VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Dámské golfové boty Adidas

Golf je stále populárnější i mezi ženami. Adidas, nadčasová značka sportovního oblečení a bot, nabízí kromě pánské golfové obuvi také senzační řadu dámských golfových bot Adidas. Dámské golfové boty jsou vyrobeny tak, aby se přizpůsobily specifickým vlastnostem ženských nohou a správně řešily jedinečné potřeby a problémy ženského golfu.

Adidas Codechaos white dámské golfové boty

2,749.00 včetně DPH
Seznamte se s dámskou golfovou obuví Adidas CodeChaos Spikeless, která nabízí dokonalou kombinaci stylu, pohodlí a stability. Podívejte se na naši nabídku!

Dámské golfové boty Adidas S2G SL Ladies white/blue

1,899.00 včetně DPH
Extrémně lehké dámské golfové boty adidas S2G jsou výjimečným modelem, který je ideální pro teplé dny, ale zvládne i deštivé podmínky.

Dámské golfové boty Adidas S2G SL Ladies pink

1,899.00 včetně DPH
Extrémně lehké dámské golfové boty adidas S2G jsou výjimečným modelem, který je ideální pro teplé dny, ale zvládne i deštivé podmínky.

Dámské golfové boty Adidas S2G SL Ladies grey

1,899.00 včetně DPH
Extrémně lehké dámské golfové boty adidas S2G jsou výjimečným modelem, který je ideální pro teplé dny, ale zvládne i deštivé podmínky.

Adidas Codechaos grey/blue dámské golfové boty

2,749.00 včetně DPH
Golfové boty Adidas Codechaos jsou další variantou tohoto modelu. Jedná se o model bez tradičních spiků, ale s hybridní podrážkou Twist

Adidas Alphaflex Sport Ladies grey dámské golfové boty

1,799.00 včetně DPH
Obuv Adidas Alphaflex Sport je bez spiků, díky čemuž je univerzální jak na golfové pole tak i na každodenní používání.

Dámské golfové boty Adidas Summervent black/teal

1,799.00 včetně DPH
Golfová obuv Adidas Summervent je navržena tak, aby vám při hře zajistila pohodlí a zároveň pomohla snížit znečištění plastem. Svršek je částečně vyroben z recyklovaných materiálů.

Adidas Adicross Retro grey dámské golfové boty

1,349.00 včetně DPH
Golfová obuv Adidas adicross se v golfové módě stala kultem. Její volnočasový vzhled je skvěle kombinován s požadavky, které na výrobce golfové obuvi kladou podmínky panující na golfovém hřišti.

Které golfové boty Adidas vám zajistí pohodlí během dlouhého kola golfu?

Pro začátečníky i zkušené hráče golfu je důležitý výběr správné golfové obuvi. Mezi mnoha uznávanými výrobci golfových bot, jako jsou Footjoy, Callaway a Skechers, zaujímá Adidas bezesporu vysoké postavení. Jedním z ikonických modelů dámské obuvi je Adidas Adicross. Jedná se o golfové boty s pohodlím tenisové obuvi, které jsou ideální pro jakoukoli venkovní aktivitu. Design boty byl inspirován špičkovými sportovci a testován na golfových hřištích po celém světě. Adidas Adicross má kožený svršek a gumovou podrážku pro stabilitu a přilnavost. Syntetická podšívka odvádí vlhkost, takže tyto boty můžete nosit po celou dobu golfové hry bez ohledu na povětrnostní podmínky. Speciální běhoun s technologií Traxion a odolná pryžová podrážka s technologií adiWear zajišťují nejen senzační přilnavost, ale také flexibilitu.

Dámské golfové boty Adidas – pohodlné nošení

Dámské golfové boty Adidas jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly specifickým vlastnostem ženských nohou a správně řešily jedinečné potřeby a problémy ženského golfu. Ženy, které nosí golfovou obuv Adidas, si mohou užívat jedinečnou kombinaci pohodlí, kontroly a konzistence úderu, což je důležité zejména v náročném terénu. Pokud máte zájem o golfové boty Adidas bez hrotů, stojí za zvážení dámská řada Alphaflex Sport. Jedná se o boty bez hrotů, které lze používat jak na golfovém hřišti, tak na běžné nošení. Golfová obuv Adidas poskytuje dobrou přilnavost na různých terénech, například na mokré, kluzké nebo blátivé trávě, a to díky gumové podrážce, která navíc poskytuje velmi dobrou odolnost proti oděru. Mají povrchovou úpravu, která chrání před ranní rosou, takže si můžete užívat golfové kolo po celý den. Sportovní obuv bez hrotů je ideální volbou, pokud jde o sportovní vzhled a pohodlí. Díky své univerzálnosti jsou ideální jak na golfové hřiště, tak pro každodenní použití. Tyto dámské golfové boty jsou vyrobeny z odolného svrchního materiálu a podrážky z pěny EVA a poskytují pohodlí bez kompromisů na úkor stylu. Pokud vás naopak zajímají golfové boty Adidas s hroty, vyplatí se podívat se na modely s podrážkou se systémem V-Traxion, která zajišťuje senzační přilnavost jak při chůzi, tak při švihu.

Dámské golfové boty Adidas – širokou nabídku nejoblíbenějších modelů najdete na GolfChampion.cz

V nabídce GolfChampion – největšího golfového obchodu v České republice a zároveň obchodu s golfovým vybavením, golfovými doplňky a oblečením a obuví pro golfisty – najdeme kromě vynikajících značek jako Mizuno nebo Wilson Staff také senzační řadu golfových bot Adidas – pro muže i ženy. Mezi nimi můžeme sáhnout po široké škále modelů, a to jak po klasických, ikonických řadách Adidas, tak po nových nabídkách značky. Na GolfChampion v současné době naleznete mimo jiné golfové boty Adidas S2G Ladies, Adidas Adicross Retro nebo Adidas Alphaflex Sport. Golfové boty Adidas jsou lehké, pohodlné a navržené pro dámské golfové hřiště, ve kterých můžete hrát celou hru, od první do poslední jamky v pohodlí a s nejlepším výkonem, a nosit je na jakémkoli typu povrchu, se zvláštním důrazem na přírodní trávník. Klasická dámská obuv Adidas je důmyslnou kombinací stylu a funkčnosti. Prodyšný a pohodlný svršek má charakteristické 3 pruhy, gumovou podrážku s přilnavým profilem V-Traxion a technologii BOUNCE.

Doporučujeme také pánskou řadu golfových bot Adidas.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.