VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové vozíky Masters Golf

Golfové vozíky Masters jsou určeny pro hráče, kteří (zatím) nemají caddieho, nepoužívají na greenu elektrická vozidla a oceňují jednoduchá řešení.

Tříkolový golfový vozík Masters iCart Volta 360

5,499.00 včetně DPH
Masters ICart Volta je ultralehký tříkolový golfový vozík, ideální pro vášnivé golfisty, kteří chtějí cestovat snadno a přitom stylově!

Masters 3 Series 3-Wheel golfový vozík

2,349.00 včetně DPH
Velmi stabilní golfový vozík, který po složení zabere málo místa. Mechanizmus umožňující nastavení výšky rukojeti.

Masters 5 Series 3-Wheel golfový vozík

2,849.00 včetně DPH
skládá se rychle a lehce (společně s předním kolem) – vejde se do každého zavazadlového prostoru vyrobený z lehkých materiálů

Univerzální držák na golfový GPS

729.00
Univerzální držák na GPS nebo mobilní telefon k uchycení na rám nebo rukojeť golfového vozíku. Pomocí regulace a sady podložek ho lze namontovat prakticky na každý typ rámu. Montáž můžete provést na rám i na rukojeť vozíku. Vlastnosti držáku GPS:
 • lze ho upevnit na kulaté, oválné a čtvercové profily
 • objímka na rám sedne na profily o průměru od 13 do 38 mm (vejde se například na tlustý rám vozíků Clicgear)
 • nastavení úhlu sklonu, abyste měli vždy ideální pohled na GPS
 • držák umožňuje montáž zařízení se šířkou do 11,5 cm
 • je kompatibilní s většinou GPS zařízení na trhu (také s GolfBuddy)
 • k montáži na vozík není zapotřebí žádné dodatečné nářadí
-17%
masters icart compact evo trolley golfovy wozik 1
Černá
Šedá

Masters iCart Compact Evo golfový vozík

4,299.004,949.00 včetně DPH
Golfový vozík značky iCart. Vzorem pro výrobce byl určitě jeden z nejlepších vozíků posledních sezon a ten se rozhodl, že nebude navrhovat ideální vozík od nuly, ale nechá a pokud možno i vylepší nejlepší elementy vozíků od soupeřů (což je parafráze známého hesla výrobce Clicgeara). Vozík je v plné velkosti  - pojme každý i největší bag.  Ve srovnání s druhým vozíkem iCart Go má a trochu větší a masívnější rám, což vytáří dojem statného a reprezentativního vozíku, který kromě nabízené funkčnosti přidává Vám i prestiž na golfovém hřišti. Díky patentovému způsobu skládání do minimální velkosti je možné strčení vozíku do doslov každého zavazadlového prostoru (57 x 41 x 35 cm při hmotnosti jenom 7,5kg).

Držák na deštník Masters Umbrella Holder

649.00
Držák na deštník s montáží na vozík EZE Glide.
 • vhodný pro každý druh vozíku EZE Glide a další
 • jednoduché ovládání
 • jisté a stabilní upevnění k rámu vozíku
 • uchycení deštníku šroubem, které zabraňuje jeho posunutí
 • nastavení úhlu sklonu deštníku

Masters 5 Series Compact golfový vozík

1,299.00
Lehký, třikrát skládací golfový vozík s nastavitelnou výškou rukojeti. Díky tomu je vhodný taky pro ženy a juniory, protože je možné nastavení výšky rukojeti podle vzrůstu. Bude se určitě vyjímat během každé golfové partie a nikdo si nenechá ujít příležitost si ho prohlédnout. Je vhodný také pro dámy, protože má nastavitelnou rukojeť a malou hmotnost.

Masters iCart GO golfový vozík

3,849.00
Golfový vozík Masters iCart Go je lehký golfový vozík se třemi nadrozměrnými koly, čemuž vděčí za jeho snadné ovládání a překonání jakéhokoliv terénu. Zcela multifunkční nastavitelná rukojeť poskytuje ergonomii a padne tak do ruky levákům i pravákům.

Univerzální držák na score kartu Masters Scorecard Holder

279.00
Univerzální držák na score kartu, který je kompatibilní s většinou vozíků. Může nahradit váš původní poškozený nebo zničený držák. Obsahuje krabičku na score kartu s víkem, dva míčky a šest týček.

Masters 3 Series Alu

1,399.00
Lehký vozík s malými rozměry vhodný pro ženy a juniory.  

Použité nebo nové golfové vozíky?

Sestavení golfového vybavení představuje značnou investici. Jednou z věcí, která výrazně zvyšuje komfort hry, jsou golfové vozíky. Každý, kdo nosil golfový bag se sadou holí a nezbytným příslušenstvím několik hodin, ví, že toto tvrzení je velmi pravdivé. Nákup nového vozíku nabízí možnost dovybavit jej držáky (např. na deštník), dokoupit kryt. Nákup vozíku s příslušenstvím zaručuje, že bude dokonale pasovat. Ne všechny golfové obchody nabízejí příslušenství vhodné pro konkrétní model vozíku. Když k tomu připočteme, že vozíky Masters Golf stojí méně, a některé dokonce velmi málo, než 4000 Kč, odpověď na otázku, zda nové nebo použité, se zdá být zřejmá.

Jaké vlastnosti by měl mít pohodlný ruční golfový vozík Masters Golf?

Začněme tím, jak se bude golfový vozík nejčastěji používat. Bude se tlačit nebo tahat. Důležitá je jeho lehkost, ale také odolnost. Nejběžnější hmotnost se pohybuje kolem 5 kg. Existují také modely s hmotností kolem 3 kg a 6 kg. Výběr konkrétního řešení závisí na vašich dalších potřebách. Důležitá je také snadná manipulace. Vozík Masters Golf je tříkolový golfový vozík. Jízda s ním nevyžaduje tolik úsilí jako s dvoukolovým vozíkem. Je stabilnější než oni. Vynaložená síla je potřebná pouze k pohybu vozíku. Není nutné ji udržovat ve svislé poloze. Velké přední kolo je výrazným pomocníkem při překonávání nerovností. Nenaráží do nich, nezastavuje se, ale mírně se kutálí. Široká kola zabraňují zapadnutí do měkkého terénu. Aby bylo možné vozík kamkoli umístit bez obav z převrácení, musí mít brzdu. Je vybaven účinnou a pohodlnou nožní brzdou.

Jsou vozíky Masters Golf přizpůsobitelné golfistovi a bagu?

Golf je hra pro lidi ve věku od 4 do 104 let. Výška rukojetí musí být přizpůsobena tomuto věkovému spektru. Golfové vozíky Masters Golf mají nastavitelnou délku i úhel rukojeti. Když si koupíte vozík od této značky, nemusíte se starat o to, zda se vejde do vaší stávající tašky nebo zda ho budete moci po změně bagu bez problémů přenášet. Mohou měnit velikost jako transformer z animovaných filmů. Výška rukojeti pro uchycení bagu je nastavitelná. Vozidlo je vybaveno elastickými popruhy, které umožňují rychlé a spolehlivé upevnění brašny. Horní držák na bag byl speciálně tvarován tak, aby bylo možné na vozíku bez problémů přepravovat i bagy s nožičkami.

Vozíky Masters Golf jsou také spolehlivé a pohodlné pro přepravu. Co dalšího nabízejí golfové obchody?

Vozík musí být přepravován autem. Je důležité, aby jeho skládání a rozkládání nezabralo mnoho času, bylo intuitivní a bezpečné. Vozíky Masters Golf mají několik řešení, z nichž nejdůležitější jsou:

 • odnímatelné přední kolo,
 • rychlé odpojení všech kol pomocí mechanismu pro okamžité uvolnění,
 • možnost složit kola spolu s rámem do kompaktní kostky.

Při výběru vozíku je dobré vědět, že kromě dvoustupňového skládání (rám plus přední kolo) je možné i trojnásobné skládání, které umožňuje, aby se vozík vešel i do malých zavazadlových prostorů. Spolu s přepravními kryty tvoří skvělou sadu. Obchody s golfovými potřebami nabízejí obaly na zip. Díky tomu se do zavazadlového prostoru nedostanou nečistoty, listí nebo tráva přilepené na kolech. Obaly mají úchyty, které usnadňují zvedání obalu. Mají nestandardizované rozměry, a proto při výběru potahu musíte navštívit obchody, které mají sortiment vhodný pro konkrétní typy vozíků.

Jaká je role vozíku na golfovém hřišti a co s tím má společného vozík golfového klubu Masters?

Vozík na golfovém hřišti pro hráče nejsou jen kolečka pod bagem. Na greenu si z něj golfista vyndává četné golfové doplňky a často je ukládá až po skončení hry. Obvykle zahrnují: míčky, tužku nebo fix, score kartu (která musí být chráněna před namočením), odpaliště, deštník, pití. Vozík by měl být vybaven mnoha držadly, karabinami (např. na ručník), síťkami na příslušenství, praktickými přihrádkami na drobnosti.

Co by měl mít dobrý vozík na juniorské golfové hole?

Juniorští golfisté, zejména teenageři, rychle rostou, a proto by juniorské golfové vozíky měly mít nastavitelnou délku rukojeti a úhel sklonu. Dobrý juniorský golfový vozík musí být lehký. Koneckonců ji může používat již osoba ve věku 4 let. S ohledem na nejmladší golfisty má hliníkový rám. Spojuje v sobě: pevnost, nízkou hmotnost a cenu přijatelnou pro juniorské golfisty. Mladý golfista může začít chodit na green s polovičním setem a po nějaké době přejít na plný set. Abyste nemuseli současně kupovat nový vozík, doporučujeme předem zakoupit takový, který nabízí možnost nastavení výšky rukojeti pro upevnění bagu a změnu délky upevňovacích popruhů. Juniorský vozík by měl mít širokou řídicí rukojeť potaženou měkkým materiálem pro větší pohodlí.

Existuje pohádkově barevný golfový vozík Masters?

Otázkám funkčnosti jsme se již věnovali. Zůstává jen styling. Golfový vozík Masters Golf nemá tolik povrchů jako golfový bag. Rám a kolečka jsou v tmavých barvách a zpravidla nebudou kontrastovat s brašnou v jiných barvách. Již nějakou dobu se na golfových hřištích objevuje stále více barevných prvků. Kromě bílých míčů se objevují i míče stejnobarevné a dokonce pomalované do podoby fotbalových míčů. Chcete-li být trendy, vyplatí se sladit ho s bagem a ostatním vybavením. Masters Golf vyrábí vozíky v několika zajímavých barvách. O jejich aktuální dostupnosti se informujte u pracovníků obchodu GolfChampion.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.