VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové boty Skechers

Golfové boty Skechers v sobě spojují řadu pro golfisty žádoucích vlastností, což se projevuje na jejich obrovské popularitě. Tato extrémně lehká herní obuv se vyznačuje propracovanou konstrukcí a vysokou funkčností. Velmi dobrá přilnavost, odpružení a stabilizace nohy, navíc senzační pohodlí a moderní sportovní design. Inženýři společnosti Skechers vytvářejí golfové boty, které uspokojí i ty nejnáročnější hráče.

Skechers Go Golf Drive 5 navy/white pánské golfové boty

1,899.00 včetně DPH
Golfová obuv Skechers Relaxed Fit Go Golf Drive 5 nabízí dokonalou kombinaci pohodlí, stylu a výkonu. Šněrovací konstrukce má svršek

Skechers Go Golf Drive 5 grey/red pánské golfové boty

1,899.00 včetně DPH
Golfová obuv Skechers Relaxed Fit Go Golf Drive 5 nabízí dokonalou kombinaci pohodlí, stylu a výkonu. Šněrovací konstrukce má svršek

Skechers Go Golf Elite 5 Legend navy pánské golfové boty

2,199.00 včetně DPH
Golfové boty Skechers GO GOLF Elite 5 Legend vám umožní dostat ze své hry to nejlepší. Jsou navrženy pro muže,

Skechers Go Golf Elite Vortex black pánské golfové boty

2,399.00 včetně DPH
Boty Skechers GO GOLF Arch Fit® Elite Vortex jsou příkladem dokonalé kombinace pohodlí a stylu při hře. Tato šněrovací golfová

Skechers Go Golf Elite Vortex navy/lime pánské golfové boty

2,399.00 včetně DPH
Boty Skechers GO GOLF Arch Fit® Elite Vortex jsou příkladem dokonalé kombinace pohodlí a stylu při hře. Tato šněrovací golfová

Skechers Go Golf Pro 4 Legacy black/red pánské golfové boty

2,799.00 včetně DPH
Golfové boty Skechers GO GOLF Pro 4 Legacy jsou dokonalou kombinací stylu a sportovního výkonu. Voděodolný kožený svršek udrží nohy

Skechers Go Golf Elite 5 Slip-ins Twist Fit black pánské golfové boty

2,699.00 včetně DPH
Skechers Go Golf Elite 5 Slip-ins jsou ideální golfové boty pro každého, kdo chce svou hru posunout na vyšší úroveň.

Skechers Go Golf Max 2 grey/red pánské golfové boty

1,899.00 včetně DPH
Zlepšete svou golfovou hru díky dokonalé kombinaci výkonu, pohodlí a stylu v pánských golfových botách Skechers Arch Fit® GO GOLF

Skechers Go Golf Torque 2 grey/blue pánské golfové boty

1,899.00 včetně DPH
Pánské golfové boty Skechers Go Golf Torque 2 jsou dokonalou kombinací stylu a sportovního výkonu. Tento elegantní a klasický model

Skechers Go Golf Pro V2 Ladies white/navy dámské golfové boty

2,199.00 včetně DPH
Pohodlná dámská golfová obuv Skechers s klasickým designem je ideální volbou na trénink nebo na golfové kolo. Podívejte se na naši nabídku!

Skechers Go Golf Pro V2 Ladies navy/teal dámské golfové boty

2,199.00 včetně DPH
Pohodlná dámská golfová obuv Skechers s klasickým designem je ideální volbou na trénink nebo na golfové kolo. Podívejte se na naši nabídku!

Skechers Go Golf Max 2 Splash grey/purple dámské golfové boty

1,899.00 včetně DPH
Zažijte neuvěřitelné pohodlí a oporu nohy na golfovém hřišti s dámskou nepromokavou obuví Skechers v jedinečném barevném provedení Splash.

Skechers Go Golf Max Fairway 3 Ladies navy/purple dámské golfové boty

1,799.00 včetně DPH
Objevte dokonalé pohodlí a styl v dámské golfové obuvi Skechers GO GOLF Max Fairway 3. Zajistěte si pohodlí a stabilitu při hře.

Skechers Go Golf Pro V2 Ladies grey/pink dámské golfové boty

2,199.00 včetně DPH
Pohodlná dámská golfová obuv Skechers s klasickým designem je ideální volbou na trénink nebo na golfové kolo. Podívejte se na naši nabídku!

Skechers Go Golf Torque Pro white/navy pánské golfové boty

2,199.00 včetně DPH
V našem obchodě najdete nepromokavé boty pro golfisty Skechers Go Golf Torque Pro. Zveme vás, abyste si prohlédli naši nabídku.

Jaké golfové boty Skechers si vybrat?

Na golfovém trhu máme velmi široký výběr golfových bot různých značek. Mezi nejoblíbenější patří Footjoy, Adidas, Mizuno, Callaway a již zmíněné Skechers. Značka Skechers USA vznikla v roce 1992, kdy Robert Greenberg a jeho syn Michael Greenberg založili společnost na dovoz evropských značek obuvi. Společnost se poté přetvořila na Skechers Sport Utility Footwear, což již byla vlastní řada bot Skechers. Díky svému rychlému růstu dnes společnost Skechers nabízí již 15 řad obuvi, a to jak sportovní, tak i společenské a volnočasové. Golfové boty Skechers se vyznačují velkým pohodlím, senzačním odpružením a lehkostí. Podrážka bez hrotů a tradiční šněrování z nich dělají do značné míry univerzální boty, které lze používat na golfovém hřišti i mimo něj. Vlajkovou lodí značky je řada golfových bot Skechers Go Golf Max, mezi nimiž najdete celou řadu modelů golfových bot. Výběr je velmi individuální záležitost; sami nejlépe víme, jaké vlastnosti od sportovní obuvi očekáváme a na co si dáváme obzvlášť pozor. V nabídce značky Skechers najdete pánské i dámské modely, například Go Golf Max Ladies, Go Golf Moje Elite, Go Golf max Rover, Go Golf Elite V.3 Ladies, Go Golf Pro V2 Ladies, Go Golf Turque Pro, Go Golf Elite V.4 Prestige RF, Go Golf Walk Sport Ladies, Go Golf Elite V.4 Ladies. Nabízené modely se samozřejmě v průběhu času mění, jsou vylepšovány, aktualizovány a nahrazovány ještě novějšími verzemi výrobků. Jak je vidět, Skechers v žádném případě neopomíjí golfistky a nabízí rozsáhlou řadu dámské obuvi. Pánové i dámy mají velmi široký výběr golfových bot této vynikající značky.

Golfové boty Skechers – optimální řešení pro vaše pohodlí při hře

Inženýři společnosti Skechers se postarali o každý aspekt a vyladili každý prvek golfových bot. Kritickou a nesmírně důležitou oblastí je samozřejmě podrážka. U golfové obuvi se podrážka skládá z několika vrstev – podrážky, mezipodešve a vnitřní podrážky. Společnost Skechers konstruuje každou z nich s ohledem na příslušné parametry. Vnitřní vrstva, která je v přímém kontaktu s chodidlem, poskytuje měkký pocit a pohodlí. Mezipodešev se z velké části podílí na dostatečném odpružení, zatímco vrstva podrážky je zodpovědná za přilnavost. Pánské golfové boty Skechers spikeless mají bezhrotou podrážku se snížením v přední části chodidla, přičemž hmotnost boty zůstává nízká, takže hráč stojí níže, a je tedy stabilnější. Golfové boty Skechers jsou ideální obuví na golf. Modely jsou vyrobeny nejmodernější technologií, takže jsou lehké a vhodné do chladného i horkého počasí. Technologie použité v podrážce eliminují pocit chvění při chůzi po trávě nebo asfaltovém povrchu. Golfové boty Skechers se zpevněnými patami a speciální podšívkou navrženou tak, aby přenášela váhu z jednoho místa na druhé a zajišťovala tak větší stabilitu, mají nižší svršek, který zvedá nohy blíže k zemi. Speciální podrážka Goga Max na střední části chodidla a na patách snižuje vibrace. Podrážka má perforaci v přední části chodidla a po stranách pro lepší odvod vlhkosti a systém optimalizace pohybu holeně, který pomáhá udržet nohy na místě.

Golfové boty Skechers – nejlepší technologie pro lepší přilnavost

Skechers je jednou z předních značek golfových bot a nevyhýbá se moderním technologiím. Pro samotné odpružení byly v závislosti na modelu použity různé inovativní technologie, např. vysoce výkonné odpružení Resamax, odpružená mezipodešev ULTRA FLIGHT nebo stélka SKECHERS GOGA MAX Technology, která zaručuje odpružení se silným odrazem. Syntetický svršek s vyjímatelnou stélkou Arch Fit je také skvělý, stejně jako gumová podrážka Goodyear Performance pro lepší stabilitu, přilnavost a odolnost. Patentovaný systém stélky Skechers Arch Fit je vybaven podologicky certifikovanou podporou nožní klenby. Měkká povrchová úprava technologie 5Gen navíc chrání citlivá místa na chodidle, která jsou náchylná k oděru a tlaku, např. kotník nebo nárt. Použitím správných materiálů a zvýšením měkkosti právě v těchto oblastech zabraňují golfové boty Skechers vzniku bolestivých odřenin a otlaků. Z hlediska prevence zranění je také velmi důležitá přilnavost, která je u golfové obuvi z velké části vytvářena správně konstruovanou podrážkou, která je v přímém kontaktu se zemí. V závislosti na povětrnostních podmínkách se mění vlhkost půdy na golfovém hřišti. Během hry nemusí pršet, abychom měli pocit, že je kluzko. Ranní rosa často stačí. Dobré držení golfové boty je proto velmi důležité. Proto mnoho golfistů sáhne po golfových botách Skechers s hroty, přičemž se společnosti Skechers podařilo získat správný grip i v modelech bez hrotů. Golfové boty Skechers vám poskytnou nejen pohodlí, ale také výrazně zlepší zážitek z golfu. Boty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a osvědčují se za každého počasí, jsou lehké a odolné proti oděru, takže můžete hrát bez neustálých obav o jejich výkon.

Proč jsou pánské a dámské golfové boty Skechers oblíbenou volbou golfistů?

K popularitě golfových bot Skechers přispívá řada faktorů. Jedním z nich je hmotnost, která je u klasické golfové obuvi výrazně vyšší než u modelů nabízených společností Skechers. Tato neuvěřitelná lehkost při zachování plné funkčnosti, kterou hráči očekávají, je nespornou výhodou. Všichni jsme ochotni volit lehčí boty, protože jsou jednoduše mnohem pohodlnější. Další výhodou obuvi Skechers, která nepochybně přitahuje zájem golfistů, je vícevrstvé odpružení. Vyjímatelná stélka se citlivě přizpůsobuje chodidlu, zvyšuje rozptyl hmotnosti a snižuje otřesy. To vše pro maximální pohodlí a spokojenost uživatelů bot Skechers. Komplexní přizpůsobení špičky i celé přední části chodidla v kombinaci s optimálním odpružením zajišťuje, že ani mnoho hodin strávených na golfovém hřišti neunaví naše nohy. Všechny vyladěné detaily přispívají k celkovému úspěchu golfové obuvi této americké značky, díky čemuž si ji oblíbili i špičkoví profesionální hráči. Jako příklad můžeme uvést model Skechers Go Golf Elite V.4, který je oficiální obuví skotského profesionálního golfisty Colina Stuarta Montgomeryho. Je to nesporná pocta a zároveň skvělý marketing pro značku. Profesionálové si přece vybírají jen to nejlepší vybavení a špičkovou golfovou obuv.

Robustní a odolné boty Skechers pro každého golfistu

Golfové boty, kromě řady funkčních vlastností, které by měly nabízet, musí být především robustní, odolné a dlouhotrvající boty – o tom není pochyb. To platí pro veškerou sportovní obuv bez ohledu na sport. Každé sportovní boty musí být vhodné pro zvýšenou fyzickou aktivitu, dlouhé hodiny hraní a proměnlivé povětrnostní podmínky. Golfové boty Skechers mají také nepromokavou úpravu, která je nezbytná pro naprosté pohodlí i za ranní rosy nebo po dešti. Drtivá většina golfu se hraje na trávě a nikdo by nechtěl hrát golf v mokré obuvi. Dalším důležitým aspektem golfové obuvi je promyšlená a propracovaná konstrukce. Společnost Skechers si dala záležet, například na perforaci v bočních částech boty, která zvyšuje prodyšnost. Snížená konstrukce v přední části boty zase stabilizuje každý krok. Hráč golfu má při hře nerovnoměrně rozloženou hmotnost na chodidlech, zejména v nejdůležitějším okamžiku, tj. při provádění golfového švihu. Optimálně rozložené odpružení umožňuje tyto rozdíly vyrovnat, nezatěžovat jednu stranu těla a předcházet tak případným zraněním. V sortimentu obchodu GolfChampion najdete širokou škálu různých modelů golfové obuvi Skechers. Golfové boty Skechers – kompletní sortiment na GolfChampion.cz V obchodě GolfChampion najdete golfové vybavení, oblečení a obuv nejlepších světových golfových značek, jako jsou Adidas nebo Callaway. Mezi nimi nemohly chybět výrobky značky Skechers. Díky řadě pokročilých technologií, vysoce kvalitním materiálům a profesionálnímu přístupu jsou golfové boty Skechers trvale oblíbené. Mezi stěžejními produkty této vynikající značky jistě najdeme obuv, která dokonale vyhovuje našemu vkusu a individuálním potřebám. Tato obuv pro sport a volný čas se vyznačuje výjimečným komfortem a pohodlím, překvapivě snadným používáním a vynikající prodyšností, zatímco podrážka zlepšuje přilnavost na trávě i jiných površích. Lehký a pružný svršek zajišťuje nepřetržité proudění vzduchu, aby se noha cítila pohodlně po celý den. Skechers Golf je kombinací výkonu a stylu, která nabízí nejmodernější tech

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.