VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové vozíky Longridge

Golfové vozíky Longridge byly optimalizovány pro minimální hmotnost, maximální funkčnost a atraktivní cenu. Golfové vozíky Longridge představují jednoduché řešení. Mají vysoce kvalitní osvědčené a odolné komponenty. Obsahují minimum komponent, ale jejich redukcí nebylo ohroženo pohodlí a komfort uživatelů.

Obal na golfový vozík Deluxe Trolley Cover

879.00
Bag k uskladnění a přepravě celého složeného vozíku. Ideální řešení pro všechny, kdo chtějí udržet svůj zavazadlový prostor v autě a ostatní golfové vybavení v čistotě. Vozík bývá po ukončené hře nejšpinavější součástí golfového „nádobíčka“. Při balení do auta je často potřeba umýt kola od bláta a utřít rám. Obvykle se nám to nechce dělat nebo na to nemáme čas. Stačí však, když zašpiněný vozík vložíme do tohoto obalu, a zavazadlový prostor, bag nebo další věci zůstanou čisté. Vozík pak můžeme umýt v klidu domova. Rozměry obalu:
 • šířka: 53 cm
 • výška: 93 cm
 • hloubka: 32 cm

Longridge Microlite golfový vozík

2,239.00
Vozík Longridge Microlite je ideální volbou pro všechny golfisty. Byl navržen tak, aby se snadno skladoval a přepravoval na golfové hřiště.

Golfový vozík Longridge Tri Cart

2,199.00 včetně DPH
Velký vozík s kolečky z plné gumy a objemným panelem na doplňky Dokonalá kombinace stability, prostoru a funkčnosti. Výrobek, který vám bude díky použitým materiálům sloužit mnoho let.

Pružná lanka k bagu (2 ks)

179.00
Sada dvou gumových lanek k pevnému uchycení bagu na vozík. Ideální řešení pro rychlé a pevné připevnění bagu, pokud originální popruhy nebo držáky vozíku jsou slabé nebo poškozené. Gumová lanka lze roztáhnout na délku 18 palců (asi 45 cm).

Univerzální držák na deštník

289.00
Univerzální držák na deštník s montáží na vozík.
 • vhodný pro každý druh vozíku
 • jednoduché ovládání
 • jisté a stabilní upevnění k rámu vozíku
 • uchycení deštníku šroubem, které zabraňuje jeho posunutí
 • nastavení úhlu sklonu deštníku

Náhradní popruhy k vozíku (2 ks)

139.00
Sada dvou náhradních upevňovacích popruhů k vozíku. Jsou univerzální a lze je použít k většině vozíků. Mají plastové přezky, které umožňují nastavení jejich délky.

Jaký golfový vozík pro malé bagy?

Hráč musí mít vybavení odpovídající jeho schopnostem. Pro čtyřletého golfistu jsou obvykle určeny standbagy nebo malé cartbagy. Umožní hráči sbalit si vybavení, zvyknout si na používání bagu a zároveň se nenechat odradit jeho velikostí a hmotností. Měl by být spojen s golfovým vozíkem. Neměla by být příliš velká, aby celá sada působila harmonicky. Důležité je také, aby byl co nejlehčí. V řadě Longridge je více než jeden vozík, který tyto požadavky splňuje. Z hlediska základních funkcí jsou si velmi podobné. Mají dvě kolečka, aby byly lehké a daly se snadno sundat. Rukojeť je nastavitelná, takže její výšku lze přizpůsobit výšce jezdce. Nezanedbatelné je také to, že ve složeném stavu zabírá v kufru auta nebo doma jen málo místa. Vozík osvobozuje juniora od nošení bagu. Snadno se táhne nebo tlačí. Je nastavitelný a vyrobený z kvalitních materiálů – “poroste” s golfistou a vydrží několik let. Systém upevnění brašny pomocí popruhů a skládání byl navržen tak, aby byla zajištěna maximální bezpečnost.

A co když chce junior tříkolový golfový vozík?

Minimalizovat velikost a hmotnost golfového vozíku je jedna věc. Další věcí jsou osobní preference. Ty v podstatě určují, zda bude uživatel spokojen. Pro uspokojení těch, kteří dávají přednost tříkolovým řešením, byly vyrobeny i tyto modely. Jsou o něco těžší a větší než dvoukolky. Jejich výhodou je, že se při pohybu nemusí naklánět, aby se noha zvedla. Tři opěrné body jsou stabilnější než dva a při překonávání nerovností lépe zabraňují převrácení vozíku. Ani sebelepší popis však nenahradí osobní zkušenost. Proto, abyste si vybrali správný golfový vozík, stojí za to navštívit prodejnu GolfChampion a osahat si, jak vám plast a tvar rukojeti padnou do ruky. Existují totiž vozíky se zahnutou a otevřenou rukojetí jako u deštníku a také vozíky s oválnou rukojetí. Je vozík snadno ovladatelný? Jak je vozík stabilní, když je zatížen bagem? Kolik místa zabírá ve složeném stavu?

Čím lze golfový vozík Longridge dovybavit? Navštivte golfový obchod GolfChampion a prohlédněte si ho!

Společnost Longridge jedná spravedlivě. Nenutí hráče golfu kupovat další vybavení. Koneckonců, může mít vlastní příslušenství nebo si zatím chce koupit jen golfový vozík. Zatímco jsme v obchodě, stojí za to představit si, co budeme dělat na golfovém hřišti. Jak bag připevníme? Kam umístíme výsledkovou kartu? Jak namalujeme značku na golfový míček? Co budeme dělat s deštníkem? Možná zjistíme, že po něm chceme víc než jen nosit bag. Když už je s námi na zelené louce, ať je naší mobilní kanceláří, bufetem, šatnou a úložným prostorem pro řadu užitečných doplňků. Příslušenství, které nám hru usnadní a zpříjemní, již bylo s největší pravděpodobností vynalezeno, otestováno a vyrobeno. Stačí o ně požádat v golfovém obchodě GolfChampion Při výběru vozíku a příslušenství máme možnost zjistit, jak k sobě pasují.

Ne vždy svítí slunce aneb proč potřebuji kryt na golfový vozík Longridge.

Po několika hodinách používání má golfový vozík kola znečištěná zrnky písku, trávy a listí. Někdy je také mokrá od deště nebo rosy.

Pak máme na výběr:

 • umýt a otřít vozík (i když může pršet),
 • zabalte špinavou do kufru auta a poté vyčistěte auto a zbytek vybavení v kufru,
 • Složte jej a uložte do kufru, a až přijedete domů, vozík vyčistěte a vytřepejte z kufru odpadky v příjemném prostředí.

Pokud se vám nejvíce líbí poslední možnost, možná vás bude zajímat bag pro uložení a přepravu složeného vozíku. Kromě toho, že udržuje nosič a věci, které v něm převážíte, v čistotě, usnadňuje vkládání, vyjímání a přenášení složeného vozíku. Pokud si nejste jisti, zda se hodí na konkrétní typ potahu, obraťte se na pracovníky obchodu GolfChampion. Třešničkou na dortu je golfový vozík, který nabízí co nejvíce při co nejmenší hmotnosti. Golfový vozík Longridge, který byl navržen a vyroben společností Longridge, je především lehký a má jednoduchou konstrukci. Nabízí také modely, které mají tolik vylepšení, kolik se do nich podařilo vměstnat, aby měl hráč pocit pohodlí, aniž by přišel o základní vlastnosti vozíku. Mezi tato vylepšení patří kola o průměru 11″ uložená na kuličkových ložiscích. Ty minimalizují sílu potřebnou k pohybu vozíku a zvyšují jeho odolnost. Držák na láhev ocení hráči, když si budou potřebovat loknout osvěžující tekutiny a nebudou muset hledat láhev po kapsách bagu. Dvoustupňové skládání (rám a přední kolo) je snadné a vozík se ve složeném stavu vejde do malého kufru. Vozík má dokonale přizpůsobený sklon a výšku. Když je ruka spuštěná, nachází se před rukojetí nebo horní částí. Pro složení nemusíte bag z vozíku sundávat. Pokud je zavazadlový prostor auta prostorný, lze sadu v tomto stavu přepravovat. Díky univerzálnímu upevňovacímu systému se do vozíku vejdou všechny golfové bagy. Součástí balení je vodotěsný držák na score karty, který není třeba nijak upravovat.

Váš sen – golfový vozík Longridge dovezený na zakázku!

Golfový obchod GolfChampion nabízí golfové vybavení pro hráče golfu v sortimentu, který zaručuje, že většina zákazníků najde to, o čem sní. Podělte se s námi o svá očekávání a my vám možná budeme moci nabídnout něco ještě uspokojivějšího.

Široká nabídka golfových vozíků Longridge na GolfChampionu

Na GolfChampionu najdete mezi celou řadou golfového vybavení také golfové vozíky Longridge, které se skvěle hodí pro přepravu malých golfových bagů, a jsou tak ideální pro juniorské golfisty. Příkladem je dvoukolový golfový vozík Longridge Junior Steel Trolley – lehký, snadno ovladatelný, s nastavitelnou rukojetí a vhodný pro děti všech věkových kategorií. Mezi dvoukolovými vozíky této značky najdete také golfový vozík Longridge Pro-Lite, jehož hliníková konstrukce váží pouhých 2,8 kg. Díky nastavitelným popruhům je možné vozík přizpůsobit různým velikostem golfových bagů. Dalším modelem této značky je golfový vozík Masters 3 Series Alu. Zde máme velmi rychlé skládání, které usnadňuje přepravu vozíku na golfové hřiště. Mezi tříkolovými golfovými vozíky najdeme modely jako Longridge EZE Glide Cruiser Junior Trolley nebo Longridge Tri Cart. Tyto nabídky produktů rozhodně stojí za zvážení.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.