VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové bagy Masters Golf

Masters Golf nabízí řadu produktů, které se jinde těžko hledají. Zajímavou alternativou k látkovým potahům je cestovní bag Masters TourDri Travel Hardcase – golfový bag Master Golf vyrobený z pevného a tvrdého plastu. Nejdelší golfové hole jsou při přepravě nejnáchylnější k poškození. I když golfový bag spadne, ale chránič holí Masters Golf Strong Arm je položen uvnitř, přenese hlavní tíhu nárazu. Golfisty cestující na skútru nebo na kole bude zajímat golfový bag Masters Golf SL500. Má konstrukci popruhů a hmotnost optimalizovanou pro přepravu na jednokolce.

-29%
masters sl650 standbag
Černá
Šedá/červená
Šedá/žlutá
Tmavě modrá/červena

Masters SL650 Standbag

1,749.00 včetně DPH
Bag s nožičkami, ideální pro poloviční sadu nebo několik holí. Díky svým rozměrům vejde do každého zavazadlového prostoru a taky na vozík. Umožňuje dopravu menších setů, např. polovičné sady na cvičnou louku nebo relaxační kola.
masters sl500 standbag
Černá
Šedá/žlutá

Masters SL500 Velo Standbag

1,999.00
Malý bag určený pouze pro část setu, ideální pro přepravu holí.

Cestovní ochranná pomůcka Strong Arm Club Protector

779.00
Pevná a stabilní ochranná pomůcka pro Vaše hole během cestování. Chránič má odolnou, teleskopickou konstrukci, rozkládá se v bagu a zabraňuje poškození holí (například během cestování letadlem). S touto pomůckou se vám už nestane, že byste během cestování zlomili driver, dřevo nebo hybrid. Velikost:
  • zcela složená: 67 cm
  • maximálně rozložená: 133 cm

Taška na míčky Practice Ball Bag

849.00
Ideální taška, když si chcete vzít na green míčky na trénink čipování nebo patování. Pojme až 130 míčků. Je vyrobená z ekokůže. Má silné zipy a vyztužené dno, odolné proti protržení. Silná ucha unesou tašku s maximální zátěží. Dodatečná malá kapsa je ideální na malé příslušenství, například týčka, vypichovátka atd.

Masters Golf – golfový bag pro cestovatele

Šťastnou cestu! se nemusí naplnit, pokud po příjezdu do cílové destinace zjistíte, že vaše zařízení bylo při přepravě poškozeno. Golfový bag je příliš velký na příruční zavazadlo. Musí být přepravován v zavazadlovém prostoru. TourDri Travel Hardcase je golfový bag vyrobený společností Masters Golf, který je navržen tak, aby chránil náklad v něm uložený. Vnitřní prostor je vybaven silným polstrováním a vázacími popruhy, které zajistí bezpečí vašeho vybavení. Je vyroben z tvrdého plastu a jeho design připomíná spíše kufr než pouzdro na sportovní vybavení. Pojme golfové bagy o šířce až 10 palců. Uživatelé látkových potahů poukazují na to, že se v horní části propadají. To se u pevného vaku nestane. Masters Golf – golfový bag pro cestovatele má v základně velká kolečka, díky kterým se lehce kutálí po asfaltu. Pohodlná držadla umístěná na boční a horní straně tašky umožňují snadné manévrování s ní.

Jak Masters Golf Strong Arm chrání golfové bagy?

Bylo zjištěno, že nejdelší hole jsou při přepravě nejnáchylnější k poškození. Proto byla vynalezena ruka Masters Golf Strong Arm, kterou lze rozložit uvnitř golfového bagu. Ve složeném stavu měří 67 cm. V rozloženém stavu měří 133 cm. Když je nejdelším zavazadlem, zabrání to přenosu úderů na hole. S golfovým vakem Masters Golf Strong Arm je jeho obsah chráněn.

Golfový bag Masters Golf mega-mobile

Kdyby existoval golfový bag, který by se dal nosit na zádech tak, že by byl položen šikmo přes záda, pak by bylo možné dostat se na golfové hřiště na jednokolce. Masters Golf má ve své nabídce model, který se k tomu dokonale hodí. Je určen pro část soupravy, například na driving range. Popruhy jsou k brašně připevněny tak, aby při nošení na zádech brašna nepřekážela sedlu vozidla. Váží méně než 2 kg. Golfový bag Masters Golf SL500 je vhodný i pro přepravu autem. V zavazadlovém prostoru nezabere mnoho místa. Balení a vybalování nezpůsobí žádné potíže. I přes snížení hmotnosti na minimum má brašna rozkládací nohy. To je dobrá zpráva pro golfisty, kteří nemají rádi na hřišti mnoho vybavení. Dokonale lehká taška, která nevyžaduje vozík! Golfový bag Masters Golf SL500 má praktickou kapsu na příslušenství a síťku na míčky. Díky tomu je budete mít vždy po ruce.

130 míčků! Vejde se do bagu Master Golf?

Proč potřebujete tolik míčků? Bezproblémový trénink na chippingu nebo puttingu bude možný, pokud nebudete muset po každé ráně jít pro míček, ale sáhnete po novém. K tomuto účelu by mělo stačit více než sto míčků. Aby se pro ně pohodlně sahalo a aby se taška nepřevrhla, měla by mít pevné, správně tvarované stěny a pevné, rovné dno. Jedna kulička může vážit něco přes 45 gramů. Sto míčků už váží přibližně 4,5 kg. Brašna musí mít pevnou konstrukci, aby takovou zátěž vydržela. Taška na cvičné míče Master Golf tyto požadavky splňuje. Designéři vytvořili užitkový předmět, který zaujme na první pohled, vybízí k tomu, abyste jej vzali do ruky a přesvědčili se, zda je opravdu tak pohodlný, jak vypadá.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.