VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové cestovní tašky BagBoy

Vybavení golfisty, který se vydává na cestu, se může skládat z několika balíčků nebo třeba z jednoho, pokud hráč používá tašky Bag Boy. Název neznamená nosič zavazadel, ale spíše předmět připomínající klokaní tašku. Jinými slovy, Bag Boy je robustní obal na golfový bag a příruční zavazadlo. Největší model měří 138 cm x 60 cm x 48 cm. Rozměry těch menších jsou přibližně 130 cm na výšku a něco málo přes 30 cm na šířku a do hloubky. Umožňují uložit do obalu i největší turnajovou tašku a další zavazadla. Chrání také obsah před mechanickým poškozením a nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Golfová taška Bag Boy plný řešení, která usnadňují cestování

Technologie TOP-LOK™ je inovativní systém upevnění bagu na vozík, který je navržen tak, aby bezpečně uzamkl golfový bag BagBoy nebo Datrek na vozíku Bag Boy. Tato patentovaná konstrukce zabraňuje kroucení nebo otáčení brašny, takže není třeba používat popruhy na vozík.
Dno tašky je vyrobeno z tvrdého materiálu. Zpevňuje tašku a dále chrání její obsah. Díky této konstrukci je Bag Boy golfový bag, který se při tažení na kolečkách neprohýbá. Konstrukce je doplněna dvěma lamelami, které ještě více zpevňují dno a zajišťují ochranu tašky Bag Boy, například při stoupání po schodech.

Proč si brát golfové tašky Bag Boy na cesty?

Golfový bag Bag Boy je ušitý z odolného polyesterového materiálu 600D. Je ideální na cesty, protože je nehygroskopický a odolný proti skvrnám. Místo toho se vyznačuje odolností vůči: UV záření, plísně, bakterie a také moli. Zachovává si svou pružnost, takže je méně náchylný k pomačkání.
Horní část tašky Bag Boy je vyrobena z plastu ABS, který účinně chrání hlavy tyčí během cestování. Aby se zařízení nepotlouklo, jsou uvnitř brašny popruhy, které zařízení pevně zajistí. Další ochranu poskytuje tvrzená silná vrstva houby, která tlumí nárazy nevyhnutelné při přepravě.

Důmyslná cestovní taška na golf Bag Boy

Přestože byl vytvořen tak, aby chránil obsah, a byl optimalizován pro maximální kapacitu, lze golfový bag Bag Boy složit, když se nepoužívá, takže nezabírá mnoho místa. Rozměry brašny jsou takové, že se pevná horní část vejde do spodní části brašny.
Přístup k obsahu tašky usnadňuje pevný zip na přední straně.Příruční zavazadla lze sbalit do velké přední kapsy. V tašce je místo, kam můžete vložit kartičku s osobními údaji.
Navzdory těmto vlastnostem a robustnímu materiálu s výztuhami, ze kterého je ušit, váží taška Bag Boy jen něco málo přes 3,5 kg.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.