VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Dámské golfové boty Mizuno

Hra golfu vyžaduje nejen dovednosti, ale také správné vybavení. Nejde však jen o golfové hole. Důležité je také, abyste se na golfovém hřišti cítili pohodlně a sebejistě. K tomu je nezbytné mít pohodlnou a stabilní obuv. Správné boty vám mohou zpříjemnit hru. Proto mohou být dámské golfové boty Mizuno ideální volbou pro golfistky.

Mizuno Nexlite 008 Ladies grey BOA golfové boty

2,299.00 včetně DPH
Nexlite 08 je pravděpodobně nejpohodlnější obuv, kterou jste kdy měli na nohou-přímo z krabice. Hmotnost pouhých 235 gramů nastavuje zcela nové standardy kvality.

Jak si vybrat dámské golfové boty Mizuno?

Mizuno je celosvětově známá a uznávaná společnost. Její produkty jsou oblíbené u amatérských i profesionálních sportovců. Výběr vybavení značky Mizuno je proto zárukou kvality.

Obuv je pro pohodlí při hře golfu velmi důležitá. Je důležité, abyste si je vybrali podle svých potřeb a preferencí – musí vám vyhovovat jak z hlediska pohodlí, tak vzhledu. To může být důležité zejména pro ženskou část golfové komunity. Naštěstí pro golfistky jsou dámské golfové boty Mizuno navrženy tak, aby během hry podávaly vynikající výkon a zároveň dobře vypadaly. Ale jak je to s výběrem bot Mizuno? Dámské golfové boty se vybírají stejně jako jakékoli jiné boty – je třeba zohlednit správný střih pro velikost nohy a barvu, která vyhovuje preferencím kupujícího. Ať už se jedná o golfové boty značky Mizuno, nebo například Skechers, postup výběru bot vypadá stejně.

Jaké technologie se používají v golfových botách Mizuno?

Golfové boty jsou speciálním typem obuvi. Musí splňovat specifické požadavky a podávat dobrý výkon během dlouhých her na golfovém hřišti. Společnosti jako Adidas a Mizuno to vědí a vynakládají velké úsilí na to, aby jejich produkty splňovaly očekávání i těch nejnáročnějších golfistů.

Dámské boty Mizuno jsou vyráběny pomocí revolučních technologií. Příkladem je model Mizuno Nexlite 008 Boa. Nabízí centrální systém šněrování v podobě kolečka, pomocí kterého lze botu snadno a rychle přizpůsobit noze, aniž by bylo nutné tkaničky ručně utahovat a povolovat. Model Nexlite 008 Boa je také vybaven silikonovým chráničem špičky, odolnou karbonovou gumovou podrážkou X10 a běhounem pro jedinečnou přilnavost k povrchu. Boty Mizuno jsou navíc voděodolné – poradí si i s hrou v náročnějších podmínkách.

Golfové boty Mizuno – pohodlí každý den i během hry

Golfové boty Mizuno, jako je výše uvedený model Nexlite 008 Boa, jsou vhodné jak na golfové hřiště, tak pro každodenní použití. Dámské golfové boty Mizuno bez hrotů, které nabízí společnost Mizuno, lze díky tomu, že nemají kovové hroty, nosit nejen během golfové hry, ale také například během odpolední rodinné procházky nebo nákupů ve městě. Je třeba si uvědomit, jak je obuv Mizuno univerzální. Dámské golfové boty se špičkami již nebudou mít tuto víceúčelovou schopnost – na to musíme pamatovat při výběru bot se špičkami.

Dámské golfové boty Mizuno – široká nabídka na GolfChampion.cz

Správné golfové boty mohou mít pro hru golfisty obrovský význam. Pokud například nosíte příliš těsné golfové boty, mohou se vám na nohou objevit bolestivé puchýře. Pokud jsou boty příliš volné, může se stát, že nám v nich nohy při každém švihu podklouznou. Správná volba obuvi je proto zásadní. Obchod GolfChampion nabízí široký sortiment vybavení pro golfisty, včetně kvalitní boty. Kromě obuvi Callaway nebo Adidas patří mezi produkty, na které je třeba se zaměřit, také dámská golfová obuv Mizuno. Značka Mizuno je mezi sportovci velmi oblíbená a uznávaná – a to by nemělo být žádným překvapením. Návrháři společnosti vynakládají velké úsilí, aby splnili očekávání svých zákazníků a poskytli jim co nejlepší výrobky, které vydrží dlouhé sezení na golfovém hřišti.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.