VÍTEJTE V NAŠEM NOVÉM GOLFOVÉM OBCHODĚ - prodáváme vybavení pro golfisty od roku 2004

Golfové vozíky Stewart Golf

Golfové vozíky britské značky Stewart Golf jsou již léta synonymem technické dokonalosti a inovativních řešení dálkového ovládání. Vlajkové modely jsou vybaveny funkcí “Follow”, což znamená, že na golfovém hřišti vás vozík následuje a neustále komunikuje s dálkovým ovladačem, který máte v kapse nebo za opaskem. Neuvěřitelnou kvalitu těchto vozíků podtrhuje skutečnost, že celý proces návrhu a výroby od začátku do konce probíhá ve Velké Británii.

elektrický golfový vozík stewart x10 remote
Bílá
Černá
Střibrná

Elektrický golfový vozík na dálkové ovládání Stewart X10 Remote

48,990.0053,990.00 včetně DPH
Elektrické golfové vozíky britské značky Stewart Golf jsou již léta synonymem kvality a spolehlivosti. Model X10 je vybaven dálkovým ovládáním.
elektrický golfový vozík stewart x10 follow
Bílá
Černá
Střibrná

Elektrický golfový vozík sledující golfisté Stewart X10 Follow

55,990.0059,990.00 včetně DPH
Elektrické golfové vozíky britské značky Stewart Golf jsou již léta synonymem kvality a spolehlivosti. Model X10 je vybaven dálkovým ovládáním a funkci sledování hráče po golfovém hřišti.

Elektrický golfový vozík sledující golfisté Stewart Q Follow

58,990.0062,990.00 včetně DPH
Golfový vozík Stewart Q Follow s funkcí sledování golfu představuje skutečnou svobodu během kola. Robustní konstrukce a technologie skládání ve Velké Británii.

Elektrický golfový vozík na dálkové ovládání Stewart Q Remote

49,990.0053,990.00 včetně DPH
Britské elektrické golfové vozíky Stewart Q na dálkové ovládání zaručují kvalitní zpracování. Díky novému rámu se dá složit do ještě menších rozměrů.

Nákupní košík

Přihlásit

Používáme cookies, abychom zlepšili vaše prostředí na našich webových stránkách. Procházením tohoto webu souhlasíte s naším používáním cookies.