VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové vozíky BigMax

Golfové vozíky Big Max se vyznačují stabilní rámovou konstrukcí, pohodlnou manipulací a řadou prvků, které jednoznačně zvyšují komfort používání. Jsou kompatibilní s různými typy bagů na golfové hole a poskytují uživateli dostatek dalšího prostoru pro příslušenství a další vybavení potřebné během hry.

-15%Vyprodáno
Big Max Blade IP golfový vozík Tříkolové golfové vozíky
Bílá
Černá
Černá/červená

Big Max Blade IP golfový vozík

8,490.00 včetně DPH
Trojnásobný vítěz ceny Editor´s Choice v letech 2018, 2019 a 2020
-7%Vyprodáno
Big Max Blade Quattro golfový vozík Tříkolové golfové vozíky
Bílá
Bílá/červená
Černá
Černá/zelená

Big Max Blade Quattro golfový vozík

7,899.00 včetně DPH
Blade Quattro získalo cenu Golf Digest Editor's Choice Award! Vozík Blade Quattro jde po stopách předchůdce Autofold FF a vyhrává tak prestižní ocenění Golf Digest Editor’s Choice award.

Držák na nápoje Big Max Beverage Holder

419.00
Univerzální držák na nápoje. Upevňuje se na rám vozíku. Díky sadě různých manžet ho lze připevnit k většině vozíků na trhu. Sedí na rámy s oválným i čtvercovým profilem. Síťka použitá v držáku dovoluje vkládat láhve různého tvaru. Pohyblivá objímka držáku umožňuje umístit nápoj tak, aby byl vždy v rovině a nevylil se.

Cestovní taška na vozíky Big Max Blade

1,699.00
Odolná cestovní taška, do které se vejde celý golfový vozík Big Max Blade. Chrání během přepravy a pomáhá udržet větší pořádek v zavazadlovém prostoru automobilu. Je vhodný pro vozík Big Max Blade a Blade Quattro.

Obal na vozík Big Max Trolley Wheelcover

559.00
Obal na spodní část složeného golfového vozíku, včetně jeho kol. Výborně chrání vozík při převozu v zavazadlovém prostoru vašeho auta a především v něm umožňuje udržet pořádek. Stává se, že po hře nebývá dostatek času na důkladné očištění vozíku od trávy, listí nebo hlíny z golfového hřiště. V takové situaci je tento obal skvělé řešení. Je určený pro modely BigMax řady Ti, Autofold a Beta a také pro řadu tříkolových vozíků, které se skládají klasickým způsobem.

Golfové vozíky Big Max – špičková kvalita zpracování a inovativní systém skládání

Golfové vozíky Big Max se vyznačují stabilní rámovou konstrukcí, pohodlnou manipulací a řadou vymožeností, které výrazně zvyšují komfort používání. Jsou kompatibilní s různými typy bagů na golfové hole a poskytují uživateli spoustu dalšího prostoru pro příslušenství a další vybavení potřebné během hry. Je také nutné zmínit konstrukční záležitost vozíků Big Max, protože využívají inovativní mechanismus, díky kterému je golfista schopen vozík složit nebo rozložit během několika okamžiků, a to pouze několika pohyby. Tato technologie je použita mimo jiné v modelu Big Max Blade IP a ve čtyřkolovém vozíku Big Max Blade Quattro. Výše zmíněný mechanismus spojuje kola s rámem, takže je není třeba pokaždé demontovat, což celý proces urychluje a usnadňuje. Složené golfové vozíky mají kompaktní rozměry – snadno je uložíme do kufru auta nebo do skříňky v šatně. Navíc lze vozík po složení pohodlně přenášet díky speciálně instalované rukojeti.

Big Max nejsou jen golfové vozíky, ale také užitečné příslušenství pro golfisty.

Každý hráč ví, jak důležité jsou golfové vozíky. Usnadňují pohyb po golfovém hřišti a zbavují hráče břemene nošení bagu plného holí a příslušenství. Mohlo by se zdát, že přesun vybavení z odpaliště na green by neměl způsobovat tolik problémů, pokud však vezmeme v úvahu, že hra často probíhá na několika jamkách, rozsah problému se výrazně rozšíří. V takové situaci je golfový vozík neocenitelným pomocníkem. Aby však značka Big Max ještě více zvýšila komfort uživatele, připravila pro něj kromě prodeje vysoce kvalitních vozíků také řadu užitečného příslušenství. Jedním z nich je speciální držák deštníku kompatibilní s vozíky vybavenými systémem RainStar. Díky tomu se deštník pohodlně nosí, takže hráči se během hry nezaleknou špatného počasí.

Big Max nabízí také univerzální držák nápojů připevněný k rámu vozíku, který je kompatibilní s většinou vozíků na trhu. Vejdou se do něj láhve všech tvarů. Hráč vybavený takovým držákem již nebude na golfovém hřišti zažívat chvíle žízně. Kromě toho se golfisté mohou vybavit mimo jiné také elegantní a praktickou přenosnou taškou, do které lze složený vozík po skončení hry na golfovém hřišti sbalit. Taška nejen chrání zařízení při přepravě, ale také pomáhá udržovat vozík v čistotě.

Řada golfových vozíků Big Max je k dispozici na webových stránkách GolfChampionu

Každý, kdo uvažuje o tom, že se vybaví dalším golfovým vybavením, by se měl podívat na nabídku značky Big Max. Uznávaná a velmi oblíbená společnost je dobrou volbou a zárukou spokojenosti. Výrobky Big Max však nemusíte hledat daleko – stačí navštívit webové stránky obchodu GolfChampion a prohlédnout si dostupné vybavení. Je to jen jeden z kroků, jak výrazně zvýšit požitek z golfové hry.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.