VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové vozíky TiCad

TiCad je mezinárodně uznávaná a respektovaná značka známá svými mimořádně kvalitními výrobky. Společnost věnuje velkou pozornost tomu, aby zařízení, které nabízí, splňovalo očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků a aby se snadno a intuitivně používalo. Díky tomuto přístupu si společnost TiCad získala mnoho příznivců a její produkty si získaly zasloužený respekt.

Golfový vozík TiCad Canto 3-wheel (DEMO)

19,999.00 včetně DPH
Mimořádně elegantní a velmi lehký golfový vozík TiCad Canto byl navržen s ohledem na vysokou úroveň pohodlí pro každého golfistu. Canto se také velmi snadno sestavuje a skládá.

Elektrický golfový vozík TiCad Liberty

114,749.00 včetně DPH
Elektrický golfový vozík TiCad Liberty je titanový vozík číslo jedna. TiCad Liberty kombinuje ty nejlepší materiály s nekompromisním designem a vynikajícím zpracováním s vynikající funkčností.

Elektrický golfový vozík TiCad Tango Classic

107,869.00 včetně DPH
Elektrický golfový vozík TiCad Tango Classic je díky mimořádně snadnému ovládání ideální volbou pro golfisty, kteří se chtějí plně soustředit na hru. Tango Classic má všechny výhody modelu Tango a řadu dalších výhod.

Elektrický golfový vozík TiCad Goldfinger

98,689.00 včetně DPH
Elektrický golfový vozík TiCad Goldfinger je dokonalým příkladem kombinace pokročilé techniky a minimalistického designu, který zaujme svou elegancí. TiCad Goldfinger oceňují golfoví nadšenci po celém světě.

Elektrický golfový vozík TiCad Tango

80,999.00 včetně DPH
Elektrický golfový vozík TiCad Tango zaujme nejen svým úchvatným designem, ale také vynikající snadností ovládání. Sofistikovaný model Tango je ideální volbou pro golfisty, kteří ocení vynikající povrchovou úpravu a plnou funkčnost.

Golfový vozík TiCad – minimalistický styl a nadčasová elegance, přesto robustní a odolný

Jedinečný design je charakteristický pro všechny produkty TiCad. Golfové vozíky, které společnost nabízí, jsou malými uměleckými díly. Díky dokonale propracovaným detailům, promyšlenému designu, plynulým tvarům a absenci zbytečných prvků působí golfový vozík TiCad elegantně a důstojně. Pokud jde o konstrukci vozíků TiCad, je třeba vědět, že při jejich výrobě se používají ty nejkvalitnější materiály. Robustní titanový rám je velmi lehký, takže nehrozí, že by se uživatel při ovládání vozíku unavil. Kov, z něhož jsou vozíky TiCad vyrobeny, se vyznačuje vysokou odolností, takže při každodenním používání na golfovém hřišti a při přepravě, například v kufru auta, nedojde snadno k poškození zařízení. Některé modely mají standardně titanová kola, jiné jsou vybaveny plastovými koly (i ta však lze za určitý příplatek vyměnit za titanová). Důležité je, že společnost TiCad dbá na pohodlnou přepravu nabízených produktů – lze je snadno a rychle složit a poté zabalit do speciálně navrženého bagu. Díky tomu se nemusíme obávat, že by golfový vozík zabíral v autě mnoho místa.

Golfové vozíky TiCad – široká nabídka vozíků, ze které si každý golfista vybere ten správný model pro sebe.

Každý, kdo hraje golf, ví, že tahání bagu plného holí po hřišti může být únavné. Vždyť během jedné hry musíte někdy ujít i několik kilometrů. Proč tedy plýtvat drahocennou energií na nošení golfového bagu, když můžete použít pohodlný vozík, který snadno přepraví veškeré potřebné vybavení pro hru? Právě na to reaguje značka TiCad. Golfové vozíky TiCad jsou k dispozici v několika variantách, takže by neměl být problém najít takový, který stoprocentně vyhovuje vašim potřebám a požadavkům. Jedním z golfových vozíků nabízených společností TiCad je elektrický vozík Tango Classic. Výbava patří do mírně vyšší cenové kategorie, ale není to bezdůvodné. Vozík totiž stojí za tu cenu. Ručně vyrobený, s titanovým rámem a koly a vkusnou saténovou povrchovou úpravou, zaujme jak vizuálně, tak funkčně. Nastavitelná oje s koženou rukojetí umožňuje pohodlné přizpůsobení vozíku individuálnímu uživateli. Golfový vozík TiCad Tango Classic je vybaven elektronickou brzdou pro jízdu z kopce a elektromagnetickou parkovací brzdou, zatímco kontrola trakce dále zvyšuje komfort jízdy. Nejlepší je, že celý vozík váží pouhých 6,4 kg a ve složeném stavu se vejde do přepravní tašky o rozměrech 71 × 71 × 14 cm, takže jeho přeprava by neměla být obtížná ani pro ty, kteří jezdí autem s malým zavazadlovým prostorem. Dalším golfovým vozíkem od společnosti TiCad z nižší cenové kategorie je titanový vozík Canto se 3 koly. Nižší cena však neznamená nízkou kvalitu! I tento model nabízí elegantní linie a detaily propracované až do krajnosti. Navíc je to nejlehčí tříkolový výrobek od společnosti TiCad – váží pouhých 3,9 kg. Jednou z věcí, kterou se Canto odlišuje od vozíků jiných značek, je to, že má ve standardní výbavě tak zásadní věc, jako je brzda. Mechanismus účinně blokuje kola, čímž zabraňuje sjetí vozíku z kopce a jeho převrácení. Tento model je vybaven plastovými koly, nic však nebrání jejich výměně za odolnější titanové ekvivalenty. Zákazník si navíc může objednat vozík s individuálním gravírováním, které mu zajistí jedinečný charakter.

Golfové vozíky značky TiCad jsou k dispozici na GolfChampion.cz

Při plánování nákupu vozíku a prohlížení nabídky modelů dostupných na trhu se vyplatí zajímat se o značku TiCad. Golfový vozík od výše uvedené společnosti znamená vysokou kvalitu a úžasný design, který upoutá pozornost ostatních golfistů. Kde však vozíky této značky hledat a jsou vůbec v Polsku k dostání? Samozřejmě, že jsou. Stačí navštívit internetový obchod GolfChampion a podívat se na nabídku. Nezapomeňme také, že v případě jakýchkoli otázek nebo pochybností můžeme s důvěrou požádat o pomoc poradce ze společnosti GolfChampion – jistě vám rádi pomohou s výběrem správného vozíku.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.