VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové vozíky Axglo

Značka Axglo je známá a uznávaná golfová značka, jejíž vynikající golfové vozíky jsou trvale oblíbené. Pevné zpracování, ergonomický design a funkčnost jsou charakteristickými znaky golfového vozíku Axglo, které z něj činí skvělou volbu pro golfisty, kteří hledají spolehlivý golfový vozík. Snadno přenosný systém rychlého skládání a široká škála barev jsou nespornými výhodami vozíků tohoto výrobce. Mezi některé z vlajkových řad Axglo patří Tri-360, Flip N’ Go, TriLite nebo E1-R Pro Electric Push Card.

-15%
Axglo TriLite golfový vozík (včetně sady příslušenství) Tříkolové golfové vozíky
Bílá
Bíla/černá
Bílá/červená
Bílá/modrá
Černá
Černá/červená
Černá/modrá
Černá/zelená
Šedá/bílá
Šedá/Černá
Šedá/modrá

Axglo TriLite golfový vozík (včetně sady příslušenství)

4,999.00 včetně DPH
Snadný pohyb po golfovém hřišti, složení a rozložení jednou rokou a vše, co u svého golfového vozíku potřebujete pro perfektní zážitek ze hry

Držák na deštník Axglo Umbrella Holder

449.00 včetně DPH
Držák na deštník s montáží na vozík Axglo.
  • vhodný pro každý druh vozíku Axglo
  • jednoduché ovládání
  • jisté a stabilní upevnění k rámu vozíku
  • uchycení deštníku šroubem, které zabraňuje jeho posunutí
  • nastavení úhlu sklonu deštníku
-32%
Axglo TriLite golfový vozík Dárky pro juniory
Bílá
Bíla/černá
Bílá/červená
Bílá/modrá
Černá
Černá/červená
Černá/modrá
Černá/zelená
Šedá/bílá
Šedá/Černá
Šedá/modrá

Axglo TriLite golfový vozík

3,999.00 včetně DPH
Snadný pohyb po golfovém hřišti, složení a rozložení jednou rokou a vše, co u svého golfového vozíku potřebujete pro perfektní zážitek ze hry.

Golfový vozík Axglo – funkčnost a ergonomie

Golfový vozík Axglo v sobě spojuje nejdůležitější vlastnosti ideálního golfového vozíku, a to funkčnost a ergonomii. Tříkolový golfový vozík Axglo má velmi stabilní konstrukci, která umožňuje bezpečnou přepravu bagu s golfovým vybavením bez ohledu na počasí a nerovnosti terénu golfového hřiště. Golfové vozíky Axglo jsou navíc vybaveny mechanismem pro rychlé složení do kompaktních rozměrů, takže je lze snadno přepravovat i v malých autoboxech. Pohodlná rukojeť a přídavné držáky na nápoje nebo deštník vám pobyt na golfovém hřišti ještě více zpříjemní. Golf je kombinací sportu a rekreace, a proto je důležité veškeré zázemí pro vybavení i dopravu. Příkladem jsou golfové vozíky Axglo řady Tri-360, které díky 360stupňovým kolům nabízejí vynikající manévrovatelnost a snadnou ovladatelnost.

Golfový vozík Axglo – robustní a osvědčené řešení pro golfisty

Základem konstrukce golfového vozíku je jeho specifická páteř, tj. rám, který je zde mimořádně pevný a robustní, díky čemuž je golfový vozík Axglo push použitelný po mnoho let. Díky nastavitelnému držáku na golfový bag můžeme vozík snadno přizpůsobit velikosti golfového bagu. Pohodlí při řízení zase zajišťuje měkká rukojeť řízení se širokým profilem. Golfový vozík Axglo se skvěle ovládá a nožní brzda zabraňuje smyku vozíku, což je v kopcovitém terénu velmi důležité. Když necháme golfový vozík na horní straně hřiště, můžeme se věnovat golfové hře bez obav, zda náš vozík sám odjede. Za zmínku stojí maximální vybavení, které poskytuje například golfový vozík Axglo E1-R Pro Electric Push Card, který je vybaven dálkovým ovládáním pro řízení vozíku v libovolném směru, a také možnost Fallow me, díky níž nás bude vozík na golfovém hřišti následovat.

Široká nabídka golfových vozíků Axglo na stránkách GolfChampion

V nabídce obchodu GolfChampion najdete širokou škálu golfových vozíků také od značky Axglo. Především stojí za zmínku, že golfový vozík Axglo TriLite je k dispozici v různých barevných provedeních. Pevný a robustní golfový ruční vozík Axglo TriLite váží 6,5 kg a obsahuje spoustu místa na golfové příslušenství, praktický úložný prostor na golfové míčky a odpaliště a také místo na score kartu ve funkčním panelu umístěném u rukojeti. V ceně vozíku je také držák na deštník a držák na nápoje. Podobná řada GolfChampionu zahrnuje mimo jiné také golfové vozíky Bag Boy, jako je tříkolový vozík Bag Boy Nitron vybavený extrémně rychlým systémem skládání, kterému pomáhá hydraulický píst Nitro-Piston, díky němuž lze vozík složit a rozložit během několika sekund téměř bez použití síly a jednou rukou. I přes hmotnost 7,6 kg lze vozík složit do velmi malých rozměrů, což usnadňuje jeho přepravu i skladování. Za zmínku stojí také golfové vozíky Big Max, které jsou k dispozici ve tříkolové i čtyřkolové verzi. Špičková kvalita zpracování golfového vozíku se zde snoubí s promyšleným designem a patentovaným systémem skládání do kompaktních rozměrů. Díky systémům Quick Flix a Quick Lok lze k vozíku připojit řadu dalšího příslušenství a funkční podpěrné rukojeti zabraňují pohybu brašny i na nerovném terénu.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.