VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové vozíky BagBoy

Robustní, intuitivní a snadno ovladatelné golfové vozíky BagBoy nabízejí také řadu vybavení pro hráče, které splní očekávání a potřeby i těch nejnáročnějších golfistů.

-11%Vyprodáno
Bag Boy Nitron golfový vozík Tříkolové golfové vozíky
Bíla/černá
Černá
Černá/zelená
Šedá
Střibrná
Tmavě modrá/červena

Bag Boy Nitron golfový vozík

6,549.00 včetně DPH
Golfový vozík Bag Boy Nitron má technologicky pokročilou konstrukci určenou pro nejnáročnější golfisty, kteří ocení snadné rozložení a pohodlně používání.

Držák na deštník Bag Boy Umbrella Holder

569.00
Držák na deštník s montáží na vozík Bag Boy.
  • vhodný pro každý druh vozíku Bag Boy
  • jednoduché ovládání
  • jisté a stabilní upevnění k rámu vozíku
  • uchycení deštníku šroubem, které zabraňuje jeho posunutí
  • nastavení úhlu sklonu deštníku

Značka BagBoy – špičkové golfové vozíky pro náročné golfisty

BagBoy je uznávaná značka, která se golfovým vybavením zabývá již desítky let. Skutečnost, že se společnost dokázala udržet na trhu tak dlouho, svědčí o velké důvěře, kterou vzbuzuje u návštěvníků golfových hřišť. Tuto důvěru si však značka BagBoy nezískala jen tak – zasloužila si ji díky vysoké kvalitě výrobků, které svým zákazníkům nabízí. Jedním z pozoruhodných produktů značky BagBoy je golfový vozík Nitron. Jeho konstrukce je promyšlená – díky skvěle navrženému mechanismu trvá příprava zařízení ke hře jen několik okamžiků, a to téměř bez použití síly. To znamená, že starší nebo dospívající hráči by neměli mít problém s nastavením vozíku. Co se týče používání, golfový vozík BagBoy Nitron se dobře ovládá jak na rovném, rovném terénu, tak na nerovném povrchu. To vše díky pevnému rámu a robustním kolům. Kromě toho stojí za zmínku také vybavení, kterým je golfový vozík BagBoy Nitron vybaven. Patří mezi ně popruh s technologií Top-Lok, který drží horní část golfového bagu, velký prostor pro score kartu, prostor pro nápoj a golfové míčky a další taška na drobnosti a příslušenství. Bag Nitron proto jistě uspokojí náročné golfisty.

BagBoy – golfové vozíky nejsou všechno. Další příslušenství nabízené značkou

Golfový vozík je obrovská vymoženost, což jistě uzná každý, kdo se golfem pravidelně zabývá. Hráče stojí spoustu energie tahání bagů po golfovém hřišti, hole přece jen hodně váží. Golfové vozíky proto mohou být spásou a umožní vám více si užít hru. Při rozhodování o koupi takového zařízení je však vhodné myslet na příslušenství, které může dále zvýšit komfort. Například BagBoy nabízí produkty, jako je držák deštníků na vozík. Jak jistě víte, golf se hraje venku, takže je třeba počítat s tím, že se v průběhu hry mohou změnit povětrnostní podmínky. Nikdo není rád mokrý a nosit deštník pod paží není zrovna nejpohodlnější. Tento problém řeší držák deštníku s bezpečným upevněním a nastavitelným úhlem deštníku. S tímto příslušenstvím můžete vyrazit na golfové hřiště bez obav, že vás zastihne nečekaný liják. A když skončíte s hraním, musíte své vybavení nějak dopravit domů. Abyste zajistili, že se váš vozík během přepravy nepoškodí, vyplatí se investovat do přepravního obalu BagBoy TriSwivel Dirt Bag. Kromě ochrany našeho vybavení pomůže kryt také udržet zavazadlový prostor čistý – žádné bláto nebo tráva přinesené z golfového hřiště neušpiní interiér vozu.

BagBoy – nabídka výrobce dostupná na GolfChampion.cz

Golfové vozíky BagBoy nejsou k dispozici jen pro pár vyvolených – každý golfista si může zajistit komfort a pohodlí na golfovém hřišti. Stačí navštívit obchod GolfChampion a prohlédnout si sortiment značky BagBoy. Pokud máte pochybnosti, odborníci vám poradí a pomohou vybrat správný model golfového vozíku.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.