickým doplňkem na stole dospívajícího golfisty i dlouholetého hráče. Pokud má naopak váš golfista pocit, že každá chvíle bez hry je ztracená, můžete mu darovat výše zmíněnou cvičnou síť. V materiálu jsou otvory, do kterých můžete mířit, a procvičovat tak opakování a přesnost úderů. Síť lze snadno postavit na zahradě nebo v místnosti. To umožňuje cvičit v podstatě kdykoli během dne nebo v noci! Jaký golfový dárek si vyberete? Záleží pouze na vašich individuálních preferencích, rozpočtu a také na potřebách a vkusu obdarovávané osoby. Pokud však máte jakékoli pochybnosti, jsme tu pro vás – aby se vám o Vánocích splnily všechny golfové sny!

Zpět na seznam

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.