VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové boty Adidas

Když hledáte golfovou obuv nejvyšší kvality, není možné se neohlédnout po golfové obuvi Adidas. Kdo z nás neslyšel o sportovním oblečení a obuvi Adidas? O produktech této ikonické značky byste mohli mluvit celé hodiny. A pokud jde o boty určené speciálně pro golfisty, Adidas přidal svou řadu senzačních golfových bot k nejkvalitnějším produktům na světě. Použití moderních technologií a špičkových materiálů, profesionální přístup k vývoji obuvi a pozornost věnovaná detailům zajistily golfové obuvi Adidas mimořádnou popularitu.

Pánské golfové boty Adidas ZG23 black

3,749.00 včetně DPH
Objevte adidas ZG23, špičkovou kolekci obuvi, která kombinuje styl, výkon a pohodlí. Zveme vás k prozkoumání této řady!

Adidas Codechaos white dámské golfové boty

3,199.00 včetně DPH
Seznamte se s dámskou golfovou obuví Adidas CodeChaos Spikeless, která nabízí dokonalou kombinaci stylu, pohodlí a stability. Podívejte se na naši nabídku!

Pánské golfové boty Adidas S2G SL black

2,249.00 včetně DPH
Seznamte se s ekologickou golfovou obuví Adidas S2G SL, která nabízí maximální pohodlí a výkon na hřišti i mimo něj.

Adidas S2G grey pánské golfové boty

2,449.00 včetně DPH
Podívejte se na naši nabídku obuvi Adidas S2G, která kombinuje styl, pohodlí a výkon a přináší nesrovnatelný golfový zážitek.

Dámské golfové boty Adidas S2G SL Ladies white/blue

1,999.00 včetně DPH
Extrémně lehké dámské golfové boty adidas S2G jsou výjimečným modelem, který je ideální pro teplé dny, ale zvládne i deštivé podmínky.

Dámské golfové boty Adidas S2G SL Ladies pink

1,999.00 včetně DPH
Extrémně lehké dámské golfové boty adidas S2G jsou výjimečným modelem, který je ideální pro teplé dny, ale zvládne i deštivé podmínky.

Dámské golfové boty Adidas S2G SL Ladies grey

1,999.00 včetně DPH
Extrémně lehké dámské golfové boty adidas S2G jsou výjimečným modelem, který je ideální pro teplé dny, ale zvládne i deštivé podmínky.

Adidas S2G SL white/blue pánské golfové boty

1,999.00 včetně DPH
Velmi lehké golfové boty Adidas S2G jsou ikonou mezi modely této značky. Vhodné jak pro teplé dny, tak i dešťové počasí.

Adidas Retrocross white/grey/black pánské golfové boty

1,899.00 včetně DPH
Pánská golfová obuv v retro stylu bez hrotů pro optimální přilnavost a úžasný vzhled na hřišti i mimo něj.

Pánské golfové boty Adidas Solarmotion black

2,599.00 včetně DPH
Pohodlná golfová obuv Adidas vyrobená částečně z recyklovaných materiálů.

Adidas Retrocross white/green pánské golfové boty

1,899.00 včetně DPH
Pánská golfová obuv v retro stylu bez hrotů pro optimální přilnavost a úžasný vzhled na hřišti i mimo něj.

Adidas TOUR360 black pánské golfové boty

3,749.00 včetně DPH
Adidas Tour360 je jedním z nejoblíbenějších modelů golfové obuvi. Pokročilé technologie jako SPIKEMORE, INSITE, Wrap, Climastorm umožňují maximální pohodlí během hodin golfu.

Adidas Codechaos grey/blue dámské golfové boty

3,199.00 včetně DPH
Golfové boty Adidas Codechaos jsou další variantou tohoto modelu. Jedná se o model bez tradičních spiků, ale s hybridní podrážkou Twist

Adidas Codechaos white pánské golfové boty

3,199.00 včetně DPH
Golfové boty Adidas Codechaos jsou jedním z nejpopulárnějších modelů tohoto výrobce. Vyznačuje se vysokou pevností a nejvyšším pohodlím.

Adidas S2G SL black/grey pánské golfové boty

1,999.00 včetně DPH
Velmi lehká golfová obuv Adidas S2G je ikonou mezi modely této značky. Vhodná jak pro teplé dny, tak i dešťové počasí. Vynikající přilnavost zajišťuje podrážka V-Traxion.

Adidas TOUR360 white/blue pánské golfové boty

3,749.00 včetně DPH
Adidas Tour360 je jedním z nejoblíbenějších modelů golfové obuvi. Pokročilé technologie jako SPIKEMORE, INSITE, Wrap, Climastorm umožňují maximální pohodlí během hodin golfu.

Adidas Alphaflex Sport Ladies grey dámské golfové boty

1,799.00 včetně DPH
Obuv Adidas Alphaflex Sport je bez spiků, díky čemuž je univerzální jak na golfové pole tak i na každodenní používání.

Adidas S2G SL BOA grey/white pánské golfové boty

2,449.00 včetně DPH
Lehká golfová obuv se systémem BOA, ideální pro teplé dny. Nabízejí skvělou prodyšnost a poskytují nejvyšší úroveň pohodlí a stability.

Pánské golfové boty Adidas ZG21 Motion navy

3,179.00 včetně DPH
Golfová obuv Adidas je vyrobena z recyklovaných materiálů a je navržena tak, aby pomohla posunout vaši hru na vyšší úroveň.

Dámské golfové boty Adidas Summervent black/teal

1,799.00 včetně DPH
Golfová obuv Adidas Summervent je navržena tak, aby vám při hře zajistila pohodlí a zároveň pomohla snížit znečištění plastem. Svršek je částečně vyroben z recyklovaných materiálů.

Adidas Adicross Retro grey dámské golfové boty

1,749.00 včetně DPH
Golfová obuv Adidas adicross se v golfové módě stala kultem. Její volnočasový vzhled je skvěle kombinován s požadavky, které na výrobce golfové obuvi kladou podmínky panující na golfovém hřišti.

Adidas Codechaos black pánské golfové boty

3,199.00 včetně DPH
Golfové boty Adidas Codechaos jsou jedním z nejpopulárnějších modelů tohoto výrobce. Vyznačuje se vysokou pevností a nejvyšším pohodlím.

Golfová obuv Adidas – obujte si naši pohodlnou obuv a pokračujte ve hře

Za zmínku stojí, že německá společnost Adidas vyrábějící sportovní oblečení a obuv je společností se stoletou tradicí. Golfová značka Adidas Golf, kterou v roce 1924 založili bratři Rudolf a Adolf Dasslerovi, se nikdy ve své historii neohradila vůči této hře. Značku dodnes vytvářejí opravdoví golfoví nadšenci, vytříbení hráči a reklamní a sportovní talenti. Pohodlná golfová obuv Adidas byla navržena tak, aby fungovala jako kriticky důležitá součást golfistova šatníku – obuv. Podrážka byla optimalizována tak, aby vám umožnila volnou chůzi po greenu po celé dny a napomohla stabilitě při pohybu na travnatém povrchu. Syntetický materiál se snadno udržuje v čistotě a boty mají vysokou odolnost proti ohybu na tvrdém povrchu. V těchto botách je vše, co od obuvi očekávají i ti nejnáročnější golfisté. Co se týče golfu, Adidas se svou řadou golfových bot zařadil mezi nejlepší světové produkty, jako jsou Callaway a Skechers. Tyto populární golfové boty se staly ikonami golfového světa a je téměř nemožné mluvit o golfu, aniž bychom zmínili boty Adidas. V široké nabídce golfové obuvi Adidas můžeme najít ideální pár pro naše potřeby a vkus.

Které modely golfové obuvi Adidas vám poskytnou pohodlí a komfort při hře?

Golfová obuv Adidas je golfová obuv, která nabízí bezkonkurenční pohodlí, stabilitu a přilnavost na trávě. V kolekci pánské golfové obuvi Adidas najdete klasické siluety, které byly obohaceny o moderní inovace. Adidas se vyznačuje nekompromisním přístupem k vývoji obuvi. Zde se nerozlišuje mezi pohodlnou a dobře vypadající obuví. Každý model sportovní obuvi této značky se vyznačuje maximálním pohodlím. Velká světová značka jako Adidas si nemůže dovolit vyrábět nepohodlné boty. Komfort a funkčnost zde jdou ruku v ruce s vytříbeným designem se sportovní elegancí. Všechny prvky musí spolupracovat, aby vznikl produkt, který splní očekávání milionů golfistů po celém světě. Existuje řada modelů bot Adidas, po kterých můžeme sáhnout, abychom se na greenu cítili pohodlně. Vlajkové řady značky, jako jsou Adidas S2G, Adidas Adicross, Adidas Alphaflex a Adidas Tour, rozhodně stojí za to. Golfové boty Adidas bez špice se vyznačují velmi nízkou hmotností, tyto boty jsou vyloženě ultralehké, ideální pro nošení v létě, kdy jsou naše nohy navíc namáhány vysokými teplotami. Lehkost je nespornou výhodou sportovní obuvi, která je pro mnoho lidí prioritou.

Dámská a pánská golfová obuv Adidas – stabilita a bezpečnost pro každého hráče

Golfová obuv Adidas je jedním z nejlepších produktů na trhu. Jsou určeny především pro golfisty, kteří vyžadují mimořádný komfort a funkčnost, ale jejich obliba je dána také stylem a designem. Pokud tedy chcete na golfovém hřišti vypadat skvěle a zároveň se cítit pohodlně, a navíc chcete kvalitní obuv za přijatelnou cenu, měli byste zvážit výrobky této značky. Řada Adidas zahrnuje jak pánskou golfovou obuv, tak dámské verze určené výhradně pro golfistky. Trochu se liší designem a barvami, ale všechny mají řadu společných výhod, tj. velmi dobrou přilnavost a stabilitu, optimální odpružení, senzační pohodlí a odolnost. Velmi důležitá je také voděodolnost. I u zdánlivě nepromokavých síťovaných modelů se značce Adidas podařilo dosáhnout částečné ochrany před deštěm, větrem a chladem díky membráně RAIN.RDY. Vnitřek boty využívá pěnu EVA s technologií BOUNCE, díky níž je tato obuv extrémně lehká a zároveň si zachovává plnou funkčnost. Tato měkká mezipodešev poskytuje vynikající pohodlí. Použití stélky INSITE, která se přizpůsobí tvaru chodidla, navíc zajišťuje velmi pohodlný povrch vnitřní části golfové obuvi. V modelu Adidas S2G máme také zesílenou část Forgeframe, která stabilizuje patu při chůzi i golfovém švihu.

Jaké technologie v golfové obuvi Adidas zajišťují nepromokavost v deštivých dnech?

Není sporu o tom, že golfová obuv je jednou z nejdůležitějších součástí golfové výbavy. Boty jsou zodpovědné za pocit pohodlí našich nohou, které často musí překonat mnoho kilometrů golfového hřiště v různých povětrnostních podmínkách. Travnatý povrch, po kterém se během hry pohybujete, může být vlhký, ať už během deště, nebo po něm. Kroky golfisty by přitom měly být jisté a stabilní, stejně jako jeho postoj při golfovém švihu, který je jedním z nejdůležitějších prvků hry. Golfová obuv Adidas je lehká, jednoduchá a velmi moderní. Technologie Lightstrike a Boost zajišťují lepší trakci a účinnou ochranu nohou před vodou a udržují je v teple. Boty jsou ideální do každého počasí, kdy je pro správný krok nezbytná dostatečná stabilita i na lehkém blátě. Podrážka Lightstrike zaručuje maximálně účinnou energii při každém kroku. Podpora Boost navíc zajišťuje stabilitu, dynamiku a ochranu prstů. Pokud se při hře nemusíme starat o nohy, máme větší šanci vyhrát. Pravidelný střih u mnoha modelů poskytuje nohám větší volnost. Klasické tkaničky navíc obuvi dodávají dokonalý střih, na který jsme zvyklí u všech našich zavazovacích bot. Technologie 360 Wrap navíc poskytuje další vrstvu stability kolem středu chodidla při šněrování. Jedna z vlajkových technologií Adidas se nachází v podrážce, konkrétně v mezipodešvi, a to technologie Boost. Je založen na senzačním přenosu energie švihu, který má vliv na výkonnost hry. Díky všem technologiím, které Adidas používá, jsou golfové boty této značky mezi golfisty velmi oblíbené.

Golfové boty Adidas – které si vybrat? Se spiky nebo bez nich?

Věčné dilema golfisty – vybrat si boty se spikemi nebo bez nich? Nejprve si odpovězme na otázku, co jsou to výše zmíněné špičky. Hroty jsou specializované hroty umístěné na podrážce boty, které se tlakem vašeho kroku doslova zaryjí do trávníku, takže golfové boty mnohem lépe drží na zemi. Hroty jsou poměrně specifické a mají své příznivce i odpůrce. U obuvi Adidas se však nemusíme obávat o přilnavost ani u modelů bez hrotů, protože podrážka je vybavena systémem speciálních výstupků V-Traxion, které z velké části nahrazují tradiční hroty a udržují velmi dobrou přilnavost jak při chůzi po golfovém hřišti, tak při golfovém švihu. Další technologií, kterou Adidas používá k maximalizaci přilnavosti podrážky, je Adiwear. Podrážka je vyrobena ze speciální gumy, která nezanechává stopy, což znamená přilnavost i pružnost obuvi. Řada Adidas zahrnuje také golfové a volnočasové modely, které kombinují ležérní design s funkčností a technologickou vyspělostí sportovní obuvi. Vynikající je také podrážka Puremotion, která díky svému charakteristickému tvaru Torsion X dobře stabilizuje nohu během švihu. Díky tomuto promyšlenému designu s vhodnými materiály pro podrážku boty je dilema, zda zvolit golfovou obuv s hroty nebo bez nich, bezpředmětné. Golfová obuv Adidas poskytuje vysokou přilnavost a stabilitu.

Golfová obuv Adidas – objevte širokou nabídku modelů v golfovém obchodě GolfChampion.cz

V golfovém obchodě GolfChampion najdete celou řadu golfové obuvi Adidas, která je navíc neustále aktualizována. Můžeme sáhnout po pánské i dámské golfové obuvi v ikonických modelech, tedy Adidas S2G, Adidas Adicross, Adidas Alphaflex, Adidas Tour, Adidas Summervent a mnoha dalších. Mezi nimi si můžeme vybrat od golfových bot Adidas s hroty až po ultralehké modely bez hrotů, v závislosti na našich individuálních preferencích. Ať už se rozhodneme pro jakýkoli model golfové obuvi Adidas, získáme vše, co můžeme od golfové obuvi očekávat. Především pohodlí, přilnavost, stabilita nohy, odpružení a odolnost. Mezi ostatními vynikajícími golfovými značkami, jako je Mizuno nebo Callaway, je Adidas třídou sama pro sebe. Ať je počasí jakékoliv, stále si můžeme užívat svou oblíbenou aktivitu a nosit golfové boty Adidas. Díky těmto botám a jejich lehké konstrukci se budeme na golfovém hřišti okamžitě cítit pohodlně. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, poskytují dobrou přilnavost, měkkost a výjimečnou odolnost a díky pestré nabídce si každý může vybrat model, který mu vyhovuje. Kolekce golfové obuvi Adidas zahrnuje klasické siluety přepracované s moderními inovacemi, jako je technologie odpružení Boost a vyměnitelné podrážky, které umožňují kombinovat barvy. Výběr je široký, a ať už si z nabídky Adidas vybereme cokoli, pravděpodobnost naší spokojenosti je velmi vysoká.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.