VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové bagy Wilson Staff

Golfové bagy Wilson jsou určeny pro lidi, kteří od věcí, které používají, očekávají hodně. Masivní jsou pouze zdánlivě. Když je vezmete do ruky, zjistíte, že jsou na svou velikost velmi lehké.

Golfové cestovní pouzdro Wilson Staff Wheeled Travel Bag

2,499.00 včetně DPH
Plánujete golfové dobrodružství nebo dovolenou? Ať už se chystáte kamkoli, cestovní bag na kolečkách Wilson Staff je tou správnou volbou!

Golfový batoh Wilson Staff Backpack black

1,099.00 včetně DPH
Mimořádně praktický batoh Wilson Staff vám umožní vzít si veškeré potřebné příslušenství na golfové hřiště nebo na cesty a užít si hru.
-20%
golofva bag wilson staff exo dry cartbag 1
Černá
Červená
Šedá/žlutá
Tmavěmodrá

Golfový bag Wilson Staff Exo Dry Cart

5,899.00 včetně DPH
Prémiový, stabilní, organizovaný. Tak by se ve 3 slovech dal popsat tento golfový cart bag od značky Wilson Staff.

Golfový batoh Wilson Staff Brief Pack

1,699.00 včetně DPH
Prostorný a odolný golfový batoh s dostatkem místa pro širokou škálu příslušenství - nejen na golfové hřiště. Díky prostoru pro notebook si ho můžeme vzít i na cesty mimo golfové hřiště.

Vlastnosti batohu Wilson Staff:

 • 4 různé typy kapes a přihrádek
 • horní otevírání se snadným přístupem k obsahu hlavní přihrádky.
 • měkká polstrovaná přihrádka na cennosti
 • nastavitelné ramenní popruhy s měkkým polstrováním na straně těla
 • rukojeť pro zvedání batohu
 • rozměry: 45x30x20 cm (výška x šířka x hloubka)

Golfová sportovní taška Wilson Staff Duffle

1,299.00 včetně DPH
Prostorná golfová taška na příslušenství vám umožní vzít si s sebou na trénink nebo výlet golfové oblečení a mnoho dalších drobných předmětů.

Golfová cestovní taška Wilson Staff Padded Travelcover

1,999.00
Golfová cestovní taška, která zaručuje optimální ochranu holí a má také spoustu místa aby zabalit celé vybavení.
Vyprodáno
Wilson Staff ECO Standbag golfový bag Golfové standbags (bagy s nožkami)
Šedá
Tmavěmodrá
Zelená

Wilson Staff ECO Standbag golfový bag

2,879.00 včetně DPH
Golfový bag Wilson Staff ECO určuje zcela nový přístup výrobců k péči o životní prostředí. Vyrobená z recyklovaných materiálů, funkční a objemná, umožní Vám vzít si na golf celou golfovou výbavu, kterou potřebujete.
-11%
Wilson Staff Exo II Cart golfový bag Vánoční akce
Černá
Černá/modrá
Červená/bílá/modrá
Šedá/zelená
Tmavě modrá/červena

Wilson Staff Exo II Cart golfový bag

3,849.00 včetně DPH
Prémiový, stabilní, organizovaný. Tak by se ve 3 slovech dal popsat tento golfový cart bag od značky Wilson Staff.
Wilson Staff Dry Tech Cart voděodolný golfový bag Cartbags (bagy na vozík)
Černá
Červená
Šedá/zelená

Wilson Staff Dry Tech Cart voděodolný golfový bag

5,949.00 včetně DPH
Pro všechny golfisty, kteří potřebují, aby jejich bag vydržel i trakaře padající z nebe. Tento golfový bag značky Wilson je navrhnutý tak, aby ustál veškeré rozmary počasí.
Wilson Staff Dry Tech Stand voděodolný golfový bag Golfové standbags (bagy s nožkami)
Černá/šedá
Červená
Šedá/zelená

Wilson Staff Dry Tech Stand voděodolný golfový bag

5,599.00 včetně DPH
Pro všechny golfisty, kteří potřebují, aby jejich bag vydržel i trakaře padající z nebe. Tento golfový bag značky Wilson Staff je totiž navrhnutý tak, aby ustál veškeré rozmary počasí.
Wilson Staff Exo II Stand golfový bag Cartbags (bagy na vozík)
Bílá
Černá
Černá/modrá
Červená
Šedá/zelená
Tmavě modrá/červena

Wilson Staff Exo II Stand golfový bag

4,349.00 včetně DPH
Prémiový, stabilní, organizovaný. Tak by se ve 3 slovech dal popsat tento golfový standbag od značky Wilson.

Taška na boty Wilson Staff Shoe Bag

499.00
Originální taška na boty Wilson Staff.
 • odolný materiál
 • síťované boky pro lepší větrání
 • robustní zipy, aby taška vydržela velké zatížení
 • vnitřní polstrování pro ochranu obuvi
 • logo Wilson Staff
 • ucho pro nošení tašky
 • velikost: 22 x 12,5 x 21 cm
-20%
wilson staff i lock iii cart golfový bag
Šedá/Černá
Šedá/červená
Šedá/modrá

Wilson Staff I-Lock III Cart golfový bag

4,499.00 včetně DPH
Každá hůl má mít své místo - pokud přesně takový názor zastáváte, pak je tento golfový bag na vozík od značky Wilson ta správná volba pro vás.

Golfová cestovní taška Wilson Staff Hard Top Travelcover

4,199.00
Velmi odolná golfová cestovní taška s přídavnou výztuhou v horní části pro nejlepší ochranu Vašeho golfového vybavení.

Wilson Staff Travelcover golfová cestovní taška

4,699.00
Perfektní golfová cestovní taška, která poskytuje optimální ochranu pro Vaše golfové hole, a navíc má maximální prostor pro zabalení veškerého golfového vybavení.

Pro koho jsou určeny golfové bagy Wilson se sadou holí?

Součástí setů jsou samozřejmě i golfové bagy Wilson (např. Wilson ProStaff SGI). Nákup sady doporučujeme hráčům, kteří s golfem začínají a potřebují řadu holí vhodných pro správný a opakovatelný švih (velký MOI, silné úderové plochy na míček v lese), a středně pokročilým golfistům, kterým poskytnou cit pro míček a úder a opakovatelnou vzdálenost. S přibývajícími zkušenostmi lze hole ze sady nahradit holemi vybranými podle individuální techniky hry. Sada obvykle slouží vcelku po několik následujících sezón, dokud hráč nedosáhne přibližně hcp20.

Velmi oblíbené jsou voděodolné modely, včetně bagu Wilson Staff Dry Tech Cartbag nebo Wilson Staff Dry Tech Stand Bag.

Čím se vyznačuje golfový bag Wilson?

Wilson je společnost dlouhodobě spojovaná s výrobou vybavení pro míčové sporty: tenis, baseball, americký fotbal nebo golf. Nejvýše hodnocení hráči v žebříčku vystupují s vybavením označeným výrazným písmenem “W”. Je to výsledek marketingových snah, nebo velmi dobře promyšleného designu, estetického vzhledu a pečlivého řemeslného zpracování zařízení? Při přebalování obsahu podobně velkých bagů má golfový bag Wilson po uložení všech předmětů do kapes ještě volný prostor. Design maximalizuje sbalitelnost batohu díky mnoha velkým a malým kapsám a držákům na lahve.

Golfový bag Wilson vyniká svou odolností. Během několikaletého používání nemění barvu. Na dotek příjemná textura materiálu nepodléhá ani účinkům času.

“W” pro golfové bagy Wilson

I člověku, který se o tento sport nezajímá, ale sleduje několik reportáží z greenu, zůstane v paměti výrazný tvar písma použitého pro označení golfových bagů Wilson. Logo vyvolává v mnoha lidech hřejivé asociace. Kromě toho je ztotožňován s prestižní značkou. Zajímavou nabídkou je příprava sady golfových bagů Wilson, která zahrnuje dámský Cart Bag Wilson Staff a dámský Weekender Bag Wilson Staff. Oba bagy jsou vyrobeny ze stejného materiálu v černé barvě se zářivými fialovými akcenty. Sada se vyznačuje elegantním designem.

Wilson – golfové bagy, které jste si vybrali i po dlouhém přemýšlení

Ve zpětné vazbě od zákazníků, kteří hledali bag několik měsíců, se opakuje názor, že po sestavení parametrů se rozhodli pro značku Wilson – golfové bagy pro perfekcionisty. Mnoho lidí si je koupilo online. Když po vybalení viděli, co získali, prohlásili: “Tohle je nejhezčí bag, jaký jsem kdy měl.” Když první dojem pominul a nastal čas znovu prozkoumat detaily, opakovala se věta: “Překvapilo mě, jak je robustní, vzhledem k zanedbatelné hmotnosti.” Zpětná vazba vykresluje obrázek golfových bagů Wilson, které nejenže udělají dobrý první dojem, ale získají na hodnotě, když je poznáte blíže a budete je používat déle.
Wilson – golfový bag pro milovníky estetiky a lehkosti

Vyplatí se vyměnit vak, pokud je stávající vak stále v provozu? Obvykle lze tašku dále prodat. Jsou tak pevně vyrobeny, že vydrží několik let pro dalšího kupujícího, který začíná hrát golf a ještě neví, jak často se mu bude věnovat, a nechce investovat do nového koníčku. Na druhou stranu, pokrok v designu bagů je úžasný. Mezi hráči existuje asociace Wilson – golfový bag, který se vyznačuje výjimečnou estetikou, robustností a lehkostí. Estetika je otázkou vkusu. Robustnost znamená bezproblémové používání po mnoho let. Lehkost znamená snadné vybalení z vozíku a sbalení do auta a menší námahu při manévrování s vozíkem. Pohled na fotografie dává tušit, jak jsou detaily propracované. Postroje v přenosném bagu, které jsou podšité látkou s otvory a síťovinou. Vršek s několika tuhými a dokonale padnoucími úchyty. Spousta dokonale propracovaných míst pro slunečník, ručník, míče, nápoje, elektronické vybavení. Díky tomu všemu můžeme s jistotou říci, že Wilson – golfový bag, který je třeba vidět a osahat si v reálném životě.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.