Zobrazuji všech 5 výsledků

Elektrický golfový vozík TiCad Goldfinger

98,689.00 včetně DPH
Elektrický golfový vozík TiCad Goldfinger je dokonalým příkladem kombinace pokročilé techniky a minimalistického designu, který zaujme svou elegancí. TiCad Goldfinger oceňují golfoví nadšenci po celém světě.

Elektrický golfový vozík TiCad Liberty

114,749.00 včetně DPH
Elektrický golfový vozík TiCad Liberty je titanový vozík číslo jedna. TiCad Liberty kombinuje ty nejlepší materiály s nekompromisním designem a vynikajícím zpracováním s vynikající funkčností.

Elektrický golfový vozík TiCad Tango

80,999.00 včetně DPH
Elektrický golfový vozík TiCad Tango zaujme nejen svým úchvatným designem, ale také vynikající snadností ovládání. Sofistikovaný model Tango je ideální volbou pro golfisty, kteří ocení vynikající povrchovou úpravu a plnou funkčnost.

Elektrický golfový vozík TiCad Tango Classic

107,869.00 včetně DPH
Elektrický golfový vozík TiCad Tango Classic je díky mimořádně snadnému ovládání ideální volbou pro golfisty, kteří se chtějí plně soustředit na hru. Tango Classic má všechny výhody modelu Tango a řadu dalších výhod.

Golfový vozík TiCad Canto 3-wheel (DEMO)

19,999.00 včetně DPH
Mimořádně elegantní a velmi lehký golfový vozík TiCad Canto byl navržen s ohledem na vysokou úroveň pohodlí pro každého golfistu. Canto se také velmi snadno sestavuje a skládá.