VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové vozíky JuStar

Golfové vozíky JuStar jsou vyrobeny s mimořádnou péčí a díky použitým materiálům (karbonová vlákna a hliníkové slitiny) si zařízení zachovává optimální hmotnost, přesto je velmi robustní a bez obav z poškození unese i velmi těžké vybavení.

JuStar Black Series golfový elektrický vozík

51,199.00 včetně DPH
Tříkolový elektrický golfový vozík z dílny německého výrobce JuStar, je vyroben z pevné slitiny hliníku, která dodává výbornou stabilitu.

JuStar Titan golfový elektrický vozík

65,199.00
Tento elektrický golfový vozík německé značky specializující se na luxusní golfové vozíky, JuStar, byl vyvinut tak, aby vynikal vyšší stabilitou a zcela nadčasovým designem.

JuStar SILVER golfový elektrický vozík

51,199.00
Tento tříkolový elektrický golfový vozík z dílny německého výrobce luxusních vozíků JuStar, je vyroben z pevné slitiny hliníku, která vozíku dodává výbornou stabilitu.

JuStar Carbon Light golfový elektrický vozík

58,199.00
Tento elektrický golfový vozík německého výrobce JuStar, jež se zaměřuje na luxusní vozíky, vás kromě kvality zaujme svým originálním designem.

Golfový vozík JuStar SILVER Manual

15,099.00
Ruční golfový vozík JuStar SILVER zaujme extrémně lehkou konstrukcí a rámem z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Lze jej rozložit na minimální velikost během několika sekund.

Precizní zpracování a estetické kvality golfových vozíků JuStar jsou něco, na co se dá dívat.

Značka JuStar klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Proto je respektován a často si jej vybírají hráči, kteří pro sebe hledají ideální vozík. Kromě toho, že jsou golfové vozíky JuStar robustní a odolné proti poškození, nelze neocenit ani jejich estetické kvality. Každý vozík této značky se vyznačuje elegantním designem. Díky elegantním liniím, metalické stříbrné barvě a absenci zbytečných ozdob vypadají vozíky JuStar na golfovém hřišti fenomenálně a jsou pro ostatní hráče golfu skutečným lákadlem.

Golfové vozíky JuStar – ruční nebo elektrické? Přehled modelů výrobce

Společnost JuStar nabízí ruční i elektrické golfové vozíky. Každý golfista si tak může vybrat model, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám. Manuální vozíky bývají mnohem levnější než jejich elektrické protějšky, takže hráči, kteří se při nákupu řídí především tloušťkou své peněženky, se spíše rozhodnou pro tuto možnost. Znamená však manuální ovládání podřadné? Samozřejmě že ne. Záleží na tom, co hledáme. Pokud vám nevadí, že budete muset vozík tlačit sami s golfovým bagem, a také nechcete pamatovat na pravidelné nabíjení baterií, můžete se s úspěchem rozhodnout pro manuální vozík, jako je JuStar SILVER manual. Tento tříkolový model se velmi dobře ovládá – zárukou je ultralehký, ale pevný rám a robustní kola s kvalitními ložisky. Vozík váží pouhých 4,5 kg, takže se s ním hráč nemusí nijak namáhat. Příručka JuStar SILVER je kompatibilní s různými typy sáčků. Na druhou stranu ji lze po použití rychle a efektivně složit. Elektrickým ekvivalentem výše uvedeného vozíku je JuStar SILVER, který se vyznačuje podobnými parametry (konstrukční materiály, snadné skládání, nastavení výšky rukojeti), ale navíc je vybaven dvěma spolehlivými motory, které zajišťují stabilitu a vysoký komfort jízdy. Díky knoflíku pro nastavení rychlosti vozíku můžeme snadno přizpůsobit rychlost našim potřebám. Důležité je, že pro golfové vozíky JuStar lze zakoupit další příslušenství. Patří mezi ně držák na score karty s prostorem pro míčky, skládací židle, kterou lze připevnit na rám, nebo velký deštník, který lze připevnit přímo na vozík. K elektrickému vozíku máme také možnost dokoupit dálkové ovládání, které ještě více usnadní jeho používání.

Výrobky JuStar najdete na GolfChampion.cz

Golfová hra vyžaduje především správnou sadu holí – ty jsou v tomto sportu nejdůležitější – a bag, ve kterém je můžete přepravovat. Většina dalšího příslušenství je volitelná, nikoli povinná. Každý, kdo strávil nějaký čas na golfovém hřišti, však ví, že vybavení, jako je vozík, je velmi pohodlné. Golfový vozík hráče odlehčí, takže se nemusí zbytečně namáhat přenášením holí a může se soustředit pouze na hru a dokonalé údery. Má tedy smysl s rozhodnutím dále otálet? Vyplatí se navštívit webové stránky obchodu GolfChampion, který nabízí spolehlivou značku JuStar. Každý golfista si může objednat golfový vozík a užít si pohodlnější hru.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.