VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Pánské golfové boty Callaway

Pánské golfové boty Callaway podávají na golfovém hřišti senzační výkony. Je přece známo, že golfové oblečení a obuv jsou stejně důležité jako golfové vybavení. Správné boty poskytují na golfovém hřišti pohodlí i bezpečnost. Hráč se v nich cítí pohodlně bez ohledu na povětrnostní podmínky a je méně pravděpodobné, že dojde ke zranění. Značka Callaway si dala záležet na tom, aby její obuv splňovala potřeby i těch nejnáročnějších golfistů.

Pánské golfové boty Callaway Nitro Blaze white/navy/red

2,299.00 včetně DPH
Golfová obuv Callaway Nitro Blaze má skvěle vypadající, měkký svršek a technologii návratnosti energie při golfovém úderu prostřednictvím podrážky.

Pánské golfové boty Callaway Nitro Blaze black/grey/blue

2,299.00 včetně DPH
Golfová obuv Callaway Nitro Blaze má skvěle vypadající, měkký svršek a technologii návratnosti energie při golfovém úderu prostřednictvím podrážky.

Pánské golfové boty Callaway Chev Ace Areo navy/red

1,549.00 včetně DPH
Pánská golfová obuv Callaway Chev Ace Aero je navržena pro maximální pohodlí a prodyšnost během letního kola na hřišti.

Pánské golfové boty Callaway Nitro Pro white/navy/red

2,149.00 včetně DPH
Golfová obuv Callaway® Nitro Pro je navržena tak, aby golfistům poskytovala pohodlí, přilnavost a nepromokavost za všech podmínek na hřišti.

Pánské golfové boty Callaway Apex Coronado S black/camo

2,299.00 včetně DPH
Golfové boty Callaway Coronado S jsou spojením klasického designu a skvělých vlastností, které jsou funkční za všech povětrnostních podmínek na golfovém hřišti.

Pánské golfové boty Callaway Apex Coronado S white/camo

2,299.00 včetně DPH
Golfové boty Callaway Coronado S jsou spojením klasického designu a skvělých vlastností, které jsou funkční za všech povětrnostních podmínek na golfovém hřišti.

Callaway Apex Lite S white/grey pánské golfové boty

2,099.00 včetně DPH
Golfové boty Callaway Apex Lite mají moderní vzhled a technologie zvyšující přilnavost během golfového švihu.

Callaway Apex Lite navy/grey/blue pánské golfové boty

1,999.00 včetně DPH
Golfové boty Callaway Apex Lite to je velmi dobré řešení na teplé, letní dny, protože zaručují pohodlí a skvělou přilnavost.

Pánské golfové boty Callaway – které budou vhodné pro náročné golfisty?

Mezi mnoha golfovými značkami poskytují špičkové pánské golfové boty Callaway maximální pohodlí. Tyto pánské golfové boty kombinují odolnost, bezpečnost a skvělý vzhled. Verze s koženým svrškem a nepromokavou membránou se dobře osvědčují na mokrém trávníku – za špatného počasí, za rosy nebo po dešti. Noha zůstává suchá. Díky použitým technologiím jsou boty i přes tyto bezpečnostní prvky stále lehké, “prodyšné” a neomezují pohyb při hře. Callaway nabízí modely s hroty i bez nich. Umístění takzvaných hrotů, což jsou hroty používané v golfové obuvi, se provádí podle zásad biomechaniky. Cílem je maximalizovat přenos energie na zem při zachování lepší přilnavosti. Typické letní modely jsou naopak k dispozici bez hrotů. Funkčnost a pohodlí doplňuje nadčasový design Callaway, který kombinuje klasiku a modernu. Zde tedy máme vše, co může hráč od své sportovní obuvi očekávat. Také v kategorii obuvi značka Callaway dokazuje svou naprostou profesionalitu a inovativní přístup k vývoji produktů.

S jakými golfovými botami Callaway je dobré začít?

Jedním z dilemat začínajících golfistů je výběr správné obuvi pro hru. A výběr je obrovský – různé golfové značky, například Footjoy, Adidas, Mizuno a mnoho dalších, s řadou modelů v nabídce každé značky. Důležitý je nejen střih, ale také kvalita. Není sporu o tom, že sportovní obuv musí být robustní, odolná a pohodlná. Golfové boty Callaway v sobě spojují všechny tyto vlastnosti a každý rok vydávají stále více technologicky vylepšených modelů. Zbytek je otázkou individuálních preferencí. Pánské golfové boty Callaway, navržené speciálně pro potřeby hry na trávě, nabízejí zvýšenou odolnost a přilnavost, což je pro začínající hráče nesmírně důležité. Golfové boty Callaway mají svařovaný bezešvý svršek, který je voděodolný zvenku i zevnitř a je vybaven podšívkou ze síťoviny Opti-Vent pro prodyšnost a odvod tepla. Podrážka Vibram zajišťuje přilnavost, výjimečnou trakci na všech površích, vysokou odolnost proti oděru a lehkost.

Široká nabídka golfové obuvi značky Callaway je k dispozici na GolfChampion.cz

Při hledání obchodů s golfovým oblečením a obuví nelze přehlédnout mimořádně širokou nabídku GolfChampion. Kromě dalších vynikajících značek, jako je například Mizuno, zde najdete také Callaway, golfové boty v různých modelech, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám a preferencím golfistů. Golfová obuv Callaway kombinuje sportovní design s novou platformou pohodlí a výkonu. Podšívka z odvětrávané síťoviny pomáhá odvádět teplo na vnější stranu boty a udržovat nohy v chladu. Voděodolný svršek Opti-Dri z mikrovlákna udržuje nohy v pohodlí za každého počasí, zatímco technologie CounterLok podporuje přirozený pohyb kotníku pro větší stabilitu a přesnost při dopadu. Golfové boty Callaway jsou měkké, nepromokavé, lehké a snadno se obouvají díky sportovnímu šněrování oxford. Podrážka u modelů bez hrotů poskytuje větší pohodlí při chůzi a odolnost na nerovném terénu. Senzační pro začátečníky i pokročilé golfisty.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.