VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové bagy Ping

Golfový bag Ping pochází od společnosti, která se zrodila z vášně. Zakladatel, povoláním inženýr, hrál golf a přemýšlel, jak využít své znalosti mechaniky k výrobě účinného putteru. Když na to konečně přišel – začal je vyrábět. Podobný přístup zaujímají designéři společnosti Ping i při vývoji dalších předmětů pro golfisty, včetně bagů. Nejdříve vznikne seznam potřeb, pak spousta nápadů, jak tyto potřeby naplnit, až nakonec vznikne golfový bag Ping, který je podobný ostatním, ale není stejný.

Ping Traverse G Le 3 Cart Bag golfový bag

5,299.00 včetně DPH
Ultralehký golfový bag Ping Traverse je navržen s ohledem na funkčnost a minimalizaci hmotnosti. Mezi až 13 kapsami nechybí praktická řešení.

Objednávejte prosím na email info@golfchampion.cz

Juniorský golfový bag Ping Hoofer Prodi G

3,499.00 včetně DPH
Juniorska torba golfowa Ping Prodi G zapewnia młodym golfistom wygodę i wiele miejsca na kije i akcesoria potrzebne podczas rundy.

Objednávejte prosím na email info@golfchampion.cz

-17%
ping hoofer lite stand bag golfový bag
Černá
Černá/modrá
Černá/šedá
Fialová
Tmavěmodrá/šedá

Ping Hoofer Lite Stand Bag golfový bag

4,899.00 včetně DPH
Ultralehký golfový bag, který s hmotností 2,3 Kg je neuvěřitelně prostorný a funkční.

Objednávejte prosím na email info@golfchampion.cz

-17%
ping traverse cart bag golfový bag
Bílá/tmavěmodrá
Černá
Černá/šedá
Červená/černá
Fialová
Modrá
Šedá/žlutá
Tmavě modrá/červena
Tmavěšedá

Ping Traverse Cart Bag golfový bag

5,299.00 včetně DPH
Ultralehký golfový bag Ping Traverse je navržen s ohledem na funkčnost a minimalizaci hmotnosti.

Objednávejte prosím na email info@golfchampion.cz

-17%
ping dlx cart bag golfový bag
Bíla/černá
Černá

Ping DLX Cart Bag golfový bag

6,899.00 včetně DPH
Golfový bag inspirovaný tourovými bagy - má neobvykle mnoho místa a kapes na různé golfové příslušenství.

Objednávejte prosím na email info@golfchampion.cz

-18%
ping pioneer cartbag golfový bag
Bílá/Šedá
Černá
Černá/červená
Černá/modrá

Ping Pioneer Cartbag golfový bag

5,999.00 včetně DPH
Od základu přepracovaný golfový bag Ping Pioneer nabízí až 15 přihrádek na golfové hole a chytré uspořádání kapes.

Objednávejte prosím na email info@golfchampion.cz

-17%
ping hoofer 14 standbag golfový bag
Černá/šedá

Ping Hoofer 14 Standbag golfový bag

5,999.00 včetně DPH
Neuvěřitelně prostorný golfový vak Ping Hoofer 14 je vybaven až 11 praktickými kapsami a 14 přihrádkami na hole.

Objednávejte prosím na email info@golfchampion.cz

Golfový bag Ping – lehký a funkční, ideální na golfové hřiště

Golfové bagy Ping jsou určeny nejen uživatelům, kteří si potřebují vzít všechny své golfové hole a příslušenství s sebou na green, aby byly dokonale uspořádané a chráněné. Myslelo se i na hráče, kteří ocení lehkost svých zavazadel, ale zároveň nechtějí obětovat funkčnost a kvalitu. S ohledem na ně byl vyvinut golfový bag Ping s nožičkami. Jedná se o model určený k nošení na zádech, který váží pouhých 2,3 kg. Popruhy jsou navrženy tak, aby je bylo možné velmi rychle přeměnit na ramenní popruh. Volba lehkého bagu neznamená, že se vzdáte možnosti používat vozík. Uživatel má na výběr z obou možností. Lehký golfový bag Ping je navržen tak, aby unesl méně zavazadel než golfový bag Ping na vozík. Proto má horní část se 4 přihrádkami a kapsami, které jsou po celém obvodu podšité měkkým a odolným materiálem. Nezapomíná se však na primární účel výroby bagu. Uživatel musí být schopen zabalit a zabezpečit svá zavazadla. Proto je tato elegantní a prakticky řešený bag vybaven kapsami: na převlečení (s velmi pohodlným přístupem díky dlouhému zipu – košili si můžete uspořádat tak, aby se nepomačkala), na izolaci zásob nebo nápojů (oceníte ji v horkém i chladném dni, kdy teplota věcí v ní uložených bude optimální i po několika hodinách) a na cenné nebo křehké předměty (měkce polstrovaná a vodotěsná, takže váš telefon, doklady nebo brýle neutrpí žádné škody).

Golfový bag Ping – pohodlný a odolný s přihrádkami na golfové hole

Golfové bagy Ping jsou oblíbené u lidí, kteří chtějí od svého vybavení maximální pohodlí, funkčnost a odolnost. To vše vám může nabídnout například golfový bag Ping Hoofer 14 Stand. Má 14 přihrádek na hole. Táhnou se od horního okraje až na samé dno bagu. Při přepravě tak nehrozí, že by se hole navzájem srazily. Jejich vyjmutí a vrácení na místo také nevyvolává obavy z poškození. Tato konstrukce funguje jako pojistka s tím rozdílem, že pojistka se kupuje na jeden rok, zatímco bag vydrží mnoho a mnoho let. Standardně má přihrádky pro každou golfovou hůl. Nemá je například pouze odlehčený model Light Ping Hoofer Lite Stand Bag. Místo toho mohou golfové bagy Ping obsahovat až 15 samostatných, polstrovaných přihrádek na hole a 15 funkčních kapes. Takovým modelem je například Ping DLX Cart Bag. Má neuvěřitelné množství prostoru pro příslušenství. Systém kapes na hole, které jsou oddělené od horní části až po spodní část batohu, umožňuje snadné a jednoduché vyjmutí a vložení holí. Není třeba je hledat, stačí je odepnout a jednoduše vytáhnout a vyjmout. Pohodlí se odráží i v detailech. Bag má například tunel pro popruh, kterým se bag připevňuje ke kočárku. Při protažení speciálním místem nezasahuje do žádných kapes ani se netře o bag. Designéři mysleli i na hráče, kteří se před vstupem na green přezouvají. Co uděláte s obuví, ve které jste přišli na kurz? V batohu jsou prostorné, odvětrávané kapsy, které pomáhají sušit obuv. Samozřejmě je můžete využít i k tomu, abyste si s sebou vzali golfovou obuv. Přístup “Ping golfový bag vyřeší většinu vašich potřeb při přepravě zavazadel na golfové hřiště” si získal srdce mnoha golfistů. Okraje tašky jsou chráněny proti oděru a materiál, ze kterého je vyrobena, se velmi snadno udržuje v čistotě

Golfový bag Ping s nožičkami – praktická volba pro každého golfistu

Golfový bag Ping získal nejvyšší hodnocení od magazínu mygolfspy.com v žebříčku bagů s nohama pro sezónu 2021 – nejedná se o první vítězství, ale o další. Golfoví praktici ocenili u modelu Hoofer ideální uspořádání kapes, takže žádná kapsa nepřekáží jiné. A to jsou drobnosti, které svědčí o promyšlenosti designu. Pokud by se v žebříčku objevil jeden model, dalo by se to považovat za náhodu. Z pěti pozic zaujímají golfové bagy Ping až tři. Dalšími modely jsou: Ping Hoofer Lite a Ping Hoofer 14. Čím zaujal porotce Ping Hoofer 14? Možná je to tím, že je ideální pro golfisty, kteří preferují mít pro každou hůl vyhrazené místo. Strategicky umístěné kapsy umožňují snadný přístup k předmětům uvnitř. Popruhy se přizpůsobí tvaru těla a zajistí pohodlné nošení. Hodnocení bylo víceúrovňové. Pozornost byla věnována i takovým detailům, jako je skutečnost, že láhev s vodou zůstává po celou dobu ve vzpřímené poloze. Nohy byly zesíleny pro větší stabilitu. Bag má několik barevných variant. Třetím modelem, který se dostal na pódium pětimístných vozů, je Hoofer Lite. Nabízí mnoho funkcí dostupných ve standardním modelu, ale v lehčím, někdo by řekl užším balení. Je ceněný pro svůj velký prostor, ale zároveň je dostatečně lehký, aby se dal snadno přenášet při hře na 18 nebo dokonce 36 jamek. Stejně jako větší verze má zesílené nohy pro zajištění stability. Dostatek úložného prostoru pro různé příslušenství v praktických kapsách. A především oceňujeme lehkost bagu a pohodlí při jeho používání.

Ping golfový bag na vozík – ergonomická volba pro náročné golfisty

Je golfový bag Ping na vozík stejně úspěšný jako model s nohama? V žebříčku bagů na vozíky, na který upozornil magazín mygolfspy.com, jsou dva modely Ping. Jedním z nich je golfový bag PING Pioneer. V roce 2021 získal nominaci na nejlepší bag. Stejně jako u modelů s nožičkami upoutala pozornost hodnotitelů promyšlená konstrukce, která zaručuje bezproblémový přístup do všech kapes. Dále uvedli, že oddělovače jsou široké, táhnou se po celé délce a zabraňují zachycení sloupů. Obdivovali, kolik místa golfový bag Pioneer ukrývá. Praktickým prvkem je vyhrazený prostor pro vytažení popruhu, kterým se bag připevňuje k vozíku. Bag PING DLX poskytuje dostatek úložného prostoru. Má vyhrazenou kapsu na magnetický dálkoměr a přihrádku na boty, která je skrytá na břiše brašny. Materiál, ze kterého je vyroben, se snadno čistí. Konstrukce pojme naprosto vše, co potřebujete během golfového kola.

Golfové bagy Ping jsou k dispozici v online obchodě na GolfChampion.cz

Golfové bagy Ping se vyrábějí ve velmi mnoha verzích. Sortiment je tak široký, protože bagy se nakupují po celém světě. K dispozici jsou například modely s názvy států USA.

Z hlediska potřeb přepravy zavazadel lze hráče rozdělit do čtyř hlavních skupin:

  • pro ty, kteří používají vozíky.
  • ti, kteří nesou na zádech bag,
  • pro ty, kteří používají minimalistické sady,
  • pro ty, kteří si cení možnosti vzít s sebou více příslušenství a kompletní sadu holí.

Proto je v internetovém obchodě GolfChampion.cz k dispozici několik základních modelů. Golfový bag Ping Hoofer Lite Stand je určen pro hráče, kteří si na green berou jen omezenou sadu vybavení a holí. Důležitá je pro ně lehkost a přenosnost bagu. Pravděpodobně bude zajímat cestovatele na skútrech, ženy a juniory. Navzdory lehkosti se nezapomnělo na stěžejní vlastnosti značky: pohodlí a přístupnost do všech kapes. Golfový bag Ping s nožičkami je vynikajícím organizérem díky sedmi kapsám a objemu téměř 20 litrů. Nejenže se golfista nemusí vzdát možnosti používat vozík, ale je pro tuto možnost připraven a bag je vybaven tunelem určeným k protažení popruhu vozíku. Nebude tak bránit přístupu ke kapsám a nebude se otírat o bag. Pro hráče, kteří potřebují horní bag se 14 přihrádkami a odděleným polstrovaným prostorem pro každou hůl, ale přesto chtějí využívat výhod, které nabízí nožní bag, je ideálním řešením golfový bag Ping Hoofer 14 Stand. Při výběru tohoto modelu budete mít k dispozici také 11 praktických kapes o celkovém objemu 22 litrů. Model Ping Hoofer 14 Stand Bag je pouze o 200 gramů těžší než menší verze Ping Hoofer Lite Stand Bag. Umístění dešťové kapuce bylo dokonale naplánováno. Lze ji odejmout, aby chránila horní část, a v rozloženém stavu poskytuje pohodlný polštář – tlumič nárazů v místě, kde se brašna dotýká zad. Pro hráče, kteří používají golfový vozík a potřebují na greenu spoustu holí a příslušenství, je ideální řešení golfový bag Ping na vozík. V této skupině je velmi široký výběr. Model Ping Traverse Cart Bag je k dispozici v jedenácti barvách. Nabízí horní část se 14 přihrádkami a 13 kapes na golfové příslušenství. Bag má dvě přihrádky s větším průměrem, aby se do něj vešly například puttery se silnými rukojeťmi. Potřebujete 15komorovou horní část? Brašna Ping Pioneer Cart Bag ji má. Aby se se sbaleným bagem snadno manipulovalo, má horní část rukojeti, které dokonale padnou do ruky. Přístup k věcem, které golfista potřebuje mít po ruce (míčky, dálkoměr), usnadňují magnetické kapesní zámky. Předměty citlivé na vlhkost lze umístit do nepromokavé kapsy. Pokud jsou potraviny a nápoje uloženy v termokapsách, zachovají si dlouho svou chuť. Brašna DLX Cart Bag má ještě více kapes. Díky tomu můžete mít golfové oblečení a obuv na přezutí vždy po ruce.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.