VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Pánské golfové boty Adidas

Pánské golfové boty Adidas jsou navrženy tak, aby poskytovaly dokonalou kombinaci v každé situaci: pohodlí, stabilitu a přilnavost. Od špičkových modelů, jako jsou ZG21, TOUR360 XT-SL SPIKELESS, CODECHAOS až po řady TECH RESPONSE a ADICROSS, najděte dokonalé řešení pro svůj styl hry. Pohodlí, spokojenost a jistota na každém kroku vás mohou provázet od odchodu z domu až po chůzi od poslední jamky ke sklenici vychlazeného piva v klubovně.

Adidas S2G SL BOA grey/white pánské golfové boty

2,699.00 včetně DPH
Teto ultra lehké golfové boty Adidas jsou ideální pro teplejší dny, kdy musíte absolvovat celé kolo a nechcete se vzdát

Pánské golfové boty Adidas ZG21 Motion navy

3,179.00 včetně DPH
Golfová obuv Adidas je vyrobena z recyklovaných materiálů a je navržena tak, aby pomohla posunout vaši hru na vyšší úroveň.

Pánské golfové boty Adidas ZG21 Motion grey/blue

3,179.00 včetně DPH
Golfová obuv Adidas je vyrobena z recyklovaných materiálů a je navržena tak, aby pomohla posunout vaši hru na vyšší úroveň.

Pánské golfové boty Adidas Tour360 XT-SL TEX black

2,799.00 včetně DPH
Golfová obuv Adidas Tour360 XT-SL TEX je ideální, pokud hledáte odolnou, pohodlnou a stylovou obuv. Svařované švy chrání před vodou

Pánské golfové boty Adidas S2G white

2,159.00 včetně DPH
Golfová obuv Adidas S2G má kožený svršek pro dlouhou životnost, podrážku Bounce pro pohodlí a hroty pro maximální přilnavost.

Pánské golfové boty Adidas S2G black

2,159.00 včetně DPH
Golfová obuv Adidas S2G má kožený svršek pro dlouhou životnost, podrážku Bounce pro pohodlí a hroty pro maximální přilnavost.

Adidas S2G SL navy pánské golfové boty

1,799.00 včetně DPH
Velmi lehká golfová obuv Adidas S2G je ikonou mezi modely této značky. Vhodná jak pro teplé dny, tak i dešťové počasí. Vynikající přilnavost zajišťuje podrážka V-Traxion.

Adidas S2G SL black pánské golfové boty

1,799.00 včetně DPH
Velmi lehká golfová obuv Adidas S2G je ikonou mezi modely této značky. Vhodná jak pro teplé dny, tak i dešťové počasí. Vynikající přilnavost zajišťuje podrážka V-Traxion.

Adidas Tour 360 XT-SL 2.0 black pánské golfové boty

2,799.00 včetně DPH
Adidas Tour360 XT-SL je jedním z nejpopulárnějších modelů golfové obuvi. Vyspělé technologie, jako jsou Puremotion, INSITE, Wrap a Climastorm, poskytují nejvyšší pohodlí i při několikahodinové hře.

Adidas Tour 360 XT-SL 2.0 white pánské golfové boty

2,799.00 včetně DPH
Adidas Tour360 XT-SL je jedním z nejpopulárnějších modelů golfové obuvi. Vyspělé technologie, jako jsou Puremotion, INSITE, Wrap a Climastorm, poskytují nejvyšší pohodlí i při několikahodinové hře.

Pánské golfové boty Adidas – odpružené pohodlí a všestranný styl pro náročné golfisty

Golfové boty Adidas jsou odpovědí na potřebu obuvi, která dobře funguje jak v jakýchkoli podmínkách, které mohou při golfu nastat, tak vám umožní účastnit se halových akcí bez jakýchkoli omezení. Boty jsou vyráběny sériově, ale například formu PureMTO navrhl a ručně vyrobil řemeslník Toshiaki Omori.

Chůze způsobuje mikronárazy, které se přenášejí do kloubů nohou a páteře. Ty se mohou projevovat jako bolesti nebo přecházet z akutního do chronického zánětu. Proto je tak důležité zabalit nohy do pružného obalu, který jim umožní překonávat dlouhé vzdálenosti a výrazně sníží jejich dopad na zdraví hráče. Adidas – společnost, která se již léta specializuje na design a vývoj sportovního vybavení – přenesla své bohaté zkušenosti na golfovou obuv. Byly použity techniky tlumení, jako je Lightstrike a Fitfoam.
Jak můžete s botami Adidas dosáhnout jistých pohybů a správného držení těla?

Golfista dosáhne dobrého skóre, pokud se na hru soustředí jako laserový paprsek: zvolí strategii, provede ji a pošle míček přesně na plánované místo. Poskytují hráči plnou kontrolu nad pohyby díky maximální přilnavosti i na mokrém a kluzkém povrchu. Technologie Thintech stabilizuje hráče pomocí šesti čepů. Ty jsou ploché a nohy hráče jsou blízko země. To zlepšuje rovnováhu, zajišťuje lepší tok energie z těla do hole a míče a usnadňuje efektivní rovnováhu těla bez obav z uklouznutí. Pánské golfové boty Adidas zvyšují sílu a přesnost vašich úderů, když si je obujete.

Bezkonkurenční pánská golfová obuv Adidas aneb jak dokonale ochránit nohy před vlhkostí a zahalit je do pohodlí po celou dobu hry.

Pohodlné, krásné, fantasticky navržené a vyrobené golfové boty ztratí v očích uživatele hodně, když se v nich bude cítit vlhký. Aby byly výkonnostní hodnoty stejně atraktivní jako vzhled, jsou pánské golfové boty Adidas vybaveny systémem obousměrného vedení vlhkosti. Zvenku jsou nepromokavé a k tomuto účelu slouží Sprintskin, nepromokavý syntetický svršek. Po několika hodinách strávených na golfovém hřišti ve větru a mrholení se budete moci vrátit do klubu v dobré náladě s obuví vyrobenou pomocí větruodolné a nepromokavé technologie WIND.RDY. Na zpracování bot je patrný důraz na detail a nenechte se překvapit například svařovanými švy. Pocit sucha a měkkého pohodlí umocňuje ventilační systém, díky němuž je vnitřek bot příjemně měkký a bez vlhkosti po celou dobu nošení. Hráč tak může věnovat svou energii hře, předávat ji míči a soustředit se na hru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Jak je to možné? V botách se používají membrány. Ty mají mikroskopické otvory o průměru 20 000krát menším než molekuly vody – proto jsou vodotěsné. Jsou 700krát větší než molekula vodní páry – proto propustnost pro vodní páru. Tato konstrukce chrání před větrem, deštěm a sněhem. Odvádí pot a přebytečné teplo na vnější stranu boty. Suché pohodlí na mokrém golfovém hřišti? S dobře zvolenou obuví to není virtuální, ale skutečná realita.

Golfové boty Adidas – pružná podpora při švihu

Jak proměnit bogey v birdie? Díky energii navíc, kterou vám golfové boty dodají, budete moci posunout svou golfovou hru na vyšší úroveň. Podrážka z pružného materiálu se při náklonu stlačuje. Když se pak hráč nakloní na druhou stranu, energie v něm uložená se uvolní a podpoří pohyb jako napnutá tětiva luku. Bez jakéhokoli dalšího úsilí, díky akumulaci a promyšlenému využití energie, má hráč v rozhodujícím okamžiku více síly a může ji přenést na míč. Co způsobuje, že se boty Adidas chovají jako hybridní automobil? Jedná se o technologie adiPrene, adiPrene+, BOOST a Bounce. V různé míře akumulují energii, která vzniká při došlapu, aby ji později mohly odevzdat. Vyberte si takovou, která nejlépe vyhovuje vaší dynamice pohybu.

Pánská golfová obuv s BOA od renomovaného výrobce Adidas dostupná na GolfChampion.cz

Adidas propaguje styl – nasadit a zapomenout. Jsou tak pohodlné, že hráč nepočítá dobu, kdy je má na nohou. Nevyžadují žádnou další péči – po nasazení se nerozvazují. Jak se na profesionální obuv sluší, používá systém šněrování BOA. Najdete ji také v botách na snowboard. V současné době nemá konkurenci, pokud jde o snadnost, rychlost a přesnost šněrování. Základem je provaz, který se protáhne botou podobně jako tkanička. Utahuje se otáčením kolečka. Poté se lano navine. Chcete-li vázání uvolnit, jednoduše zatáhněte za kolečko. Kabel se automaticky uvolní. Díky systému BOA lze golfové boty Adidas zavazovat rychle, snadno a bez námahy. Kabel lze stáhnout mnohem pevněji a přesněji než u šněrovacích bot. Napnuté lano se pohybem nohy během švihu neuvolňuje ani nepovoluje. Zavolejte do prodejny GollfChampion a řekněte jim, jaký problém máte se svými současnými botami. Společnost Adidas již pravděpodobně vyvinula účinné řešení.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.