VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové vozíky JuCad

Představivost podněcuje designéry, aby se stali průkopníky tvarů předmětů, které zaujmou svými krásnými tvary a funkčností. Ty se zhmotňují v podobě výrobků a po nějaké době vznikají návrhy, které jsou podle nich modelovány. Takto se vytváří trend. Mnoho lidí se při pohledu na golfový vozík jucad diví, jak je možné, že existuje a může se pohybovat. Už samotné jednopaprskové ráfky zaujmou svým vzhledem. Ještě překvapivější je skutečnost, že se jedná o elektricky poháněné vozidlo. Viditelný je pouze štíhlý titanový rám. Marně hledáte baterie a kabely. Jako by to nestačilo, golfový vozík jucad Titan lze složit během několika sekund a má rozměry 65x60x10 cm.

JuCad Titan 3-wheel golfový vozík

29,399.00
Tento tříkolový ultralehký bezmotorový golfový vozík značky JuCad je určen pro náročné golfisty.

JuCad drive SL 2.0 golfový elektrický vozík

95,999.00
Tento luxusní elektrický golfový vozík německé značky JuCad je dokonalou kombinací nadčasového designu a funkčnosti a bude vám profesionálním pomocníkem na každém golfovém hřišti.

JuCad drive SL 2.0 Travel golfový elektrický vozík

95,999.00
Skvěle skladovatelný elektrický golfový vozík SL Travel 2.0 je ideální volbou, pokud za golfem rádi cestujete.

JuCad Carbon Drive 2.0 golfový elektrický vozík

68,399.00
Carbon drive 2.0 je moderní elektrický golfový vozík německého výrobce JuCad, který se se svou nízkou hmotností řadí mezi nejlehčí vozíky ve své kategorii.
-10%
jucad carbon travel 2.0 golfovy vozik 1
Bílá
Černá
Červená
Modrá
Oranžová
Růžová
Stříbrná
Zelená
Žlutá

JuCad Carbon Travel 2.0 golfový elektrický vozík

82,199.00 včetně DPH
Tento elektrický golfový vozík značky JuCad nabízí vynikající funkčnost, má velmi lehký, avšak odolný celokarbonový rám, který byl speciálně vyvinut pro jakékoliv golfové hřiště, a dodává vozíku extrémní stabilitu a multifunkční využití.

JuCad Carbon 3-wheel golfový vozík

22,599.00
Tento extrémně stabilní tříkolový bezmotorový golfový vozík německé značky JuCad vás na první pohled zaujme svým nadčasovým designem.

Golfový vozík JuCad – extravagantní umělecké dílo, nebo superpohodlný užitkový předmět?

Golfový vozík jucad je skvělým příkladem kombinace skvělého vzhledu a úžasné funkčnosti. Na první pohled se zdá být jeho lehkost neskutečná. Stačí však ucítit pohodlnou rukojeť v ruce, abyste si uvědomili, že vozík je to nejopravdovější. Ovládání je zajištěno elegantním otočným přepínačem. Kombinuje funkce automatické převodovky (přepínání mezi režimy Drive, Neutral a Reverse) a plynulé regulace otáček. Kromě toho umožňuje výběr jízdy na předem definovanou vzdálenost (10-20-30 metrů nebo yardů).
Invalidní vozík je poháněn bezhlučným motorem napájeným 48V baterií. Díky lehké konstrukci a elektrickému pohonu působí golfový vozík jucad dojmem, jako by se vznášel nad zemí.

Prémiové golfové vozíky JuCad – stojí to za to?

Technologie se vyvíjí tak rychle, že to, co je dnes novinkou, bude brzy standardem. To je osud prémiových golfových vozíků od společnosti jucad. Pokud si vyberete některý z modelů, můžete okamžitě využívat pohodlí a funkčnost, které nabízejí. Pokud se rozhodnete pro golfový vozík jucad, máte jistotu, že nezastará několik sezón. Řešení v něm použitá jsou příliš funkční na to, aby se kroky designérů třetích stran nevydaly směrem, který v současnosti udávají prémiové golfové vozíky jucad.

Jucad – golfové vozíky pro každého

Cenové rozpětí mezi nejnovějšími modely s vlastním pohonem a ručním pohonem je sedminásobné. Pokud je kritériem výběru co nejjednodušší údržba zařízení, pak jsou ideální volbou golfové vozíky Jucad s ručním pohonem. Poskytují možnost připojit stejné příslušenství jako nejnovější elektrické vozíky. Mají ultralehký rám z uhlíkových vláken. Jsou vhodné pro golfové bagy všech typů a velikostí bez omezení hmotnosti přepravovaného vybavení. Jízda s golfovým vozíkem Jucad je díky kolům s ložisky s nízkým třením velmi snadná.
Ve všech verzích byly samozřejmě zdokonaleny i ty nejjemnější detaily, např. nastavení výšky vozíku na libovolnou výšku je velmi snadné díky plynulému a bezpečnému nastavení rukojeti.
Vozíky jsou k dispozici v mnoha modelech, které byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly potřebám mnoha skupin zákazníků.

Golfové vozíky JuCad – vizuální mistrovské dílo

Golfové vozíky by měly v první řadě plnit svou primární funkci – bez problémů přepravovat bag s golfovým vybavením. To je ostatně jejich hlavní úloha, k tomu byly stvořeny. Nelze však popřít, že se lidé rádi obklopují hezkými předměty. V tomto ohledu značka JuCad nezklamala a nejenže splňuje očekávání náročných golfistů, ale dokonce je překonává. Design golfových vozíků JuCad lze spojit s pojmem “retro”, a to díky velkým, pevným kolům a jednoduchému rámu bez zjevných příkras. Slova, která vás při pohledu na vozík okamžitě napadnou, jsou: jednoduchost, elegance a prestiž. U některých modelů je navíc možné přizpůsobit požadované barevné provedení vozíku. Standardem je stříbrná nebo černá barva, ale náročnější zákazník si může vybrat výrobek v jiné barvě, například červené, zelené nebo modré. Není pochyb o tom, že každý majitel golfového vozíku JuCad upoutá pozornost ostatních golfistů na hřišti.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.