VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové vozíky US KIDS

Golfové vozíky určené pro mladé golfisty by se měly vyznačovat především vysokou kvalitou provedení, snadnou ovladatelností a funkčností. Těžké, neohrabané vozíky se složitým skládacím systémem mohou nejmladším hráčům zkazit radost z golfu a způsobit, že se jim nebude chtít cestovat na hřiště. Značka US Kids si je toho naštěstí dobře vědoma a navrhuje své vozíky tak, aby byly pro děti co nejpřístupnější.

-18%
uskids flag18 junior cart 3wheel detske golfovy vozik 1
Bílá
Černá

Juniorský golfový vozík US Kids Flag18 Junior Cart 3-Wheels

3,899.00 včetně DPH
US Kids Flag18 Junior Cart je tříkolový golfový vozík pro juniory. Její odolná a stabilní konstrukce poskytuje maximální pohodlí a trvanlivost. Vozík je velmi lehký, takže juniora během golfového kola nijak zvlášť nezatěžuje.

Juniorský golfový vozík US Kids Junior Push Cart 2-Wheels

1,959.00 včetně DPH
Juniorský vozík US Kids Push Cart 3-Wheels je ideální pro mladé golfisty. Jeho konstrukce je velmi pevná, ale zároveň velmi lehká, což zaručuje dlouholeté pohodlné používání.

Juniorský golfový vozík US Kids Junior Push Cart 3-Wheels

4,399.00 včetně DPH
US Kids Junior PushCart je tříkolový vozík pro malé golfové nadšence. Její odolná a stabilní konstrukce poskytuje maximální pohodlí a trvanlivost.

Jaké by mělo být golfové vybavení pro děti a dospívající? Golfové vozíky na míru

Chcete-li hrát golf, musíte se řádně připravit. Na golfové hřiště nemůžete vyrazit s prázdnýma rukama – musíte se postarat o správný dress code a to nejdůležitější, tedy vybavení potřebné ke hře. Jak můžete hrát bez holí a bagu, ve kterém je můžete přenášet mezi jamkami? Dá se říci, že dospělí golfisté to mají při výběru vybavení o něco jednodušší. Je pravda, že se všichni lišíme výškou a postavou, ale tyto rozdíly obvykle nejsou nijak drastické. Pro dospělé hráče by výběr vybavení neměl představovat velký problém. U nejmladších golfistů je situace poněkud odlišná. Děti rostou a vyvíjejí se, a to každé svým vlastním tempem. Dva stejně staří junioři se mohou výrazně lišit výškou. Proto je třeba k výběru golfového vybavení pro děti a juniory přistupovat s větší opatrností. Komfort hry závisí na tom, zda se podaří vybrat správnou délku holí – špatné vybavení může dítě účinně odradit, a to ještě dříve, než se stihne do sportu zapojit. Je také důležité si uvědomit, že nejmladší hráči nemají takovou sílu a výdrž jako dospělí. Nosit bag plný holí pro ně může být docela obtížné. Pokud tedy chceme, aby si naše dítě golf co nejvíce užívalo, měli bychom se postarat o jeho pohodlí a komfort a vybavit ho golfovým vozíkem, který mu umožní pohodlné přenášení golfového bagu. US KIDS je značka, která svými dětskými vozíky reaguje na potřeby těch nejmenších.

Golfový vozík US KIDS – kvalitní konstrukce a pohodlná manipulace

Golfové vozíky pro mladé golfisty by se měly vyznačovat především kvalitním zpracováním, pohodlím při řízení a ovládání a funkčností. Těžké, neohrabané vozíky se složitým skládacím systémem mohou nejmladším hráčům zkazit radost z golfu a způsobit, že se jim na hřiště nebude chtít. Značka US KIDS si je toho naštěstí dobře vědoma a navrhuje své vozíky tak, aby byly pro děti co nejpřístupnější. Příkladem takového výrobku je špičkový vozík US KIDS 3Wheel junior. Díky otočnému přednímu kolu je model skvěle ovladatelný. Velký kokpit poskytuje dostatek prostoru pro příslušenství, jako jsou odpaliště, golfové míčky a score karty, zatímco malá síťka umístěná pod řídítky umožňuje mladému golfistovi vzít si s sebou na hřiště další předměty. Vozík US KIDS 3Wheel nabízí také další vybavení, jako je místo pro umístění držáku na deštník nebo nožní brzda, která zabraňuje kutálení vozíku na svažitém terénu. Nejdůležitější je, že golfový vozík US KIDS se velmi snadno skládá a je plně nastavitelný, takže jej lze přizpůsobit výšce a individuálním potřebám juniorů.

US KIDS – řada golfových vozíků je k dispozici na webových stránkách online obchodu GolfChampion.

Každý, kdo chce své dítě co nejlépe vybavit, než s ním vyrazí na golfové hřiště, může si na GolfChampion.cz vyhledat produkty pro juniory od značky US KIDS. Sortiment produktů společnosti, která navrhuje a vyrábí vysoce kvalitní golfové vozíky pro děti, má každý na dosah ruky – stačí se podívat na webové stránky GolfChampion a vybrat si model, který vás zajímá.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.