01

Technologicky vyspělé dálkoměry pro golfisty od předního světového výrobce optiky, japonské značky Nikon. Díky okamžitému a přesnému měření vzdálenosti mohou zlepšit váš výkon na golfovém hřišti. Technologie HyperREAD nebo Dual Lock On zaručují výkon a pohodlí, kterému se jiné dálkoměry nevyrovnají. Modely od 50i výše mají funkci SLOPE, která umožňuje kompenzovat výškový rozdíl a také tuto funkci vypnout během oficiálních soutěží.

02

Kultovní wedge Titleist navržené golfovou legendou Benem Vokeyem jsou perfektním nápadem na dárek a předmětem touhy mnoha golfistů. Současná generace nabízí nespočet možností nastavení loftu, odrazu a grindování, takže možnost přizpůsobit se stylu hráče je téměř neomezená. Nebojte se, pokud nevíte, jakou variantu vybrat pro osobu, kterou chcete obdarovat - naši specialisté vám pomohou vybrat ideální sadu golfových holí na základě několika klíčových informací.

03

Hrajte s vybavením, které používají nejlepší golfisté světa - Rory, Morikawa, Dustin Johnson a další hráči Tour. Letošní model driveru TaylorMade Stealth je průlomem, který trh s golfovými holemi nezažil již několik desetiletí. Karbonová čelní plocha, vyrobená z 60 vrstev uhlíkových vláken, dokáže zázraky a vytváří neuvěřitelný výkon, který umožňuje překonávat vzdálenosti, o kterých jste dříve mohli jen snít.

04

Míčky jsou něco, co potřebuje každý golfista a golfistka. A míčky s osobní personalizací jsou něco, co je přímo dokonalým dárkem. Speciálně pro vás jsme připravili možnost potisku jakýchkoli golfových míčků. Nápis, písmo a velikost potisku si můžete zvolit sami, nebo se spolehnout na naše grafiky, kteří navrhnou text na míči podle vašich požadavků. Případně nám můžete zaslat své vlastní vícebarevné logo, které na míčky snadno aplikujeme.

05

Zaawansowane technologicznie dalmierze dla golfistów od czołowego producenta optyki na świecie – japońskiej marki Nikon. Dzięki błyskawicznym i dokładnym pomiarom odległości, mogą wpłynąć na poprawę wyników na polu golfowym. Technologie HyperREAD czy Dual Lock On gwarantują osiągi i komfort użytkowania nieporównywalne z innymi dalmierzami. Modele od 50i wzwyż posiada funkcję SLOPE, która pozwala kompensować różnicę wzniesień, a także wyłączyć tę funkcję podczas oficjalnych zawodów.

Technologicky vyspělé dálkoměry pro golfisty od předního světového výrobce optiky, japonské značky Nikon. Díky okamžitému a přesnému měření vzdálenosti mohou zlepšit váš výkon na golfovém hřišti. Technologie HyperREAD nebo Dual Lock On zaručují výkon a pohodlí, kterému se jiné dálkoměry nevyrovnají. Modely od 50i výše mají funkci SLOPE, která umožňuje kompenzovat výškový rozdíl a také tuto funkci vypnout během oficiálních soutěží.

06

Zimní oblečení Footjoy - Footjoy je synonymem kvality a důvěryhodným produktem pro každého golfistu. Nezáleží na tom, zda se jedná o boty nebo oblečení. Kolekce zimního oblečení tohoto výrobce nejenže sleduje nejnovější trendy v golfové módě, ale také využívá technologicky nejvyspělejší materiály, které zajišťují komfort a pohodlí. Zajistěte si maximální pohodlí při hře za každého počasí díky zimní kolekci Footjoy.

07

Kolekce golfových bagů TaylorMade se vyznačuje úžasným designem, módními barvami a vynikající funkčností. V nabídce této americké značky si každý golfista a golfistka přijdou na své. Od lehkých bagů s nožičkami pro přepravu neúplné sady holí, přes prostornější bagy pro celou sadu nebo pro přepravu golfového vybavení na vozíku až po obrovské bagy Staff turnajové velikosti. Golfový bag je nepostradatelnou součástí vybavení, takže každý hráč bude mít z takového dárku větší radost.

08

S blížící se zimou stojí za to přemýšlet o malém domácím golfovém studiu. Se Skytrakem si můžete vytvořit domácí golfové studio, kde můžete trénovat i hrát na hřištích. To je ideální pro dlouhé zimní večery. Využijte zimní období ke zlepšení techniky švihu. Skytrak je malý, kompaktní přístroj, který se snadno používá, a přesto nabízí skvělé možnosti tréninku.

09

Kompletní sada golfových holí pro golfistky, určená jak pro začínající golfistky, tak pro hráčky s většími zkušenostmi.

Celá sada holí je uložena v designovém golfovém bagu. Golfista v něm najde golfová železa, dřeva a putter od značky Odyssey.

10

Tričko polo je pro hráče golfu nezbytnou součástí výbavy - jak z hlediska etikety, tak z hlediska dobrého stylu na hřišti. Proto jich v šatníku není nikdy dost :) Různé barvy, pohodlné a pružné materiály - to jsou vlastnosti, na které si výrobci golfového oblečení dávají pozor. Naše nabídka polo triček je velmi široká a každý si v ní jistě najde něco pro sebe.

11

Dá se říci, že každý golfista potřebuje golfový vozík. Bag se sadou holí a veškerým potřebným příslušenstvím může vážit poměrně hodně, což v kombinaci s velmi dlouhou chůzí (asi 10 km) může být únavné. Proto je vhodné pořídit si vozík, který od vás převezme váhu tašky. V ideálním případě by se mělo jednat o malý, kompaktní vozík, který lze ve složeném stavu uložit například do zavazadlového prostoru auta. Navíc by bylo dobré, kdyby k němu bylo možné připojit řadu příslušenství, jako je držák na láhev s vodou nebo deštník apod. Řešením je iCart od britské značky Masters. Všem golfistům velmi dobře známá značka, která představuje špičkovou kvalitu a průkopnická řešení.

12

Pokud stále nemáte nápad, co pořídit golfistovi/golfistům jako vánoční dárek - už nehledejte. Využijte naší velmi rozsáhlé nabídky dárkových sad, které jsme sestavili tak, aby si na své přišel golfista jakékoli úrovně dovedností. V naší nabídce najdete sady v různých cenových hladinách, což činí naši nabídku ještě univerzálnější. Každý z produktů, které nabízíme, se setká s velkým souhlasem obdarovaného. Každý z nich je takzvaným "must have" produktem.

13

Originální sady holí určené pro amatérské a středně pokročilé golfisty. Patří mezi ně hole ze segmentu tzv. "super game improvement" - určené především pro hráče, kteří již udělali své první golfové krůčky (např. mají zelenou kartu) a chtějí si pořídit sadu, která jim poslouží několik příštích sezón, dokud nedosáhnou hcp20 nebo podobně. Sady kombinují špičkovou kvalitu s vynikajícími vlastnostmi samotných holí a jsou ideální volbou pro golfisty, kteří od své sady (možná první 100% vlastní) očekávají hodně. Je to ideální dárek pro každého amatérského golfistu, který se snaží o správný a opakovaný švih.

14

Pravděpodobně žádná jiná značka nevyrábí tak rozpoznatelné puttery jako Scotty Cameron. Je synonymem nejvyššího standardu zpracování, kvality a přesnosti. Není bez významu, že mnoho hráčů na turné používá puttery Scotty Cameron. Velmi široká nabídka modelů, způsobu usazení hlavy putteru na shaftu a gripů znamená, že si každý golfista najde něco, co mu bude vyhovovat. Puttery Scotty Cameron jsou příslovečným "Mercedesem" mezi puttery. Proto jsme přesvědčeni, že výběr jednoho z modelů Scotty bude stoprocentně tím pravým dárkem.

15

Perfektní dárek pro hráče, kteří hledají turnajový výkon za příznivou cenu. TaylorMade Tour Response jsou třívrstvé míčky, které v posledních letech zaujaly trh díky svým inovativním technologiím a vynikající kvalitě. Přizpůsobte nejlepší míčky preferencím hráče a vytvořte jedinečný vánoční dárek pro své blízké.

16

Golfovou rukavici používá naprostá většina golfistů ke zlepšení úchopu holí a také k ochraně před odřeninami. Téměř každý golfista má několik (desítek) rukavic, aby mu v případě potřeby nikdy nedošly, ať už na golfovém výletě nebo před důležitým turnajem. Balení 3 rukavic s různou konstrukcí a výkonem zajišťuje dokonalou volbu do každého počasí.

17

Výkonný turnajový bag je snem mnoha golfistů. Takový bag pojme veškeré golfové vybavení a umožní vám užít si hru za všech podmínek. Velké množství kapes vám umožní vzít si na nejdůležitější kola zásobu oblečení, náhradní obuv, míčky a nápoje. Turnajový bag Mizuno je dostupný za vynikající cenu díky našim nejlepším podmínkám na českém trhu pro tuto japonskou značku.

18

Velká část golfistů ráda cestuje a objevuje nové golfové lokality. Pro snadné zabalení vybavení na cestu a jeho ochranu při letecké přepravě je důležitá vhodná cestovní taška (tzv. cestovní obal). Výběr tohoto typu bagu je obrovský a měli byste se řídit především velikostí bagu, který máte pro samotné golfové hole - a také typem ochrany, o který máte zájem (měkký bag, vyztužený bag nebo zcela pevný bag).

19

PuttOut je britská značka nabízející několik produktů, které výrazně zlepšují efektivitu nácviku nejdůležitějšího golfového úderu - puttování. Můžeme si koupit každý výrobek zvlášť nebo celou sadu. Putt Out nabízí podložku na puttování, jamku na puttování, sadu branek a zrcadlo na puttování. Každý z těchto nástrojů je skvělým řešením pro zlepšení kvality praxe. Jejich spojením získáte kompletní tréninkovou stanici, která posune vaše puttování na zcela jinou úroveň. Inovativní jamka Putt Out vám poskytne nejen zpětnou vazbu o trefené jamce, ale také (díky vhodně vyvinutému zakřivení) vám umožní zjistit, jak daleko by se míček dokutálel za jamku.

20

Hledáte dárek, který potěší každého golfistu nebo golfistku? Prohlédněte si nabídku golfové obuvi špičkových značek, jako jsou Footjoy, Adidas, Mizuno a Callaway. Díky našim nejlepším cenám v ČR ušetříte a možnost vrácení až do 30 dnů zabrání "nepovedeným dárkům".