VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové vozíky Eze Glide

Eze Glide nabízí golfistům ne jeden, ale hned několik modelů golfových vozíků, z nichž si každý může vybrat tu správnou variantu pro sebe. Všechny se však vyznačují vysokou odolností a pečlivým zpracováním.

-8%
longridge ezeglide bolt 2 golfový vozík
Bílá
Černá/modrá
Šedá/červená

EZE Glide Bolt 2 golfový vozík

5,499.00 včetně DPH
Objevte lehký golfový vozík Ezeglide Bolt 2. Jeho kompaktní rozměry usnadňují přenášení a automatické otevírání zajišťuje rychlé rozložení.

Univerzální držák na deštník EZE Kaddy Umbrella Holder

619.00
Univerzální držák na deštník pro připevnění k vozíku.
  • vhodný ke každému druhu vozíku
  • jednoduchá obsluha
  • pevné a stabilní připevnění k rámu vozíku
  • úchyt proti posouvání deštníku

Golfové vozíky Eze Glide jsou moderní vozíky s řadou komfortních funkcí.

Eze Glide nabízí golfistům ne jeden, ale hned několik modelů golfových vozíků, z nichž si každý může vybrat tu správnou variantu pro sebe. Všechny se však vyznačují vysokou odolností a pečlivým zpracováním. Příkladem je tříkolový vozík Eze Glide Cruiser s dvojitým hliníkovým rámem. Tento model se vyznačuje lehkou konstrukcí, pohodlným ovládáním a moderním designem. Vozík nabízí výškově nastavitelnou rukojeť řízení a výškově nastavitelný horní držák bagu, který umožňuje uživateli přizpůsobit klíčové parametry jeho výšce. Díky výše uvedenému nastavení lze na vozík umístit prakticky jakýkoli bag na golfové hole. Vozík Eze Glide Cruiser se také snadno skládá a rozkládá – jednoduchý systém uchycení bočních kol a skutečnost, že přední kolo se skládá společně s rámem, znamená, že po hře nemusíte trávit spoustu času a nervů skládáním vozíku. Značka Eze Glide nabízí také produkty pro mladší hráče ve věku 4-14 let. Tříkolový golfový vozík Cruiser Junior je lehký model, který se snadno skládá a rozkládá a pohodlně řídí. Nastavitelný držák na bagy a výškově nastavitelná řídicí rukojeť poskytují širokou škálu možností přizpůsobení vozíku. S modelem Cruiser Junior se golf stává dostupným sportem i pro nejmladší golfisty. Eze Glide má také řadu mimořádně stabilních, snadno ovladatelných a manévrovatelných čtyřkolových vozíků pro speciální úkoly, které jsou ideální pro náročnější podmínky. Sortiment značky Eze Glide je proto rozsáhlý – při hledání dokonalého vozíku je z čeho vybírat.

Další příslušenství pro golf – držák deštníků Eze Glide

Značka Eze Glide se specializuje na chytře navržené a praktické golfové vozíky. Společnost dbá také na pohodlí golfistů a nabízí další řešení, která ocení jak amatérští, tak profesionální hráči. Mluvíme o produktech, jako jsou držáky deštníků. Příkladem takového řešení je držák Eze Glide, který je vhodný pro vozíky stejné značky (Eze Glide Bolt, Cruiser, 4-Runner, Tri-Spin). Výrobek se vyznačuje robustností a pevným upevněním, které odolá i silnějším poryvům větru. Další variantou držáku deštníků je Eze Kaddy. Jedná se o robustní luxusní verzi, která je díky sadě adaptérů vhodná pro jakýkoli typ rámu vozíku. Slunečník Eze Kaddy se snadno používá, je vybaven nastavitelným úhlem deštníku a silným utažením, takže se během používání ani vlivem větru neposune. Vyplatí se zajistit si pohodlí a ochranu před nepředvídaným deštěm tím, že vozík vybavíte držákem na deštník.

Výrobky Eze Glide najdete na GolfChampion.cz – stojí za to se podívat na jejich nabídku.

Nabídka golfových vozíků a příslušenství pro golfisty je velmi široká. Při hledání vhodného vybavení pro sebe však nemusíte procházet webové stránky výrobců a objednávat výrobky ze zahraničí. To lze mnohem pohodlněji provést na webových stránkách internetového obchodu GolfChampion. Takto můžeme snadno a rychle najít a koupit to, co nás zajímá, a v případě pochybností vyhledat pomoc některého z poradců, který nám rád poradí s výběrem modelu golfového vozíku.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.